Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Jejku ja nie mam aparatu ze sobą:shake:
  2. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:wszyscy tak z zazdrością na ten trawnik patrzą :evil_lol:......a ja to na piesy na nim ;)..........no dobra ...też bym chciała swój trawnik i minimum 2 psy :roll:...a mam 1 i nie mam trawniczka :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Możesz mieć rację z tym trawnikiem:diabloti:, ale chyba naprawdę w niego zainwestuję, żeby nie było już.:eviltong:
  3. Justine- jak wygląda sprawa finansów Lolka? Brakuje na hotel czy nie? A jakaś kasa na sterylkę wpłynęła?
  4. Dziękuję że odwiedziłyście moją Zuzię:loveu: Oj tam trawnik, nigdy nie byłam zapalonym ogrodnikiem:evil_lol:
  5. Jadę dzisiaj do niego późnym popołudniem, ale zapomniałam aparatu, za to wzięłam kurczaka do pracy, więc juz muszę jechać. Nieufny ale gryzie? Czy tylko się boi? Zeby i mnie nie łyknął przy okazji tego mięska:evil_lol: Co do kotów już wszystko wiem, dobrze, że zadzwoniłaś, dzięki temu dr Monice się rozjaśniło- fakt, mój znalazł dom (ale pojadę i sprawdzę na wszelki wypadek:evil_lol:)
  6. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:i się nam DONek zrobił z Leoia ;)ale jaka śliczna panienka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Prawda:eviltong: Muszę załozyc jej fotobloga, normalnie przesłodka jest:loveu:
  7. PS. Selenga, widziałaś nowe zdjęcia Suzi :loveu:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107112&page=26
  8. Izis, jestem Ci dozgonnie wdzięczna, kciuki zaciśnięte. Chyba i Tobie Sabcia zapadła w serce:loveu:. Bardzo się cieszę. Ja także mam problemy z dogo, dostaję sie tylko z pracy.
  9. No tak po prawdzie to uszka ma klapnięte i podwinięte. Leonberger był trochę naciągany przez Oktawię w celach marketingowych:evil_lol:, choć trochę podobna była.;)
  10. Ale super, strasznie się cieszę:multi:. Czy to zasługa reklamy w Moim Psie?Widziałam go.;) A coś o domku wiadomo?
  11. Kurczę nie wiem, nie ma dr Moniki, był w dobrej formie, tylko zalecony odpoczynek, teraz ponoć na kroplówkach, słaby. Boje się, ze wirusówkę złapał, powiedziano mi, że różnie z nim może być:placz:
  12. Super :multi:, ja do niego zaglądałam na stronie EMIRa a tutaj już domek jest. Dużo miłości zyczę:loveu:
  13. Śliczny i taki podogny, cały czas się śmieje:loveu:
  14. [quote name='ulvhedinn']W jakiś przedziwny, "mentalny" sposób Pikula stanowi nieodrodne dziecię Pałka i Kraksy, a właściwie wypadkową obydwojga.... :razz: Jest to nieco wybuchowa mieszanka, bo młoda ma w sobie zarówno niezależność i okropny charakterek Pałka, jak i skłonność do rozrób i kradzieży Kraksuli :-o Sytuację ratuje jedynie fakt, że rozmiar pozwala na opanowanie stwora....[/quote] Mam podobną sytucję, moja Suzka to taka wypadkowa Sary i Huga, choć zupełnie nie wiążą ich żadne geny. Wiąze natomiast to, że uczy się od obydwojga największych rozrób:evil_lol:
  15. I ja pamietam, ale byłam bez dostepu do dogo:shake:, szlag mnie już z tym trafia
  16. Oj cisza niesamowita dwa dni nikt nie zajrzał, jak nigdy na wątku Brajla. Może to przez problemy z dogo, ja bynajmniej ostatnio mało piszę, bo mam dostęp tylko z pracy:shake:
  17. Oj weszłam specjalnie, bo myslałam, ze Ty masz;), szkoda.
  18. Podstawowa sprawa to ogłoszenia, nie ma ktoś za dużo czasu przypadkiem? :evil_lol:
  19. [quote name='ulvhedinn']Demi kochana, na szczęście suche jedzonko ostatnio dostałyśmy od vika Bari, więc na razie Kra i reszta nie głodują... chyba żeby puszki, to faktycznie by się przydały, choćby najtańsze- dla dziadolka Karmelka, dla Brutusa, no i dla reszty do przemycania leków.... Myszko, juz wszystko wiem- potrzebujemy żelowych opatrunków, jak największych, i bardzo pożądane te ze srebrem, ale zwykłe też :oops: A tu Kra nadodrzańska dla poprawy humoru:[/quote] Załatwi się;)
  20. A AST idzie równo z Pro Equo, oni tez potrzebują głosów:diabloti:
  21. Dobrze, że sunia ma DT i śpi sobie na kanapach:evil_lol:
  22. Kurczę, dlaczego nikt nie chce takiego super psiaka
  23. Załatwione, z przyjemnością, może i kot się skusi, podobno czuje się gorzej- bardzo mnie to martwi:placz:
×
×
  • Create New...