-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='dysia-u']a ja zdjęcie widze , hahahhaa i jest śliczne czść Be[/QUOTE] Dzięki Ulka :loveu: Cześć ;) [quote name='*kleo*']A w pycholu to ten prezent? ;)[/QUOTE] Nie - pod pycholkiem :loveu: [quote name='laurin']no bo teraz to widać Ula:eviltong: Fajowy róziowy prezencik:loveu: ciekawe jak szybko go załatwi:evil_lol: Cześć Be:multi:[/QUOTE] Rozpieszczają ją tam :eviltong: Cześć Anula :loveu:
-
Cze Dorotka :multi: Skromna żeś dziewczyna a ja sama bym chciała tak umieć i mieć do tego odwagę co by Jess tak opitolić ładnie :eviltong:
-
Cze pracusiu nasz dogowy :loveu: Pozdrów M-A od wiernych fanek :loveu: :evil_lol:
-
Cze Ulka :multi: U mnie cały dzień zbierało się na deszcz aż w końcu.. wyszło słońce :loveu: :multi:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Martyna poka psa noo :multi: :multi: -
Takie to małe a jakie już wąsiska ma [url]http://img192.imageshack.us/img192/2584/p1040061j.jpg[/url] :crazyeye: Wstyd przy niej pokazać Buff :shake: :oops:
-
[quote name='laurin']Be nie ma zdjęcia:shake: albo tylko ja nie widzę:roll:[/QUOTE] [quote name='karkakarka']buuu ja też nie widzę zdjęć - otwiera mi się strona z gmailem :([/QUOTE] Faktycznie dziewczyny.. a ja myślałam, że na łatwiznę pójdę :evil_lol: Tadam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/308/46d9849dfe5be050med.jpg[/IMG][/URL]
-
Daria też widzę, że macie przekichane :shake: Fotka mi nie przeszkadza - niech sobie będzie ;) Klaudia u Ciebie to od święta się zdarza a ja bym musiała codziennie do nich łazić, żeby przestawiali. Trochę to upierdliwe :angryy: Martyna jeszcze trochę i będziecie miały nowy parking wiec możesz zacząć się odzwyczajać :eviltong: Anka, Martyna - nie przesadzajcie z tym Pudzianem :eviltong: Synuś jednak troche od Łukiego wyższy jest :cool1: Dziś jest spokój póki co :crazyeye: Zapomniałam.. Dostałam dziś fotkę Belli z okazji "małych urodzinek" (3m-ce) a Bella dostała mały gift :eviltong: Wstawię wam tylko linka bo nie chce mi się na fotosik wgrywać : [url]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=61284fed19&view=att&th=1296a9886671e1dc&attid=0.1&disp=inline&zw[/url] :loveu:
-
Cześć Aga :loveu: Załapałam się na Ciebie :loveu: :evil_lol:
-
[url]http://img444.imageshack.us/img444/9926/p1040025c.jpg[/url] ale ta Bućka śmieszna jest :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Be wlasnie czytam o tej babie hehe no to ją urzadzisz.. a mowie to mojemu m i on mowi ze by zrobil takie ruchome "hopki" czy jak to sie tam u Was nazywa ze nikt by autem juz nie stanal..[/QUOTE] Nie da rady :shake: Tu się staje równolegle do płotu na drodze .. droga nie wiem do kogo należy ale na pewno nie do mnie :eviltong: Nie mogę na drodze postawić "hopków" :shake:
-
[quote name='Pegaza']Be jak czytam te Wasze hece z parkowaniem to jakbym to u siebie widziala z tym ze pod blokiem, rowniez nam samochod blokują stanie taki w poprzek i potem trzeba szorowac na ktores pietro i prosic by auto przestawil bo wyjechac nie idzie :angryy: dlatego ja jako nowa jezdzaca;) specjalnie stawalam za blokiem by komus nie wjechac bo wasko i ciasno.. to jak na zlosc mi tam mi tam auto stukli :placz: ale u nas tez po 3 auta mają a miejsc malutko, kazdy walczy o kawalek miejsca..:cool1:[/QUOTE] No tutaj też coraz więcej aut się robi bo dzieci dorastają :razz: Ci co mieszkają po mojej stronie już dzieci mają dawno poza domem a po stronie przeciwnej akurat teraz wysyp aut i nadrabiają :mad: Jakby ktoś pomyślał i szerszą ulicę zrobił to nie było by problemu a tak.. :shake: Właśnie przed chwilą miałam konfrontację z tą szanowną z naprzeciwka :p Bo stanęłam na JEJ miejscu :crazyeye: Się pytam czy je wykupiła ? Ona, że nie - no to o co chodzi ? :p Jej syn już się chciał z Łukim bić :crazyeye: :evil_lol: Jaja tu są nieziemskie :diabloti:
-
