Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cze Daria :multi: Jak tam po weekendzie ? Nudzisz się dalej? :evil_lol:
  2. Kasik moje z CCC właśnie były .. Wytrzymałam w nich w kościele i na weselu do prawie 1 w nocy :cool3: Nawet dość wygodne są :loveu:
  3. [quote name='Pegaza']Oo widzi sprawdz po ile i montuj na przyszly rok bedziesz lazic toples po ogrodzie:evil_lol::cool1:[/quote] Musiałabym się obudować na 10 metrów w górę bo tu domki piętrowe mamy :eviltong: Madzia dawaj Masterka mi tu :loveu:
  4. [quote name='JOLY']Tak masz rację- chodziło o zapałki kominkowe. Dla wyjąśnienia - wziełam 1/3 mojego szczeniaka.To by było na tyle- bo robi się zupełnie niepotrzebna dyskusja. być może będzie Ci dane odchowywać takie szczenie to będzieśz miała możliwość porównać do odpowiedniego rodzaju zapałek. pozdrawiam[/quote] Aaaa widzisz .. trzeba było tak od razu :p Mój szczeniak był wcześniakiem dlatego pewnie też tak mało ważył i też nie było łatwo mi go odchować .. Co do zapałek - Ty wymyśliłaś to porównanie :cool1:
  5. [quote name='JOLY']tigruniu błagam zwracajcie uwagę czy piszecie gramy czy dekagramy. dla osób które nie widziały szczeniąt danej rasy to mylące niestety.twój ważył 65 chyba gramów. (6,5 dag) To nie przesada z pudełkiem zapałek zapewniam cię. 5 dag szczeniątko to z twojego mniej o 1/3 to dużo![/quote] No to był akurat czeski błąd .. wiadomo, że o gramy chodzi ale tak zamotało się na tym wątku, że już sama bzdury wyklepałam :cool1: Potrafię sobie wyobrazić jak wygląda szczeniak mniejszy o 15 gram ale no w życiu nie uwierzę z tym pudełkiem od zapałek :cool1: No chyba, ze było to pudełko od zapałek kominkowych to możemy już dyskutować.. 1/3 z 65 to jakieś 22,... coś tam a nie 15 :eviltong: to będzie trochę ponad 1/4 ;)
  6. [quote name='AnkaS-P']Święta racja. Jeszcze jedno drobne wyjaśnienie, szczeniaki nie były odrobaczane jeden raz, o tym [B]taka-jedna[/B] dobrze wie, bo ma odpowiednie wpisy w książeczce i w umowie.[/quote] No właśnie w tym protokole z przeglądu przecież nie jest napisane, że były RAZ odrobaczone.. ktoś się tego uczepił i tak się ciągnie i ciągnie ..
  7. [quote name='Pegaza']Kochana mozna sie zaslonic tylko trzeba wiedziec jak hehe, bo zanim tuje zarosna to troche czasu minie ale widzialam takie ploty drewniane..[/quote] Nie stać mnie na to :cool1: Zresztą jak to będzie wyglądać ? :cool1: Wiem o co chodzi bo u rodziców Ł jest taki jeden płotek ale u mnie się tak nie da .. :angryy:
  8. [quote name='ladyyork']56 dzień temperatura spadła bardzo,aż mi się gorąco zrobiło,na poczatku skakała w góre i w dół ,ale teraz zaczeła strasznie spadać jest już 35,9 , a miałam nadzieje że poczeka do niedzieli co już chyba nierealne jest:shake:[/quote] No trzymam kciuki ladyyork, żeby jednak donosiła jeszcze chociaż te 2-3 dni :roll: JOLY mój mały urodził się z wagą 65 dag w wieku 3 m-cy ważył 1250 za tydzień kończy 4 m-ce ma się świetnie ale nie wiem ile waży.. też był bardzo maleńki ale nie przesadzajmy z tym pudełkiem od zapałek :evil_lol:
  9. [quote name='Martens']To może ja już przy okazji zapytam. Jaki jest [U]konkretny[/U] powód tego, że yorki kąpie się tak często, przykładowo raz w tygodniu, a nie raz na pół roku czy co kilka miesięcy? Nie chodzi mi o uzasadnienia typu "bo ma włos, a nie sierść", bo to żadne tłumaczenie. Z czym to jest konkretnie związane - że trzeba tak często?[/quote] [B]Konkretnym powodem jest właśnie to, że YORK MA WŁOS A NIE SIERŚĆ!! [/B]Spróbuj nie myć swoich włosów przez miesiąc to zrozumiesz :cool1:
  10. Juustii czy Twój piesek aby na pewno waży tyle ile podałaś ? Na tym pierwszym zdjęciu wygląda całkiem sporo .. [quote name='Cirilla888'] A ktoś sie może orientuje ile powinny ważyć 3 tygodniowe szczeniaczki, żeby docelowo ważyły ~3kg? Bo mam 2 normalne i 1 taką baaardzo maluteńką, chyba po tatusiu, który waży 1,2kg, a ma prawie 3 lata już...[/quote] Napisz ile ważą szczylki ..
  11. Miło, że Pudzianek się podoba :loveu: Co do Agniesi no smutno :-( Ale co zrobić .. myślę, że podjęła taką a nie inną decyzję bo musiała i nie powinnyśmy tego kwestionować. Mam nadzieję, że będzie zaglądała choć do naszych galeryjek ;)
  12. W szeregu zbiórka :cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/188/f7c01bc1f9050c64med.jpg[/IMG][/URL] Skończyło się :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/192/bb8c1c7e74678c54med.jpg[/IMG][/URL] Kawałek Jess i kawałek Pudziana :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/192/c6e0f5f2e9772651med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/188/6fb2c80d304083f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/188/3af676974f98923bmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. Asia zmiękła ale .. Nie ma nic za darmo :diabloti: "Pudzian bydlaku - łapę daj !! " [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/104/dd9eb1fe8b841affmed.jpg[/IMG][/URL] "A teraz siad " [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/104/8b5af4a4dc014c9bmed.jpg[/IMG][/URL] "Poprooooś" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/188/4ae3c579f095cc43med.jpg[/IMG][/URL] Jessi : "A ja?? :-o :placz:" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/e119e63091ee10c9med.jpg[/IMG][/URL] "no macie, tylko się nie pobijcie :cool1:" [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/104/fd35af62faccf31emed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Śniadanie się robi więc wypadałoby coś wyżebrać :cool1: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/192/80f43b09e59014aemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/188/c3966cdfffc9d620med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/191/f232b70045cab2c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/fd28f3171412e03cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/188/e97f563436467b81med.jpg[/IMG][/URL] Buff najczęściej nawet na żebranie nie ma czasu - nie może zbyt wiele go marnować bo kiedy ona biedna się wreszcie wyśpi ?? :-o :evil_lol:
  15. [quote name='***Paulina***'][URL]http://images47.fotosik.pl/192/66b95f5ceb379688med.jpg[/URL] Śliczne:loveu: A masz fotki Pudzianka takie żeby go w całości było widać???[/quote] Mam jeszcze jakieś 60 fotek :loveu: [quote name='Kasia']z takim zapachem pod nosem to na pewno szybko zasnęła :evil_lol: że też im tak wygodnie :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl%5D"]http://www.fotosik.pl][/URL][IMG]http://images45.fotosik.pl/192/403f2f74fe4dcdf5med.jpg[/quote] A jak - wie co dobre :diabloti: [quote name='Zuza i Noddy']Oj jak Buff strasznie kojarzy mi się z moim Nodziakiem :loveu: Jestem w niej normalnie zakochana, cudny zaspany kurczak. Wesoło masz chyba teraz w domu z takimi trzema diabełkami :evil_lol:[/quote] Ojj w domu to ja już od miesiąca mam tylko dwie panny :-( [quote name='Nati28']Piekne fotki :loveu:[/quote] Dzięki :loveu: [quote name='dzasta']Śliczne foteczki ale Pudzianka mało a dziewuszki mają takie same kucołki na tyłeczku jak moja hehe :loveu:[/quote] Spokojnie , zaraz będą następne ... [quote name='slawi']:cool2: Zdjęcia superowe, panienki piękne, tylko Pudzianka troszkę malutko.[/quote] :evil_lol: Będzie i Pudzianek .. [quote name='laurin']Witamy :loveu: Nie no świetna ta poza :evil_lol: [URL]http://images45.fotosik.pl/192/403f2f74fe4dcdf5med.jpg[/URL] Pozdrawiam cieplutko[/quote] Cześć Aniu :multi: :evil_lol: [quote name='Aga76'][URL]http://images40.fotosik.pl/188/922e7ef42a75c16cmed.jpg[/URL] Super :evil_lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/192/66b95f5ceb379688med.jpg[/URL] Długowłose :loveu: Najlepsze to jest hasło: Pudzian bydlaku :megagrin: Dzień dobry :p[/quote] :eviltong: No kurde nie zetne tej Jess chyba :shake::loveu: Też mi się podoba :evil_lol: Cześć :loveu: [quote name='Pegaza']Te kopytka ma fajne wyciagniete:evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/188/922e7ef42a75c16cmed.jpg[/URL] a Pudziana to malo pokazalas:razz: co do tych frotek to tez tak zaczne robic bo cos ostatnio Liv sie przyczepia to i owo:roll:[/quote] No gumki na tyłku super sprawa - szczególnie u Buff bo Jess o dziwo rzadko kiedy się coś przykleja .. [quote name='dzasta']D-E z tymi gumkami to jest bardzo dobry patent jak już jest dłuższa sierść a się nie papilotuje :D[/quote] Dokładnie tak! Zaraz fotki wstawiam ..
  16. [quote name='Magda'] A macie dobry sposób na utuczenie? Miki niedługo zniknie...[/quote] Ja szukam sposobu na przerzucenie chociaż kilograma z Jess na Buff :loveu: Gwarantuję wysoką nagrodę za pomysł!! :razz: :evil_lol:
  17. [quote name='Magda']Oczywiście tak jest i dlatego powinno się umyć psa po wieczornym spacerze. Nie mówię tutaj o kąpieli z szamponami, ale o samym podmyciu podwozia. Nie wyobrażam sobie spania z takim brudnym psem w jednym łóżku...[/quote] No wiesz Władziu .. Mokka stwierdziła, że to pies jest fleją :cool1: Raczej mi się nie wydaje bo sam się nie umyje :p No i nawet Twój obstrzyżony York ma tą tendencję więc chyba taka rasa :razz: Nic tylko szorować po siusiu :razz: Chociaż wydaje mi się, że z takim dajmy na to zapapilotowanym Yorkiem było by trudniej o takie kazdorazowe mycie bo zaraz papiloty się zamoczą, trzeba by przewijać, suszyć .. nie wiem jak ten problem rozwiązują właściciele psów długowłosych, zapapilotowanych :roll:
  18. [quote name='Pegaza']Be Ty masz przynajmniej dzialke kolo domu a wydaje mi sie ze malo z niej korzystasz..:roll: a my z Madzka mieszkamy w blokowisku:roll: wiec nam sie takie wypady za miasto przydadza zeby odreagowac w zieleni:lol:[/quote] Mało korzystam z mojej działki bo jest działką narożnikową, niczym nie osłoniętą od ulicy i wszyscy mnie na niej oglądają :cool1: Nic przyjemnego :cool1:
  19. Daria a jakby tak kupić tą działkę tak z parę km dalej chociaż od rodziców ? Ja bym nie poszła na takie coś, że rodzice by mogli pieszo sobie przyjść .. tak kawałek dalej i już by im się nie chciało i nie nawiedzali by Cię z pomysłami co w ogródku posadzić np. :evil_lol:
  20. [quote name='Mokka'] To musi być wyjątkową fleją ;). Nie znam osobiście żadnego psa, który by tak funkcjonował. A znam ich naprawdę wiele. Pozostaje chyba współczuć, bo faktycznie to żadna przyjemność.[/quote] A czy Ty masz Yorka ? Psa ? :cool1: Ja osobiście psa nie mam ale znam wiele i wiem jak potrafią cuchnąć moczem :cool1: Nawet te zapapilotowane, powycinane wkoło i kąpane co tydzień - dwa ...
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/188/53c24bb97275aaf1med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/192/66b95f5ceb379688med.jpg[/IMG][/URL] Wspólne szaleństwa :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/188/454108d2813021a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/f5deeadf2481e477med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/192/ce07c19b6cb44b12med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Kasia']no, jak zaczął tarcie z początkiem dywaniku tak się zatrzymał przy mnie na panelach :evil_lol:[/quote] :evil_lol: Dobre ! Dywanik się nie ściera?:evil_lol:
  23. No jestem :loveu: Wyjechaliśmy oczywiście późno bo o 12:30 dopiero :cool1: Droga szybko zleciała bo namówiłam Ł na autostradę.. Na miejscu Pudzianek bardzoooooooo się ucieszył jak nas zobaczył :loveu: Radości nie było końca :loveu: A Jess oczywiście obrażona :cool1: "gdzie mnie przywiozłaś do tego knypka?:cool1:" Na drugi dzień już się z nim bawiła ale całą niedzielę miała focha :diabloti: Pudzian urósł troszkę , szatan z niego wciąż niesamowity, rojber i gryzoń :loveu: Nowy tata mówi na niego "Pudzian bydlaku" :evil_lol: Dobra .. zdjęcia.. Poranek: Buff znalazła sobie sposób na szybkie zasypianie :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/188/922e7ef42a75c16cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/192/403f2f74fe4dcdf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/188/f29ae66faf8bbd68med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/192/a2edf7a3079eee66med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/188/67637487f8145a47med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Haha to lubie [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_6425a.jpg[/url] :loveu: :evil_lol:
  25. Asia przecie rodzina będzie na działce obok :evil_lol: Nie no super okolica Daria - daleko tam od Ciebie z domu?
×
×
  • Create New...