-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ten filmik z głosem jest ?? Mi nie działa .. głucho :placz:
-
[quote name='madziasto4']Ja mam całkiem podobny do Tigruniowego, tyle, że inna firma i inny rozmiar, ale tyż panoramiczny :p[/quote] Kasia ma taki sam ino mniejszy a Madzka taki sam, ino inny :evil_lol: [quote name='Acia_']Ale fajne fotki :loveu: :loveu: Śliczna Jessi :loveu:[/quote] Dziękujemy bardzo :) A teraz fotki kąpielowe :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/6147f2a9e133894c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/c6a1669a3faf191b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/141/e3e397a826992559.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/110/0b604d54a7c6d8f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/ca88bbece4c4113f.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie moge :mdleje::mdleje: Oni są the best!! Kasiu zazdroszcze Ci takich chłopaków w domu :loveu: A Łukaszek z Fidlakiem w posłanku .. :evil_lol: Szkoda słów :evil_lol:
-
Parapet fajowy :cool3: A chłopkai jakie posłuszne ... wciąż nie moge się nadziwić :loveu:
-
Fajne uszole :loveu:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
tigrunia replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witamy gorąco !! :multi: -
No to mata : Jessi z Fidlakiem :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/109/4568045160e4e6da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/109/db425dc513f5103c.jpg[/IMG][/URL] I sama Jessi :loveu: Tzn.z choinka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/141/90be846b1a67e933.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Acia_']Dzień dobry :multi: Co słychać? :cool3:[/quote] Dobry , dobry :) Dziękuejmy , jakoś żyjemy :loveu: [quote name='madziasto4']Przyszłam pobuczeć. O 14 dopiero? Buuuuuuuuuuuuu.......[/quote] [quote name='Kasia']Ty se ino godzinkę poczekasz a my tak od rańca już czekamy :shake: Buuuuuuuuuuuuuu.........[/quote] [quote name='Aga76']buu buu buu :roll:[/quote] [quote name='Kasia']no właśnie, buu... już prawie 14 i co? Ni ma fotki :shake: buu buu buu......[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Beatko. Dzisiaj pewnie zdjęć się nie doczekam, ale wstaw je, żebym przy następnej wizycie mogła obejrzeć.[/quote] Cześć kochana :multi: Zaraz foteczki jakieś dam, a wieczorkiem następne :) [quote name='Pegaza']Hej kombinatorko od foteczek :p[/quote] Hey, Hey :loveu: Zaraz będą focie ..
-
[quote name='Kasia']Kogo stawy bolą przy pielęgnacji drzewka? :roll: Nie kumam.... Czołem Włodzisławo :loveu:[/quote] No Elżbiete z Klanu .. :p Dobry Władziu :loveu:
-
[quote name='Kasia']Dobry śpiochaczom :loveu: Ja mogem tym pierwszym złodziejem i będe kradła piesy Madźkowe :grins:[/quote] Ej.. weź jednego, ja wezme drugiego :evil_lol: Dobry Madziu :loveu: Spij sobie, spij :loveu:
-
[quote name='Aga76']:p [SIZE=1][COLOR=lightblue]Jakie masz skutki uboczne na myśli?[/COLOR][/SIZE][/quote] Ja tam nie wiem :niewiem:.. nie myślałam o żadnych konkretnych ;)
-
No właśnie .. jak sie ma kffiatek ?? Przeżył noc ? :cool3:
-
[quote name='Kasia']Jeny aż do 14 każesz nam czekać!!! :shake:[/quote] No następna .. :mdleje: Przestanieta marudzić ? Bo nie dam .. :obrazic: Moze o 13 jak TZ bedzie spał :evil_lol: A jak nie to musze mu obiad najpierw zrobić bo znów afera będzie ..
-
[quote name='Aga76']Dobry Kasieńko :calus: [COLOR=lightblue]Chyba mi lepiej, wczoraj wieczorem rozpoczęliśmy ostateczne rozmowy, cholernie to trudne, ale się cieszę, że może w końcu przyszłość mi się rozjaśni, zobaczymy tylko w jakich barwach. [/COLOR][/quote] Życzę powodzenia kochana.. mam nadzieję, że rozjaśni się na dobre dla Ciebie :) I bez żadnych skutków ubocznych ;)