Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ale mądra :eviltong: Se bym chętnie kupiła ale forsy brak :p (i miejsca:cool1:)
  2. [quote name='Pegaza']wlacha chocby sie nawet zesr... to da sie to posprzatac bez odruchow wymiotnych:evil_lol: czolem Kasia:loveu:/chyba Asia siem pomylilam...;)[/quote] Słusznie stwierdzenie Daria :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza']Be spacery musza byc nawet sa wskazane:evil_lol: w koncu maly musi poznac reszte mieszkania:evil_lol:[/quote] Raczej mu sie te spacery nie podobają bo ryczy na cały dom :evil_lol: [quote name='dzasta']No a jak spacery są jak najbardziej wskazane a dla Strong Menów to już w ogóle. Be a może on już trenuje do tej konkurencji "spacer drwala" czy jakoś tak ona się nazywała :evil_lol: U nas dzisiaj pięknie słonecznie a ja mam wolne :multi:[/quote] :evil_lol: On trenuje raczej to co w kółko chodzą i dźwigają kosz z dziewczynami :evil_lol: Nie wiem jak się to zwie .. w każdym razie lubi bardzo kółka zataczać :evil_lol:
  4. Ojj biedna D-E nie dosypia :shake: Mleczko trzeba pić na sen :loveu:
  5. [quote name='Aga76']Bardzo miziasta ta pobudka :evil_lol:[/quote] To ten leniuszek przyszedł Cię pomiziać :loveu: :evil_lol:
  6. Kurcze ja też mam problem, zeby sie pomieścić :cool1: Kupiłam sobie szafe i już cała pełna :shake:
  7. [quote name='syla929']tak, mam metryczke, ale nie wyrobilam jeszcze rodowodu. Zanim bym go dostala, to sunia mialaby 5 miesiecy:p wiec, wyrobie przed wystawami. w sumie wiecej niz 3 kg nie powinna wazyc.. ojciec ponad 2, matka neicałe 3.. ale bardzo cieszyłabym sie, gdyby miala 3,5:loveu:[/quote] 3,5 to max jeśli chodzi o wystawy :cool1: Co do rodowodu to radzę się spieszyć bo ja czekałam ponad 4 m-ce :cool1: Bez rodowodu można iść jeszcze w młodzieży ale i tak pewnie będziesz musiała zarejestrować jeszcze w tym roku więc składkę zapłacić trzeba :eviltong: No chyba, ze nie planujesz tak szybko wystaw ;)
  8. Tu też pobudkę zarządzam :cool1: [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/600/600173g1795vnrqx.gif[/img][/url]
  9. Ojj wiem co mówicie .. moja bokserka też dawała popalić :cool1: Kłaki z niej szły chyba cały rok :shake: Bąki puszczała rewelacyjne a jak rozwolnienie miała :crazyeye: Masakra :shake: Nie ma to jak York :loveu:
  10. [quote name='Aga76']Ano :evil_lol: wierny będzie, aż po kres moich dni albo i dłużej :megagrin:[/quote] :evil_lol: [quote name='Aga76']Będę jak Arnoldek Asi !!! Nie oddam, nie opuszczę :evil_lol:[/quote] :roflt: Cóż za porównanie :roflt: Pobudkaaaaaa [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/2041/2041661rfbf411h3o.gif[/img][/url] :evil_lol:
  11. [quote name='dzasta']Gratulujemy Bufince 3 lokaty :multi: Pudzianek jest przesłodki:) Dużo tych wystaw macie w planach :):loveu:[/quote] Buffinka bardzo dziękuje :loveu: :loveu: No.. mam nadzieję, że wszystkie wypalą :roll: [quote name='Pegaza']Mnie tez to ominelo akurat rok pozniej jechali juz dzieci... te chlopy to paskudy nawet sie nagadac babie nie dadza:evil_lol:[/quote] A patrz.. żeś się za szybko urodziła :evil_lol: No Kasia już ich ładnie skwitowała więc nie będę nic dodawać :evil_lol: [quote name='Katie']widzialam Buffy na wsytawie w bydgoszczy, sliczniutka jest:loveu: super stoi i w ogole ladniutka jest:loveu: ** wiecie moze, czy jak sie kupi olej kokosowy, to mozna go tez uzywac tak, jako hmmm nie wiem jak to nazwac, podklad do czesania? ile on tak gdzies kosztuje w Piotrze i Pawle (bo slyszalam, ze taki z takiego sklepu tez sie nadaje pod papiloty) lanolina by sie nadawala pod papiloty, czy lepiej ten olej? ** sorki, ze tak tu wciskam o pielegnacji, ale nic nowego zakladac dla takich kilku pytan, a wydaje mi sie, ze tutac sa specjalisci od oleju kokosowego:eviltong:[/quote] Ojj jak miło .. dziękuję bardzo za komplementy :loveu: No więc o oleju kokosowym z PiP na pewno ode mnie wyczytałaś :cool3: Jest dobry do czesania, papilotowania a nawet i do smażenia :evil_lol: I przy tym pięknie pachnie :loveu: Lanoliny nigdy nie używałam więc nie powiem :shake: Dzień dobry we wtorek :multi: Dziś Jess pobudkę zrobiła bo zapragnęła się wynieść z małym z kojca :cool1: Jak się zachciało tak zrobiła :cool1:
  12. Kasia daj no fotkę tych regałów :eviltong: Fidlasty fajną kitke ma :loveu:
  13. [quote name='Mała Rita']Cze Be wieczorowo :loveu: ale to maleństwo piękne :loveu:[/quote] Cze Aśka :loveu: Ja już znikam bo Ł wygania :cool1: Dziękuję :loveu:
  14. Przecież wetka przy bramie stała i nie wpuszczała zanim nie sprawdziła :roll:
  15. A Ty Aśka wcale za nim nie płaczesz :shake: :evil_lol: Ja Karmi niezbyt lubie a z rumem to inaczej całkiem smakuje ?
  16. Ach nowe przyjaźnie :loveu: Wspaniale Aguś .. gratuluję Ci nowego kompana :multi: :evil_lol:
  17. [url]http://img30.imageshack.us/img30/1755/img7547.jpg[/url] Ale romantycznie :loveu: :evil_lol:
  18. [quote name='Kasia']ha ha, wcale nie pisałam że nie piłam bronków wtedy...też wareczkę obalałam i filmy oglądałam :p gratulacje oceny Bafinki, idzie dziewczę do przodu i jeszcze wszystkim pokaże na co ja stać :loveu: a Pudzian na tych różach rewelacyjnie słodki :iloveyou:[/quote] Też się masz dobrze :cool3: A ja bym sobie zimnego sprite'a teraz wypiła a stoi tylko pusta butelka :cool1: Ojj pokaże , pokaże :diabloti: Jeszcze 4 wystawy przed nami w szczeniakach :cool3: Jutro jedziemy po rodowód :multi: Po 4 m-cach oczekiwania :cool1: :loveu:
  19. [quote name='Aga76']Cze Be poniedziałkowo :multi:[/quote] Cze Aga :multi: [quote name='Zuza i Noddy']Prześliczny maluszek z niego :loveu:[/quote] Dziękuję :loveu: [quote name='Pegaza']Be zielona szkola..:cool3:[/quote] Ale fajnie .. za moich czasów czegoś takiego nie było :evil_lol:
  20. [quote name='Aga76']:cool1: :evil_lol: o matko, w biały dzień? hihihi[/quote] A co Ty myślisz, że ona będzie czekać aż się ściemni .. przecie biedaczka nawet nie ma czasu się dobrze zastanowić .. :evil_lol:
  21. U mnie też dziś słonko zawitało :crazyeye: :loveu: :multi:
  22. [quote name='Pegaza']Na dwa tygodnie:cool1: nawet Be nie wiem sama przed chwilą szukalam tego na mapie kolo czego to lezy:p znalazlam 619 km wyliczyla mi trasa 8 godz i 30 minut jazdy..:cool1::roll:[/quote] Co to - wakacje już ? :-o Daleko macie strasznie nad to morze :roll: [quote name='Aga76'][URL]http://images49.fotosik.pl/126/be4e9cb488557dc7med.jpg[/URL] Okruszek :loveu: :evil_lol:[/quote] :loveu: [quote name='dysia-u']aż strach przy takim maleństwie z takimi szponami :crazyeye:[/quote] Coś Ty .. przy porodzie mi pomogły :cool3: A teraz nie mam z nimi problemu przy małym zresztą wcale go zbyt wiele nie tykam ;)
  23. [quote name='Pegaza']No co Ty ja od 6 rano nie spie najpier m-a wysłalam do Krakowa a potem moje dziecko do Władysławowa:p zjadlam sniadanko i ogarne mieszkanko.. cos mi sie dzis rymuje:evil_lol: Pudzianek romantic na tle tej poscieli roziowej w roze:loveu: Ty masz wieksze szpony niz ja:cool1:[/quote] Ojeny .. ile macie km do Władysławowa? Na długo pojechała? :evil_lol: Ano romantic :evil_lol: I tak mi troche spiłowała :cool1: Miała nic nie ruszać z długości :mad:
  24. Śpicie jeszcze ? No co wy :shake: Dzieciak już dawno zrobił pobudkę .. zdjęć się domagał no to ma :loveu: :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/126/be4e9cb488557dc7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/122/0d8cfd836c5b46e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/123/cb80d5c9242100abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/122/71de047cb1b80fb6med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...