Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Nigdy wiecej tu nie przyjde.[/quote] Łaski bez :obrazic::obrazic:
  2. [quote name='Helga&Ares']ach ach co za pyszności :) a co on ma pod oczkiem>? [URL]http://img184.imageshack.us/img184/9927/p1111028aq3.jpg[/URL][/quote] Pańcia chyba nie miała czasu ropki wyczyścić .. :shake:
  3. Ale ma śliczną tą kite :loveu:
  4. [quote name='Sara_i_Aris']O ile się orientuję, to w Warszawie będzie międzynarodówka, bodajże w lipcu, jak rok temu :hmmmm: I chyba w Bydgoszczy będzie krajowa yorków, ale termin muszę sprawić na stronie ZKwP (i czy na pewno w Bydgoszczy :lol:). Jesli bym miała możliwość, to może na niej będę. A na 99% będę w sierpniu na międzynarodowej w Białymstoku :multi:[/quote] W Bydgoszczy wystawa Yorków bedzie w październiku o ile się nie myle .. zapraszam serdecznie :) Na pewno na niej z Jess będziemy :loveu:
  5. [quote name='madziasto4']Te nogi co tam stoją to nawet nie wiedzą gdzie się spust migawki przyciska :p[/quote] To musisz nogi uświadomić - bedziesz miała pomocnika :cool3:
  6. [quote name='Jofka']hehe może może...no jak na razie to zauroczyła:loveu::loveu::loveu:[/quote] :sweetCyb::klacz::sweetCyb::klacz:
  7. A te nogi co tam stoją to Ci nie mogły pomóc w robieniu fotek ?? :p
  8. :-(Ojej .. Biedaczek Stefciu .. a mówią, że żółwie tak długo żyją .. [*]
  9. Pokazuj, pokazuj :sweetCyb::sweetCyb:
  10. [quote name='Sara_i_Aris']Cześc Beatko. Wiem, że do okolic nie należysz, bo wiem, gdzie jest Bydgoszcz ;) Ja też musiałabym dojechać, tylko, że trochę mniej. Nadal nie tracę nadzei, że może kogoś z was poznam :loveu:[/quote] Cześć :multi: Kiedy jest jakaś wystawa w Warszawie ? Moze bym przyjechała .. [quote name='Jofka']to chyba za słabo się starasz!!!...zrób sobie dzisiaj dzień dziecka:cool3::lol:[/quote] Na obiad zamówiłam pizze :evil_lol: Troche sobie pospałam bo TZ pojechał po jakąś część do auta ale jak wrócił koniec było spania i pobiłam sie nawet z nim :mad: :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cze Tigrunia:p niech Cię dziś Tz wymasuje tu i ówdzie:evil_lol: i ból minie..[/quote] Cze .. Tak mnie wymasował, ze az na podłoge spadłam ! :evil_lol:
  11. [quote name='Kasia']Już se znalazłam. Fajne te kubraki som :loveu: A, i z Tigruni sie też uśmiałam :evil_lol: :loveu:[/quote] [quote name='madziasto4']Tigrunia nie próżnuje nawet w wątku o kubrakach :evil_lol: Mam nadzieję, że dobrze Torka wymierzyłam...:roll:[/quote] Odczepta wy sie wreszcie od tigruni !! :mad::mad: Bo was Jessiką poszczuje ! :diabloti:
  12. [quote name='Anusia & Alutka']PANI jelopie. Agusia to mezatka :eviltong: Agus, no buuu. Zmuszasz mnie do buczenia w Twojej galeryji.[/quote] Ty gdzie nie poleziesz o wszystko buczysz i wszystko ci sie nie podoba .. no poza czerwienią
  13. [quote name='Agata_B'][SIZE=6][B]:placz::placz: [*]:placz::placz:[/B][/SIZE][/quote] O matko .. Agata .. co znowu ?? Co sie stało ? :crazyeye: Kincia .. biegiem tu szybko i mow !
  14. No prosze.. Jofka się zakochała . :loveu: Chyba Toluś bedzie miał tatusia :loveu::multi:
  15. Śliczne małe szkraby :loveu: Ile one teraz mają ?
  16. [quote name='Kasia']Mój właśnie w garach stoi :p Musisz tego swojego na odpowiednie tory naprowadzić :evil_lol:[/quote] To powiedz mi jak Ty to zrobiłaś ?? :crazyeye: Bo mi za chiny nie wychodzi :shake:
  17. [quote name='Jofka']oj nie można się przepracowywać, to jak już wrócisz do domku to się zrelaksuj:cool3:[/quote] Ta.. ten mój mnie zaraz do garów wyrzuci i tyle relaksu bede miała :placz:
  18. [quote name='Jofka']Witam,witam Beatko!!! jak tam mija dzionek?? w pracy??[/quote] Witaj Jofeczko :multi: A gdzie ja mogę być jak nie w pracy :placz: Boli mnie kręgosłup jak nie wiem .. cały, dosłownie! Wczoraj za duzo sie nasprzątałam chyba :shake:
  19. [quote name='Vici i Jeannie']znaczy cieczka, ciesz się, ze niewidoczna, moja sunia to z majteczkami w nocy spi[/quote] O matko ..:crazyeye: to jak nie widoczna to skąd będę w przyszłości wiedzieć kiedy jest dzień pierwszy i odliczać dni do krycia .. :hmmmm:
  20. [quote name='Kasia']Do Katowic nie jeżdżę. Jeździmy do Wrocławia choć kilometry chyba te same :lol: I masz rację - z pustymi ryncami nie da rady stamtąd wyjść :shake: zawsze cos wytargam!!! Czołem Beatrycze :loveu:[/quote] Cześć Kasieńko :multi: [quote name='Anusia & Alutka']Uwilbiam hot dogi z Ikei! Ino z cebulka koniecznie musza byc! Mniam mniam! Czesc gamoniu :loveu:[/quote] A Ty co tu robisz ?? Zaraz Cie pogonie Ty .. Ty .. :mad::mad:
  21. Ale się legnął .. :loveu: ty chyba zamęczasz tego psa, ze tak pada.. i Fidlasty też tak śpiocha zawsze .. ja nie wiem co wy robicie z tymi psami .. Jessi sie zwija zazwyczaj w kulke i spi :loveu:
  22. Śliczny Mikus :loveu: I jaką kiteczke ma śliczną :loveu: I jaki języczek :loveu:
  23. A długo pracujesz ? 8 h czy więcej ? Fajnie, ze Aviś może bć z Tobą .. Ja tęsknię za moją Jessi jak jestem w pracy :placz:
  24. Z Figarka też będzie niezły przystojniaczek :loveu: Planujecie karierę wystawową ?? :cool3:
  25. Halooo .... :placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...