-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
mysza 1 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ludzie to najgorszy gatunek z żyjących, zabijają dla przyjemności, męczą zwierzaki, a one ich tak kochają.:angryy: -
A ja już myslałam, że nasz Bej wyciągnięty. Co u niego? Są wieści? Gdzie mam wpłacac na leczenie?
-
Tak, trzeba zacząć zbierać, z kaś zawsze łatwiej, a tak stoi sie w miejscu. Jak będzie konto, to po znajomych sie rozpusci i do wpłat przymusi.:evil_lol:
-
Ja właśnie tu dotarłam, jaki on cudowny, piękny. Kocham wszystki zwierzaki, ale owczarki to moja największa miłość. Jeśli potrzeba kasy na hotel, nie ma problemu, wyskrobię, co mam i poszukam sponsorów. Domu tez szukam oczywiście.
-
Piękny bernardyn z padaczką - Rebus - za tęczowym mostem:(
mysza 1 replied to Neigh's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hurra! :multi::multi::multi::multi::multi:. -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
mysza 1 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Niech ktoś pokocha Lolę! Jest taka słodka! Straszne, że w schroniskach psy sa zagryzane przez inne :placz:, na szczęscie są juz takie, w których to się nie zdarza, oby było ich jak najwięcej. -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
mysza 1 replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Boże, czy okrucieństwo ludzi nie ma końca, gdzie nie zajrzeć to dramaty. Nie czytałąm całego wątku z braku czasu- czy ona jest teraz w bezpiecznym miejscu? Bo jeśli nie to może zorganizujmy tymczas dalej, skoro w Ostrowcu nie ma, zawsze kasę jakoś pozbieramy. -
No i cisza, nie dzieje się nic, nikt tu nie zagląda :-(. A może allegro zrobić Meli? Kto umie i pomoże?
-
Prawda. :loveu: Wielkie dzięki za pomoc.:lol: A jeśli chodzi o Melę to jestem gotowa do działania, mogę wpłacić na tymczas i molestowac znajomych (niektórzy już reagują agresją na moje maile :diabloti:)
-
Uwaga testuję, czy mam w podpisie Melę.
-
Kurczę, ciemnota jestem, nie umiem banerków umieszczać w podpisie :oops:
-
Może Agnieszka 5 nam pomoże, ostatnio nie widuję jej na dogo. Ja jestem z Warszawy, więc osobiście tez jestem mało przydatna :-(. Ale bądźmy dobrej myśli, może się dołączą inni. A moze na wątku Lolka cos napisać o Meli?
-
Jeśli chodzi o mnie to mogę dołożyć sie do hotelu, skoro to depresja jak u Lolka, to tylko zabranie jej ze schronu pomoże. Ale, jak widać po Lolku, potem nie jest łatwo znaleźć nowy domek, mimo wysiłków Amelki i pomocników. :-(
-
Bardzo, bardzo się cieszę.:loveu::loveu::loveu: Szczególnie dlatego, że takich dużych psów ludzie nie chcą adoptować. A ja tam uwielbiam takie wielgasne psiaki, jest sie do czego przytulić :multi: Mam nadzieję, ze i do tego uśmiechnie się szczęscie, bo póki co, cisza:placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82111&highlight=anettta[/URL]
-
Piękny bernardyn z padaczką - Rebus - za tęczowym mostem:(
mysza 1 replied to Neigh's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zapominamy, ja szukam po znajomych, ślę maile, tylko tak sie nie ujawniam bardzo. Ale jest cudowny, gdybym mogła, sama bym wzięła:loveu: Nie płacz, znajdzie się jakieś dobre stworzenie, które go pokocha. -
Właśnie trafiłam na ten wątek. Nie wiem, jak wygląda sprawa gojenia się ran u Benia, ale mam coś co moze pomóc- opatrunki, które rewelacyjnie goją rany, mogą pozostawać na niej klika dni, nawet powinny. Są to opatrunki hydrokoloidowe, bardzo skuteczne, niezbyt jeszcze popularne w weterynarii. Pomogły Morce, szczeniakowi obdartemu ze skóry, poniżej watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229&page=56[/URL] Moge je podesłać, oczywiście gratis. :loveu: z całuskami dla Benia. Na pewno przyspieszą gojenie. Dajcie mi tylko znać, czy wysyłać i dokąd, moze na pw.