Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cześć Ula :multi: Kiełbaski wyglądają bardzo apetycznie :loveu: A może łazienkę byś pokazała ? :cool3:
  2. Cześć laski :loveu: Grill no udał się - a jak :multi: Ale smażyliśmy kiełbaski na patykach :evil_lol: Zanim wyjechaliśmy dzwoni do mnie kumpela, że grilla mamy zabrać bo oni swojego gdzieś tam zostawili no oki.. biore tego grilla. Zajeżdżamy nad jezioro , pytam "a węgiel macie?" Zgadnijcie jaka była odpowiedź :evil_lol: Oczywiście nie zabrali a ja byłam pewna, że mają a przecież koło mojego grilla stała cala paczka węgla i mogłam zabrać.. heh Ale chłopaki szybko sobie poradzili, drewienek nazbierali, szybciutko grilka rozpalili i kiełbaski były miodzioooo :loveu: Za tydzień prawdopodobnie też pojedziemy ale na nockę tym razem bo Ł ma jutro urodziny, kolega 9-go a jeszcze jeden kolega miał 26 maja no i wszyscy w 3-ch chcą balować za tydzień nad jeziorkiem :roll: Ja dziś wreszcie trochę rzeczy wywiozłam :multi: Wstawiłam pranie ale Ł się spieszył na dowóz no i nie wywiesiłam ale to nic.. pojadę jutro z rana, jeszcze raz wypłuczę i wywieszę na słonko :loveu: No i .. wstawię następne :roll: Prania na 4 pralki mi się nazbierało :shake: 2 z ciuchami, jedna pościele i kolejna psie ręczniki i kocyki :roll: Chciałabym już jutro zostać w domku.. ale wątpię, że mi się to uda :-( Aaa.. zdjęć no oczywiście nie mam :oops: Bellusia dziś poznała nasz ogródek i domek i nawet jej się podobało :loveu: Po schodach już wchodzi jak perszing :crazyeye: Bardzo szybko załapała :loveu:
  3. Też bym tak sobie na trawce poleżała :loveu:
  4. Kurde Marzena mnie juz nogi bolą od tego łażenia :eviltong:
  5. [quote name='*kleo*']Dokładnie, mała cziłka. Mała znalazła się u nas przez mojego brata - jęczał, jęczał, aż w końcu wyjęczał, no i jest. Urodziła się 6.03, nazywa się AMUSE BOUCHE z Samotni Christa, po domowemu Bucia. [LEFT] Rodzicami są [SIZE=2]DRAČÍK[/SIZE] z Třebaňského údolí i [SIZE=2]ZITA [/SIZE]Talovin. Bawi się z Ulką, która przy niej wygląda jak nowofunland. I w zasadzie na razie tylko tyle mogę powiedzieć, bo jeszcze jej nawet nie widziałam. [/LEFT] [/QUOTE] A więc jednak piesek :loveu: Super :multi: Cziłki fajne bo bezobsługowe :loveu: hihi
  6. Znajoma ma maltankę - jeździmy razem na wystawy i sporo się nasłuchałam na temat pielęgnacji :-o Wystarczyło mi, zeby się zniechecić :evil_lol:
  7. [url]http://i50.tinypic.com/33eh6h2.jpg[/url] no no ale się wczasujemy :loveu:
  8. Wow ale cacko wypieszczone :crazyeye:
  9. Cze Daria :multi: Pojechałaś się wczasować ? :loveu:
  10. Baw się dobrze Aśka :multi: Zdjęcia śliczne jak zawsze :loveu:
  11. [quote name='Truska34']Tak, mówię o yorkach. Też mi się wydaje dość niska ta waga urodzeniowa, ale taką podała mi hodowczyni. Boję się, żeby jakiś karzełek nie wyrósł. Mamusia mojego pieska jest dość mała, bo waży 1,8, a tatuś 2,3. Były tylko dwa szczenięta w miocie. W poniedziałek chyba go zaliczkuję i wtedy się pochwalę dokładniej. Mam jednak kilka wątpliwości. Szczeniak ma dopiero tydzień, a już Pani kazała mi go zaliczkować, a jak później się okaże, tzn w wieku 9 tyg, że nie spełnia moich oczekiwań, to co wtedy?[/QUOTE] Zależy też czy szczeniak urodził się o czasie czy też nie. Mój Pudzianuś urodził się ważąc 65 gram ale był wcześniakiem.. Fakt, że był malutki jak na swój wiek ale teraz już ma rok i jest tylko ciut mniejszy od swojej mamy ;) Nie wiem ile dokładnie waży ale coś koło 2,2 -2,3 kg pewnie .. Co do zaliczki to lepiej się dogadaj.. no bo co jeśli zgryz pójdzie nie tak, jeśli jąderka się nie pokażą? W tak młodym wieku nie powinno się brać zaliczki tak na moje.. :roll: [quote name='Princess_York']krowa ? Może po tych egzaminach Ci się spodobały ? :evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::mdleje: dobre :evil_lol: Ja tam obstawiam, że to nie pies :eviltong:
  12. Ojj Mila - taki kłopot żeś sobie na głowę zwaliła :eviltong: Nie odważyłabym się na maltana :evil_lol: Afrodytka śliczna :loveu: Super nogi ma :loveu: :cool3:
  13. Ja też się czaję na grzywkę :multi: Mam taką na bok ale małą.. chciałabym więcej :loveu: No i jak się 3 m-ce nie ścina to to za grzywką już nie wygląda :oops:
  14. A my mamy po zielonym jabłuszku łupież :shake: Tzn. Jess ma :eviltong: U Buff już wolałam nie próbować :shake: Vulpes ostatnio się chyba polepszył coś mi się wydaje albo włos moich psów się polepszył :crazyeye: W każdym bądź razie jest rewelacja :loveu: No.. i cześć :loveu:
  15. Aga aleś laska :loveu: I dzieci jakie wyelegantowane :loveu:
  16. Cześć :multi: A Jess się wąsów jakoś nie pozbywa przy dzieciokach :loveu: Bellusia za ogon ciągnie :diabloti:
  17. Aga no gdzie te fotki :crazyeye: Nic nie widzę :shake: :-( Dziewczyny pralka z funkcją usuwania sierści to pic na wode! Ta pralka ma tylko dodatkowe płukanie i to wszystko czym różni się od zwykłej ! Też byłam nią zainteresowana ale poczytałam to tu to tam.. :p
  18. Mi się udało z obiadu wywinąć :multi: Zamarynowałam tylko mięso i jedziemy ze znajomymi na grilla nad jeziorko :multi: No i włosy umyłam :multi: Nic więcej z mego planu nie wyszło :oops:
  19. Ojej gorsza sprawa :shake: Mnie tylko lekko piecze.. Do apteki po PANTHENOL leć :eviltong:
  20. No widzisz - teoria Pana sąsiada się nie sprawdza :eviltong: Ale mi się nic nie chce :roll: Muszę uczesać Jess i trochę nożyczkami pomęczyć, spakować trochę rzeczy i chociaż do auta wynieść, obiad zrobić i włosy umyć :crazyeye: Lenistwo mnie ogarnęło i chyba nie dam rady :crazyeye::evil_lol: Zacznę może od Jess.. :roll:
  21. Ojj ty gapo :shake: Podmuchać? :loveu: W sumie ja sobie przed momentem rękę herbatą oblałam :oops: Ale to była wina Belci bo się napatoczyła :eviltong:
  22. "York" faktycznie kupiony był w Kanadzie no ale co za bzdura.. :evil_lol: Od regionu może zależy charakter? :evil_lol:
  23. Ojej jaka mała elegantka [url]http://img143.imageshack.us/img143/8433/obraz194l.jpg[/url] :loveu: I my się witamy :multi:
  24. Gracka po prostu dba, żebyś miała więcej ruchu :evil_lol: I niunia wreszcie papilotów się pozbyła :multi:
  25. Aga a Ty gdzie?? :crazyeye:
×
×
  • Create New...