[quote name='Doti1986']Mieszkam na 4 piętrze i kiedyś jak mi się nudziło to policzyłam wszystkie auta jakie mamy pod blokiem:) a denerwuje mnie fakt że ludzie mają w jednym domu po 3 samochody trzymają je nieruszane i jeżdżą służbowymi i też je parkują pod domem:( od godziny 16 nie ma po co podjeżdżać pod blok bo tak jest naustawiane samochodów że nawet nie ma jak zawrócić jakby się chciało wyjechać:([/QUOTE] Ojj to musiało Ci się faktycznie bardzo nudzić :evil_lol: [quote name='jot11']Cześć Be uparciuchu [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/23_129_8.gif[/IMG] Ja bym babie też nie popuściła.......[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bandit.gif[/IMG] :evil_lol: Daj dziewczynki [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/pray.gif[/IMG][/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Ta baba właśnie na naszym wjeździe do garażu stanęła :crazyeye: Porobiłam fotki to jak wezme kiedyś kabel do pracy, zgram i wam pokaże :razz: Łuki chciał iść teraz do niej, żeby przestawiła bo za kija nie ma jak wyjechać ale kazałam mu się wstrzymać do rana :diabloti: Jak do rana się nie przeparkuje to będzie miała pecha - pobudkę o 4 :diabloti: A jak się nie obudzi to jej auto laweta zabierze :diabloti: [quote name='Princess_York']O matko a na co jej aż 3 samochody :o . Wiem ! Jeden terenowy na wyjazdy drugi na duże zakupy a ten trzeci dla szpanu :evil_lol: :diabloti: . No ja też bym dziewczyny pooglądała :lol: ;)[/QUOTE] Męża, jej i syna :razz: Mąż faktycznie ma terenowy :evil_lol: Ona na zakupy bo Yaris a syn to fakt dla szpanu przed kolegami, że w ogóle ma auto bo takim autem nie ma co szpanować :p [quote name='karkakarka']Zdjęcia zdjęcia :)[/QUOTE] Zdjęć nie ma bo w przeprowadzce zgubiłam aparat :crazyeye: Szukałam wczoraj bo samolot mi nad głową latał dokładniej CASA a takiego dawno tu nie widziałam i chciałam zrobic foto no i doopa .. zrobiłam tylko telefonem :oops:
-
Ulala jaka gwiazda :loveu: Cześć dziewczyny :multi:
-
[quote name='Doti1986']W połowie lipca:) Najchętniej zostawiłabym z mamą Pixi ale nie dostanie teraz urlopu więc będzie się musiała z nami tłuc, bo nie zostawiłabym jej z nikim obcym albo w hotelu dla zwierząt;([/QUOTE] Ale fajnie :multi: Pojedziesz przede mną i zdasz relacje :multi: W który rejon się wybieracie? [url]http://img704.imageshack.us/img704/8746/pict9538.jpg[/url] super fotka :loveu: Buff od godziny na balkonie się opala :evil_lol:
-
Najlepszego dla Toffisia :multi: :loveu:
-
Dorotka a kiedy planujecie wyjazd? :cool3: Nati - jeśli jedziesz z obstawą to nie ma się co martwić. Ja byłam w Turcji sama z mamą i co kawałek mnie zatrzymywali, prezenty rozdawali it.d. a jak byłam w Egipcie z chłopakiem to miałam święty spokój :loveu: Często chcieli mnie kupić za wielbłąda ale nie było to tak namolne jak w Turcji :multi:
-
Cze Daria :multi: Ty to masz przeboje :shake: Ja mam auto poobijane od drzwi jak ktoś otwiera i pach w moje auto :-( Mam pecha bo pod cukiernią nie mam gdzie stanąć tak, żeby nikt nie stał obok :shake: Kiedyś stawałam równolegle do ulicy na chodniku to mi jakiś przechodzień zrobił rysę przez całe auto :placz:
-
[quote name='iwa63']Wszędzie jest ten sam problem z parkowaniem -społeczeństwo się zbogaciło i czasami z jednego mieszkania są 3 samochody i gdzie to pomieścić ? Ale ludziska są złośliwe :( Pozdrawiamy[/QUOTE] No ja mam "tylko" 2 samochody z czego jeden parkuje w garażu, szanowna Pani ma 3 samochody i 2 garaże ale 2 samochody muszą stać przed domem no i ja nie mam gdzie swojego już postawić :mad: Gdzie nie stanę pod kogoś płotem ten zawsze mnie przegania :angryy: Jeszcze trochę i sobie windę na dach zbuduję i tam będę parkować :angryy: [quote name='karkakarka']hehe a fajni ci policjanci:cool3:[/QUOTE] No nawet dosyć :cool3: [quote name='*kleo*']Be Ty wredoto :evil_lol: I dobrze, że nie popuściłaś, widziała baba że Twoje auto stoi to mogła ciut bliżej albo dalej podjechać.[/QUOTE] Dziś jak przyjadę z pracy stanę jej na wjeździe do garażu :knuje: [quote name='laurin']kurde, a ta pinda pewnie nie przestawiła samochodu:roll:[/QUOTE] Oczywiście, że nie przestawiła :angryy: Ostatnio się z jej mężem kłóciłam bo palant nie umiał do garażu wjechać. Powiedziałam, że nie przestawię i koniec ale miał szczęście, że Łuki z garażu się wyłonił i przestawił :p
-
Już dawno byli, przyjechali po 10-ciu minutach ;) Powiedzieli tylko "Musicie się dogadać" :roll: I tyle.. :shake: Żenada :shake: Niedługo skończy się tak, że będę musiała kilometr od domu stawać :angryy: Przestawiłam samochód bo Policjant mnie o to PROSIŁ :evil_lol: Jaja - mówię wam :eviltong: Na moje mogą przyjeżdżać codziennie :cool3:
-
Jaaaa też chceee!!! Pomóż mi namówić Ł :placz: :placz: No chyba, że macie jedno miejsce wolne to się chętnie zabiorę z wami :loveu: :diabloti:
-
Cześć Marzena :evil_lol: I cześć Fredziulka :loveu: