Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='syla929']hehe;D to duzo tego trzeba dawac? jak ona sie cala wchlonie to juz ladnie wyglada? czy ciagle taka tłuuusta?;)):P[/quote] Trzeba dawać tylke, żeby włos był tłusty :razz: No i ciągle będzie tłusty :razz: Niestety jak się chce utrzymać włos w kondycji wystawowej trzeba go odpowiednio zabezpieczyć ;)
  2. [quote name='Magda']A kiedy jest? Nie chce mi się sprawdzać:eviltong: Myślę, że będę. Spotkamy się na pewno. Mikuś może też przyjdzie:razz: Zatrzymasz się u cardelek?[/quote] 24-25 lipca albo 25-26 jakoś tak nie wiem jak ten weekend wypada :eviltong: Jeśli będę jechała sama to tak a jak z Łukim to pewnie nie bo on się ich wstydzi :evil_lol: Za duzo bab na raz :evil_lol:
  3. [quote name='Magda']O żesz! To była zabawa:evil_lol: Tak mało Was bylo czy nie ufociłaś reszty?[/quote] No fajnie było :loveu: I zaznaczam, że ja byłam organizatorką :diabloti: Było nas 7 :cool3: plus striptizer się pojawił koło 24 i został do samiuśkiego rana :evil_lol: Ale to taki podrobiony znaczy się kolega Kaśki z pracy ale wazne, że się rozebrał :roflt::ylsuper: Oglądam mecz.. i już mnie brzuch z nerwów boli :crazyeye: Kurde nigdy nie oglądam nie znam się kto jest kto i gdzie gra ale Darek mi w pracy zadał pytanie : "Barcelona czy Manchester" :cool3: no i oczywiście powiedziała, że Barcelona :loveu: (nie wiedząc o co chodzi :evil_lol:) no i tak teraz za nich kciuki trzymam tylko nie wiem którzy to :roll: :evil_lol: No i Pudzianek :loveu: Dwie fotki na szybko robione bo bidaczek zmeczony bardzo spaniem :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/129/58356215ded2b6fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/129/746a4f74ee62349bmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='syla929']znów się nie ładnie wtrącę do rozmowy;) Tak , kupiłam już ten olej palmowy. Czasem go używam. Ale gdy nałoze trochę wiecej niz odrobinę, to sierść wydaje sie jakby byla tlusta. Czy duzo go mam dawac? po kilku godzinach siersc bedzie nadal ladnie wygladac? czy dalej jakby tłusta?[/quote] Naoliwona sierść zawsze będzie tłusta :cool3:
  5. Prezenty .. :evil_lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dfa8ed4b013dd22.html]IMG_0497.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25af797e727c2ec7.html]IMG_0498.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13e6435af77596ea.html]IMG_0499.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/131c1b9de94b0256.html]IMG_0504.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e4226e213e1791e.html]IMG_0507.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b0c5faf4fa91eac.html]IMG_0512.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a594dc57c5aec776.html]IMG_0513.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] A to moje :evil_lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/158759fffa8556e1.html]IMG_0516.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/053da78c6003cade.html]IMG_0520.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f235fad64708431.html]IMG_0524.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] :diabloti: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed23c581d383134c.html]IMG_0533.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] i z Maciusiem :diabloti: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a30582d4492dc27.html]IMG_0540.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] KONIEC:razz:
  6. [quote name='Kasia']z niecierpliwością czekam na fotki imprezowe! :cool3: poka też tą drugą kieckę... no i pozdrawiamy :loveu:[/quote] Jaką drugą ? :hmmmm: [quote name='Magda']Cześć! No to tak: 1. czekam na fotki Pudzianowskiego:loveu: 2. czekam na fotki BE w kreacjach:cool3: 3. czekam na fotki poimprezowe:razz: Masz trochę zadań na dzisiaj to się streszczaj:eviltong: Ciekawa jestem jak leży ta sukienka, jest pikna![/quote] Cze Władzo :loveu: 1. zaraz będą się robić :multi: 2. będą po ślubie :evil_lol: 3. patrz niżej :razz: [quote name='laurin']Cześć :p Widzę że zapowiada się dużo zdjęć:cool3: Postaram się wszystkie zobaczyć:grins:[/quote] Cześć Anka :multi: no no .. po kolei :evil_lol: No to lecim z Panieńskim :loveu: Zaczniemy od czegoś cenzurowanego :diabloti: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d978499c6bb2c6f0.html]IMG_0468.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63a4c4a744d0f16e.html]IMG_0473.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] :evil_lol: Tak lecę dalej i tu wszystko trzeba ocenzurować :crazyeye: Sorki, że tak linki wstawiam ale nie wszyscy powinni to widzieć :evil_lol: Dmuchanie .. :diabloti: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/66cb84581e987169.html]IMG_0482.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a181e97b1ef5dfe.html]IMG_0488.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] Jak się przyjrzycie to słomki tez mają pewien kształt :cool3: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae99e261fcc6b7f8.html]IMG_0490.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] Makaron tak samo :evil_lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1496a871b9c8dab5.html]IMG_0494.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] Jedzonko :loveu::evil_lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2008bbdc2fb52ba8.html]IMG_0491.JPG | tigrunia | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/127/1b7c4a482e0a16afmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/131/d380a07d687b0633med.jpg[/IMG][/URL]
  7. No wiesz.. nie każdy musi wiedzieć, że "teraz" oznaczają przyjaźń :eviltong: Mi tam się zawsze z zazdrością kojarzyły :shake: Jeśli mozesz wybrać ecru to bym sie wcale nie zastanawiała :eviltong: Co do tortu to nie wiem .. może coś tam wewnątrz ten cukiernik robi jakiś stojak ale wątpie .. musiałabyś podpytać
  8. [quote name='agnilale']Sunia byla kryta 21,24 i 25 :urodzil sie 25/26 w nocy.[/quote] Jessinka pierwszy raz była kryta 11. Urodziła 10 :roll:
  9. Co do zaproszeń to 1 albo 5 na moje :loveu: Co do tortów to radziłabym Ci brać na stelażu Anka bo te nakładane jeden na drugim często się zapadają :cool1: U nas takich wcale nie robią max 2-3 piętra i jak już to nie na śmietanie ;) Nie pamietam już numerków, które mi się podobały :evil_lol: Kwiatki? Muszą być żółte ? Żółty to zazdrość chyba lub zdrada nie pamiętam :roll:
  10. [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn__DSC4699.jpg[/url] :evil_lol: Czadowy jest :loveu:
  11. [quote name='agnilale']Na rozowym ma 1 dzien na nastepnych 2.Malutki cukiereczek.beniaminek :loveu:[/quote] Jest przecudny :loveu: Tak myślałam, że to pierwsze dni .. tak porównuję i faktycznie moje maleństwa wyglądały zupełnie inaczej :-( A w którym dniu maluch się urodził? Też jest jedynakiem jak mój Pudzianek ? :loveu:
  12. Madzka zagineła :shake: Władzo wystawa dopiero 19 lipca ;) Mam nadzieję, że będziesz na Koszalińskiej :loveu: Ja się na dwa dni wybieram :loveu:
  13. Cze Asia :loveu: Koniecznie fotki zrób jak wrócicie :loveu:
  14. O jeny Agnieszko on jest bombowy :loveu: Ile ma na tych zdjęciach ? :loveu:
  15. York ma mieszkać w pralni ?? :crazyeye: Chyba Ci się rasy pomyliły :angryy: Co to za wyprowadzanie Yorka na balkon ?? :crazyeye: Podwórka nie ma ? :cool1: Żenada.. :shake:
  16. [quote name='Pegaza']Be czekam na foty hehe sie pociesz ja jutro o 5 czyli zaniedlugo po Tobie[/quote] Foty mam zgrane na fotosika ale nie mam czasu dać na dogo :cool1: No świetnie .. dzis mieliśmy szkolenie BHP i siedziałam dodatkowe 2 godziny dłużej :angryy: [quote name='slawi']Bardzo spóźnione gratulacje dla mamuśki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%203d2/fiore.gif[/IMG] i niech się Pudzianek:loveu: zdrowo chowa,[/quote] Dziękujemy :loveu: [quote name='dzasta']A ja na pocieszenie powiem że pracowałam dzisiaj tylko 3,5 godzinki od 8 a teraz mam dwa dni wolne :loveu: BE ja też czekam na fotki :mad:[/quote] :crazyeye: Ja też tak chce :placz: Cierpliwości .. :evil_lol: [quote name='Pegaza']Wolne to ja bede miec dopiero w sobote lub niedziele... gdzie te foty zawianej Be?:evil_lol:[/quote] A ja dopiero w następną sobotę lub niedzielę :-o :cool1: Ależ jakiej zawianej ? :diabloti: [quote name='Aga76']Cze Be :loveu: Super, że się świetnie bawiłaś :multi: [COLOR=pink]Tak tak, fotki nam pokażesz...[/COLOR] [/quote] Cze Aga :loveu: noo .. :loveu: :eviltong: [quote name='Mała Rita']Cze Be Poka Pudziana :loveu:[/quote] Cze Aśka :multi: Jutro będę miała więcej czasu więc będą fotki i imprezowe i Pudziankowe :loveu: Może już ślipia otworzy bo wczoraj jedno otworzył a drugie ni drgnęło :eviltong: A Buff dziś była po rodowód :loveu: Jest już dorosłą panną :loveu: I w Castoramie byla wybrać dla babci kwiatka :loveu: I na poczcie była tez odebrać dla mamusi sukienkę :loveu: :evil_lol: No sukienka jest rewelacyjna :loveu: Ciut za krótka no ale przeżyje :eviltong:
  17. Ja już życzenia przez tel. składałam ale nie zaszkodzi jeszcze :loveu: :evil_lol: [CENTER][SIZE=4]Wszystkiego naj naj naj Aduś .. wielu, wielu sukcesów, samych wybitnych miotów, pociechy z piesków i dużo dużo zdrówka :loveu: :BIG::new-bday::BIG: [/SIZE] [/CENTER]
  18. Kiedyś byłam na policji to przyszedł koleś zgłosić, że go cyganka na 600 zł oskubała a on nawet nie zauważył :roflt: Myślałam, ze pękne ze smiechu jak to opowiadał :roflt: On był załamany w sumie ale taka gapa no to ma za swoje :eviltong: On miał portfel w ręce wyciągał 10 zł a ona niby tak zawineła, że 600 zł wyciągneła a on sie w domu dopier skapnął :roflt: Cze Aga :loveu: Dawaj no niuńki :loveu:
  19. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Śliczna dziewczyna z Palomki :loveu: Ja też mam zawsze stres na ringu :shake:
  20. O Daria kończysz podobnie jak ja :multi: :cool3:
  21. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][COLOR=navy]Witaj Beatko:loveu:[/COLOR] [COLOR=navy]Ale ja momenty przez to wszystko przegapiłam Panna Jessi mamusią a ja dopiero teraz sie dowiaduje :shake:zacofana jestem strasznie...[/COLOR] [COLOR=navy]Gratuluje Jessi że była i jest taka dzielna jak i że jest taką wspaniałą mamusią:loveu:...żal tych malenkich szkrabików [*] ale najwazniejsze żeby teraz Pudzianek chował sie zdrowo. :loveu:[/COLOR] [COLOR=navy]Fotki są wspaniale Beatko nie moge napatrzyć sie na to maleństwo:loveu:[/COLOR] [COLOR=#000080]Pozdrawiamy[/COLOR][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiu :multi: Cieszę się, że nadrobiłaś zaległości ;) i że Pudzianek się podoba :loveu: [quote name='Aga76']Cze Be :ghost_2: hihihi Jak się bawiłaś, bo ja super :evil_lol:[/quote] Cze Agnes :loveu: Jenyy .. ale było :crazyeye: Wieczór rewelacja :loveu:[COLOR=PaleTurquoise] A dziś umieram :cool1: Ł po mnie przyjechał o 4 nad ranem i miał ubaw o chyba pierwszy raz w życiu mnie pijaną widział :evil_lol:[/COLOR] Ale było świetnie :loveu: Pokażę wam jutro fotki :loveu: [quote name='dzasta']No właśnie BE jak się bawiłaś? Ja wczoraj też miałam wieczór w dziewczyńskim gronie ale nie panieński a babski hehehe ale też było fajnie :loveu:[/quote] j.w. :cool3: Babskie wieczory fajne są :loveu: Spałam dziś do 13 :cool1: Tylko dlatego, że na 14 szłam do pracy :evil_lol: No i własnie wybieram się do wyrka bo rano pobudka o 3:40 :angryy:
  22. [quote name='rita60'][IMG]http://i42.tinypic.com/a2aujp.jpg[/IMG][B][COLOR=Red]Sto lat,sto lat niech zyje nam...[/COLOR][/B][/quote] O na koncert się załapałam :multi: :evil_lol: Wszystkiego najlepszego Asiu :loveu:
  23. Dzięki D-E ;) Ide włosy prostować .. :cool1:
×
×
  • Create New...