Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Mam sugestię- może do banerków uzyć moich zdjęć- na nich psiak jest bardziej widoczny i nie ma kagańca, są na 5 stronie. Byłam wczoraj u niego- wyraźnie gorzej się czuje:-(. Okropnie mnie to martwi, bo już się do niego przyzwyczaiłam i miałam nadzieję, że największy problem to kręgosłup. Nie bardzo chciał jeść, wcześniej jadł kurczaka tak chętnie, że miał prawie czkawkę, teraz zjadł, ale bez entuzjazmu. Wykąpałyśmy go też, jest kochanym psiakiem. Asiu, nie powiesiłam plakatu w lecznicy, bo wczoraj mieliśmy awarię w pracy i nie działał nam internet:shake:- nie miałam skąd wydrukować. Bardzo mocno trzymam kciuki za zdrówko psiaka.
  2. Ojej, tylko rita do psiaka zagląda:shake: Hopaj malutki.
  3. Kochana Myszko, nie spadaj nam. A może ogłoszenia odświeżyć? Tamte Pekińczyka już pewnie pospadały gdzies nisko. Tylko ja nie dam rady:shake:
  4. Jestem fanem:loveu:, czekam na więcej zdjęć. Super a ciekawe, jak oczko - czy cos tam widzi? Dzięki Izis, jesteś wielka.
  5. Nigdzie nie ma w okolicy? Fundacje, organizacje..? Kurczę. To ja nie wiem jak jej pomóc
  6. [quote name='mariolka']wczoraj Ajax był na Pikniku w Powsinie. najlepszą zabawą dla niego było zbieranie butelek i zabijanie balonów ;) Do ostatniej chwili biegał i chciał się bawić. Szalenie energiczny jest. Pan zainteresowany jego adopcją ma przyjechać w sobotę do azylu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. a tutaj kilka zdjęć [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?[/URL] p=10243532&postcount=797[/quote] No to trzymamy kciuki za pozytywną decyzję tego pana!
  7. Kochany Bartuś:loveu:, kochane całe stadko BBBB:loveu:
  8. Dostałam dzisiaj newsletter Vivy! i tam Dianeczka jest opisana, oby to jej ułatwiło znalezienie DS.
  9. Prześliczne:loveu:, jak ja kocham takie zakończenia:loveu:
  10. Trzymam kciuki za niego z całej siły, kurczę, nie znam zadnych DT w Warszawie, co za pech.
  11. No to co mozemy zrobić? Może zwolniło się jakieś miejsce tymczasowe gdzieś w Waszej okolicy? Ja mogę zbierać kasę i być głownym sponsorem.
  12. Dzień dobry Dabciu, ostatnio się zaczęłaś usmiechac chyba, przynajmniej na zdjęciach:loveu:
  13. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:i się czepiły trawnika :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Taa, czepialskie:evil_lol:
  14. [quote name='dorotikus'] SABA i jej pani :):lol: Sabuniu kochana, życzę Ci samych dobrych dni w nowym domku oraz żeby Ci Państwo byli najlepszymi dla Ciebie na świecie:loveu::loveu::loveu:
  15. Bardzo, bardzo Ci wspólczuję, śmierć takiego przyjaciela to straszny dramat, brak słów.:-( Trzymaj się.
  16. Oczywiście. Byłam u chłopaka w piątek, dopiero po 19, podjadł- z tym u niego nie ma kłopotu;), ale humorek miał taki sobie, troszkę tylko go pomiziałam i położył się spać, nie przysuwał do mnie już tak bardzo. Może był zmęczony. Jest taki kochany i taki biedny, że serce pęka. Jutro pojadę i powieszę plakat.
  17. Kochany jest, a cierpi bardzo, siedzi w tej klatce dzień i noc:-(
  18. Naprawdę??? Super:multi::multi::multi:. Będą fotki z nowego domku i przejęcia Saby? Proszę:loveu:
  19. No to Rybcia odezwij się skąd Ci ludzie są, żeby było wiadomo, kogo tam można wysłać.
  20. Dzień dobry Lucusiu, dzisiaj się zobaczymy, już nie mogę się doczekać:loveu:
×
×
  • Create New...