Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia']Czołem piątkowo :grins: Fidlasty to też żebrak kuchenny! A najbardziej wtedy gdy wyczuwa ser żółty albo surowe miencho jakieś :p[/quote] Czołem, czołem :loveu: Ja tam zaraz na nią krzycze jak żebra, ale mamie się to podoba :mad:
  2. Jessi daje obie jak widzi,ze smakołyk wyjątkowo smakowity :evil_lol: Dobry Madzia :multi:
  3. [quote name='Pegaza']Cze Beata:p Jessi poza wystawowa fiu fiu:p aa kotecka nie lubie bo nie chce się focic z Jessi ooo;)[/quote] Cze :loveu: Poza wychodzi , ale na krótko :mad: aa kotecka ja tez nie lubie bo on w ogóle nie lubi Jessi :angryy:
  4. Biedactwo :( Oby się wszystko dobrze skończyło ! A ten kołnierz to zeby sobie nie drapała oczek?
  5. [quote name='Vici i Jeannie']co yorek - to nowy przypadek ;) niektore yorki mają takie linie genetyczne, ze nawet okolo 1,5 roku zycia potrafiają podrosnąc tyle, ze to naprawdę widac[/quote] No ciekawa jestem.. pozyjemy , zobaczymy ;)
  6. [quote name='madziasto4']To JA planuję się cały czas kształcić w zakresie szkolenia psów, a nie kształcić innych:cool1:[/quote] No wiesz ty co .. podzieliłabys się z innymi tą swoją wiedzą :p I kasa by była z tego ;)
  7. [quote name='madziasto4']Ładny ten kocur. Chiba im się nie widzi to wspólne pozowanie:lol:[/quote] Jemu sie nie widziało strasznie .. a Jessi troche się go boi więc zestresowana była .. Ostatie fotki : Jessi żebraczka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/111/cfdfe58ffbc6dc91.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/111/4d42f0cd8f16106a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/1a98572adc2ac370.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/142/986ec34156f50c80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/111/1ef2acf1e3fa731c.jpg[/IMG][/URL]
  8. Madzka nie planujesz czasem w przyszłości jakiegos centrum szkoleniowego dla piesów założyc ?? :cool3:
  9. Mama próbowała zmusić ich do wspólnej foty :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/111/576095c6416c6d16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/111/0f440c147de94585.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/111/7c15fa86da4ab2ca.jpg[/IMG][/URL] A stąd właśnie ów kot na mnie spadł : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/142/fdf750477c1074b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/142/d139a9c52291e1f1.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Vici i Jeannie']dlaczego? myslę, ze jeszcze porosnie :lol:[/quote] Ma juz 8 m-cy więc wątpie .. :shake:
  11. Ojejkku mona .. jaki mu tam przytulny kącik zrobilaś :loveu:
  12. O czym wy tu piszecie ?? Jakie łysienie ?? :crazyeye: Matko.. pierwsze słysze! A kiedy Corince tak wypadały te włoski ? Ile miała ?
  13. Musze juz chyba zacząć myśleć o tych papilotach .. Jessi już ma dość długie włoski ... Myślę, że tak za miesiąc podejmiemy pierwsza próbe ;)
  14. [quote name='mery']Tak dawno nas tu nie było, a tu tyle pięknych fot. Mizianko dla księżniczki :loveu:[/quote] Witaj mery :multi: Bardzo dziękujemy - Jessi jest miziana systematycznie :loveu: [quote name='Acia_']Dzień dobry :D :D Przyszliśmy na kolejną porcje foteczek ślicznej Jessi :cool3: :loveu:[/quote] Dobry :multi: Troche za wcześnie przyszłaś bo dopiero się zabieram za to .. ;) [quote=>.Niunia.<;9311027]Wreszcie miałam chwile żeby spokojnie całą galerje zobaczyć.Jaka ona jest piękna.Jak szybko urosła.Ze słodkiej małej kluseczki taka piękna dziewczyna urosła.Czekam na kolejne fotki![/quote] Całą ?? :crazyeye: To musiało Ci to trochę zająć! Dziękujemy za komplementy :loveu: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Cześc Beatko :)[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Ale piekniusie foteczki...fantastyczne ma te włoski cudnowna gwiazdczka i ta pozycja hoho [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Miłego dnia:loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiasta :loveu: Bardzo dziękujemy :loveu:
  15. [quote name='Patikujek']Ja przez wakacje za to może do Tucholi się przejadę więc jak będę przez bydgoszcz przejeżdżała to się umówimy:)[/quote] Zapraszam, zapraszam :) Do Tucholi z Bydg. jest jakieś 70 km :)
  16. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hej :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak szczerze mówcie to dopiero drugi raz jej założyłam papiloty:oops::lol: bo włos jest strasznie długi że bardzo szybko się niszczy(odrazu widac) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Musze kupić sobie jakieś pożądane gumeczki bo te co mam zaraz pękają i wszystko się psuje... no i robota od nowa.:shake:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz Eti jest bez papilotów bo wszystkie się zniszczyły czekam do soboty i znowu jej założę ale najpierw musze kupić porządny sprzęt;)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zamierzasz Jessi zrobić papiloty?[/FONT][/SIZE][/FONT][/quote] Zamierzam, ale chyba jeszcze za krótkie ma włoski. A na co robisz te papiloty?
  17. [quote name='Vici i Jeannie']Boze, jeszcze jaka malusienka, swietna psinka :loveu:[/quote] Nom.. i juz pewnie nie urośnie :shake:
  18. [quote name='Kasia']To jest wyjście!!! Tak zrób! Mówię Ci, ja mam małego Łukaszka i to On jest najważniejszy a dopiero potem jest ten duży Tomek :p To właśnie Łukaszka kocham ponad życie :loveu:[/quote] Wierze, wierze ale jednak jeszcze troche z tym Tomeczkiem zaczekam ;)
  19. [quote name='Kasia']Ten Twój Łukaszek to to samo co mój Tomek więc ich nie licz :evil_lol: Te małe insze Łukaszki są boskie i takiego se zrób a wtedy ten duży Łukaszek to już nie będzie taki ważny bo ważniejszy będzie ten mniejszy :loveu:[/quote] Hihi .. to moze zrobimy tak : Ty masz duzego Tomka i małego Łukaszka a ja mam duzego Łukaszka to musze se zrobić małego Tomka :evil_lol:
  20. [quote name='Kasia']Mnie dzis od rańca czacha dymi... Nawet tableta nie pomogła :shake: Bry dzień :loveu:[/quote] Ja wczoraj na kręgosłup umierałam a dziś na brzuchola :placz:
  21. [quote name='Kasia']Nie zazdrośćcie ino se zróbcie takiego Łukaszka i już!!! :evil_lol: :loveu: Dobry czwartkowy :p[/quote] Ja już jednego Łukaszka mam - wiecej niet! :shake:
  22. [quote name='Kasia']Dobry :p Piękne zdjęcia!!! Te z jednym uszkiem najlepsiejsze :loveu:[/quote] Bardzo dziękujemy :) Dziś też będą foteczki, bo wczoraj fotosik odmówił dalszej współpracy :mad:
  23. Cześć Aniu! :multi: A powiedz mi .. kiedy zaczęłas ją papilotować ??
  24. Cześć Jofka :multi: Opowiadaj coś o tym menie bo nic w sumie nie powiedziałaś .. :cool1:
  25. Cześć Marta .. :multi: Ja tak się wczoraj zastanawiałam .. i .. mam pytanie .. :cool3: Gdzie śpią wasze psiaki ?? :hmmmm: Każdy ma swoje osobne posłanko ?? W szeregu śpią, czy jak ? :evil_lol: Aaa.. i czy będziecie w Toruniu na wystawie ? EDIT: Jeszcze chciałam podziękować za polecenie szczotki i grzebienia .. zamówiłam, przyszły, wczoraj była kapiel wiec od razu wypróbowałam i są super! Rewelacja !
×
×
  • Create New...