-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Redd's tylko jabłkowy :loveu: Oglądałam własnie króliczki Playboya na MTV :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Noo tyle mleka ma dla siebie...:p [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]a ze sie spytam dlaczego tamtym sie nie udalo?:roll: bom chyba sie nie doczytala..abos nie pisala..[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Urodziły się za wcześnie. Nie wiem co wywołało poród .. mogła sie gdzieś uderzyć np. na schodach lub coś ale wiem na pewno, ze powinna jeszcze conajmniej 5 dni poczekać :-([/COLOR] [quote name='AmiX']Ale on słodki:loveu::loveu::loveu: cudo!!! mleczarnie ma tylko dla siebie :p takiemu to dobrze:loveu::loveu::loveu:[/quote] Jest śliczniutki :loveu: Coraz ładniejszy się robi :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] Be to niemozliwe jak moga nie lubiec byc na dworze?:roll:[/quote] No przecie mówie, ze nie lubią :eviltong: Chwile tam max 10 minut ale to już męka :evil_lol: [quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Dobrze, że to siku na podwórku jest u Was, bo u nas to różnie bywa... :mad: :shake: [/FONT][/I][/B][/quote] Jak dbasz tak masz :evil_lol:
-
Ja chętnie reddsa bym wypiła :loveu:
-
Caviśki jakie piękne :loveu: Podoba mi sie bardzo ta rasa :loveu: Coś cisza ostatnio na porodówce.. tak mało maluchów się rodzi ? :-o A to mój dzidziuś :loveu: Na imię mu Pudzian :loveu: :evil_lol: To takie tymczasowe oczywiście :eviltong: [COLOR=PaleTurquoise]Po pełnej analizie i wielu konsultacjach wiem już, że moje maluszki urodziły się jakieś 5-7 dni za wcześnie :-( Dobrze, że choć Pudzianek przeżył :multi:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/120/2e3fd981f08d9c12med.jpg[/IMG][/URL] Mama i wszystkie cyce tylko dla mnie :loveu: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/125/0de32d8f8a910e41med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/125/3cdea46a722e20c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/124/496c76bbab3a5ab8med.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam popcorn Aśka :razz:
-
Kasia a to przy suficie to listwy takie kasetonowe?
-
[quote name='Aga76']:evil_lol: pfuuu, po coś sobie to przypomniała![/quote] :evil_lol: Samo by się upomniało :eviltong:
-
Prześliczne są :loveu: A jakie nóżki grubiutkie :loveu: Słodziaki :loveu:
-
[quote name='dzasta']Ale słodziak z niego :loveu: Jedynak będzie z niego rozpieszczony, wychuchany i wyniuniany do granic możliwości ale to dobrze :loveu:[/quote] Ojj będzie, będzie :loveu: Mój kochany rodzyneczek :loveu: [quote name='mallinus']swietny maluch !!![/quote] Dzięki Magda :loveu: [quote name='Pegaza']Cze:p mleczny bar otwarty :evil_lol: bo Ty lulac dzieci nie umiesz:evil_lol:[/quote] Cze Daria :multi: No kurka wprawy nie mam :cool1: :eviltong: [quote name='Aga76']:roflt: Prawdziwy Księciunio[/quote] :cool3: [quote name='Zuza i Noddy']Małemu chyba apetyt dopisuje :evil_lol:[/quote] A jakże :loveu: [quote name='ladyyork']Jaki słodki widok synuś i mamusia razem:loveu:,a jeszcze jak on ciągnie cyca -och co za widok piękny[/quote] Prawda ? :loveu: Cały czas sobie na niego patrzę :loveu:
-
Na starej hali ;)
-
Ale super zasłonki :crazyeye: Pewnie z Ikei ? :loveu: Ja mam w sypialni te białe w kółka :loveu: Fajny pokoik .. widzę taki malutki jak mój ;) A Fidlasty to ma teraz takie wielkie wyro to jak nie skorzystać ? Lepze to niż mini Łukaszkowe łóżeczko :evil_lol:
-
[quote name='dysia-u'][URL]http://images50.fotosik.pl/124/496c76bbab3a5ab8med.jpg[/URL] słychać mlaskanie :lol: ale zadowolony bo wszystko dla niego :loveu:[/quote] :evil_lol: Cała mleczarnia na własność :loveu: [quote name='***Paulina***']Cześć:bye: [URL]http://images50.fotosik.pl/124/496c76bbab3a5ab8med.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Paula :multi: :loveu: [quote name='Aga76']Jess jaka przytulaśna :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='Aga76'][URL]http://images45.fotosik.pl/125/3cdea46a722e20c2med.jpg[/URL] Chłopak ma luzy w dostępię do mleka :lol: jak mu wygodnie[/quote] Pozy niekiedy nieziemskie łapie .. lubi też pić do góry brzuchem :evil_lol:
-
Cze Kasiasta :loveu: Fotki bombowe jak zwykle :loveu: :multi:
-
Kurcze Aśka dawaj no fotki już jakieś :eviltong::evil_lol:
-
A ja szukam pościeli jednokolorowej bez wzorów i ciężko mi idzie :cool1: W Ikei mają fajne ale zaraz i kołdry i poduszki trza by od nich kupić :eviltong:
-
Dziś maluchy kończą tydzień :bigcool: Ada obiecała fotki :sweetCyb:
-
[quote name='dzasta']Zdjęcia działkowe super :loveu: Ale kurciak z frytkami wymiata ;) A maluch przepiękny jak ja uwielbiam małe Yoraski :loveu: Niech Pudzianowsky się zdrowo chowa :p[/quote] Wszyscy się z niej śmiali :oops: :evil_lol: :loveu: [quote name='Kasia']jaki to cudny widok :loveu:[/quote] No nie ? :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/125/3cdea46a722e20c2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/7c031bf674ca4920med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/125/0de32d8f8a910e41med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/120/2e3fd981f08d9c12med.jpg[/IMG][/URL]
-
Halo halo, dobry dzień :multi: Kiedy następna jazda ? :cool3: