-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Aga76'] Dziś będziemy wagarować u Be w ogródku :evil_lol: :loveu:[/quote] Zapraszam :loveu::evil_lol:
-
O żesz jaki kurna banan? :crazyeye: Również z niecierpliwością czekam.. :cool3:
-
Ja tam lubię gotować ale jakoś tak do zup chyba drygu nie mam :cool1:Zreszta Ł nie lubi zup to po co mam gotować [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
-
Toć ja grzecznie o mleczku a Ty masz jakieś [COLOR=PaleTurquoise]zboczone[/COLOR] myśli :evil_lol: Jak się spało ? :cool3:
-
[quote name='syla929']Tak, wiem, oplata roczna 50 zł chyba, rodowod 30. dobrze że mi mówicie, to pójdę szybciej wyrobić. a Wy wystawiacie swoje pieski? jeżeli tak, to w przyszłosci, moglabym sie od was wiele dowiedziec;) i dreczyc Was pytaniami :evil_lol: :) a tak po za tym, ile rosną włoski, żeby mogły być odpowiednio długie do wystaw?[/quote] No no to wcale tak kolorowo nie wygląda :evil_lol: Legitymacja członkowska 4 zł, wpisowe 20 zł, składka roczna (u mnie w Bydgoszczy przynajmniej) 60 zł, rodowód 36 zł, rejestracja psa 15 zł :eviltong: Ja wystawiam swoje pieski ;) Na włoski nie ma reguły .. zawsze są odpowiednio długie ;) Ja wystawiam psyod szczeniaka (6 m-c:razz:)
-
Dobry dzień :loveu: Jess zrobiła pobudkę o 6:30 :cool1: U mnie chyba w nocy padało bo jest tak wspaniałe powietrze, że najchętniej bym na dworze przesiedziała cały dzień :loveu:
-
To fakt.. hodowlę "Oczko Fatimy" mogę polecić w 100%! Co prawda nigdy nie rozmawiałam z właścicielami hodowli ani chyba nawet na wystawie się nie natknęłam ale pewnym jest, że krycia tam są przemyślane .. dbają o dobro rasy a to ważne ;) Nie wiedziałam po prostu, że hodowla z Krakowa jest :oops:
-
Tadam :multi: Mleczarnia :multi: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/123/6d4be6e7b6651763med.jpg[/IMG][/URL] No i dalej wygibasy po :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/128/796e248acce1dea6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/128/685af82036ed05a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/123/373fd04c9c702748med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/123/316213ff6147397fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aga76']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Pink]Rany, z jakiego przecieru? A to jest przecier z ogórasa?[/COLOR][/quote] [COLOR=Pink]No coś tam jest .. widziałam kiedyś na półce w sklepie na ogórkową było napisane :eviltong: Się zastanawiałam czy da się z tego zupe wyprodukować :evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='Aga76']:evil_lol: Fajnie się siedzi prawda? mięciutko :evil_lol: Dawaj noo... to zdążysz jeszcze na pierwsze rozlanie :loveu: [COLOR=Magenta]Szczawiową tyż lubię - dziś właśnie się zastanawiałam szczaw czy ogór... [COLOR=Pink]Różnie się w życiu zdarza, hihihi[/COLOR] [/COLOR][/quote] Ta.. chyba mój leniuszek ma mięciutko :mad: Ajj kusisz :loveu: [COLOR=Magenta]Z przecieru robisz takiego słoikowego czy się sama męczysz ? [/COLOR]
-
Zapraszam na świeże fotki do góry brzuchem :loveu: :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/127/b3364643121ae481med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/127/878a5be8ec38db68med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/128/16ad1a9c7710f2cdmed.jpg[/IMG][/URL] Te dwa troszku nieostre ale fajna minkę zrobił :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/128/ecb5cecebdc72f9dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/123/379bacd609c857d9med.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://img507.imageshack.us/img507/6387/kochanazuzia.jpg[/url] rewelacja zdjęcie z tym owczarkiem :ylsuper:[COLOR=LightBlue]o ile dobrze widzę [/COLOR]
-
[quote name='Aga76']Masz grzmota kabelkiem posłałam... :evil_lol: Mam dylemat, bo nie wiem co lepsze :hmmmm:[/quote] :stormy-sad: Odebrałam znaczy się :evil_lol: No ja już w ogóle :shake::eviltong:
-
[quote name='Aga76']Ma ten tego... wysublimowany gust :megagrin: Siedzimy sobie teraz na jednym krześle i się lenimy :evil_lol: [COLOR=Magenta]Ogórkową gotuję[/COLOR] :loveu:[/quote] :razz: Ja też z leniem na krześle siedzę :loveu: Buffikowym :megagrin: [COLOR=Magenta]O boziu. moja ulubiona po szczawiowej [/COLOR]:loveu: :evil_lol: [COLOR=Magenta]Przyjeżdżam !! [/COLOR][COLOR=Pink]Ludzie.. ja newer ogórkowej nie ugotowałam :crazyeye:[/COLOR]
-
Ja też bym burzy kciała :roll: Rum z piwem czy piwo z rumem Aga ? :razz:
-
[COLOR=PaleTurquoise]Zboczone towarzystwo [/COLOR]:mdleje: :diabloti:
-
Aniu gratulacje :sweetCyb: Czekam na zdjęcia ekipy :loveu:
-
[quote name='Aga76']Słodki jest :loveu: niech ze mną zamieszka :loveu:[/quote] Ja myślę, że on nie ma nic przeciwko :loveu::evil_lol:
-
Ada jak to jako szósta ? :roll: Nie pomyliło Ci się bo mi się wydaje, że była ostatnia z nielokatowych znaczy się 5 :hmmmm: Gratuluję Ada doskonałych ocen - bo to jest ważne :loveu: A na lokaty przyjdzie czas .. nie martw się ;) [CENTER][SIZE=4]No i wszystkiego najlepszego dla Zahirki :sweetCyb:[/SIZE] :BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG: [/CENTER]
-
[quote name='Pegaza']jak facet panikuje zapewne:evil_lol: oj od kolek kreci sie w glowce:evil_lol:[/quote] No dokładnie tak! :evil_lol: No jemu to się szybko kręci.. zaraz bam na plecki :loveu: :evil_lol: [quote name='Aga76'][COLOR=paleturquoise]miszczu[/COLOR] rośnie :evil_lol:[COLOR=paleturquoise] hihihi[/COLOR][/quote] :cool3: [quote name='Katie']hehe, no tak od ciebie wyczytalam, dlatego napisalam;) i to na sucha siersc sie kladzie i do dziela, nie?[/quote] Tak jest :cool3: