Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Fajnie, że go odwiedziłyście:loveu:. Trochę cięzki jest, ja przychodzę codziennie po pracy i czasem nie mam juz siły dzisiaj na przykład tak się wyrywał, niemal biegł, już nie miałam siły, w dodatku zgięta w pół;).To ja potrzebowałam przystanków a nie on:evil_lol:. Znam te jego minki na pożegnanie- zawsze serce mnie boli tak smutno patrzy. Wózek od Selengi na razie się raczej nie nada, przynajmniej na razie, bo Lucek ma druty w łapce. Dobre wieści- łapka znowu ładnie się goi, już nie widać paprania. Ja też wymyłam mu brzuszek i okolice wilgotną chusteczką- Luckowe są w granatowym opakowaniu żeby go tak nie moczyć. Podjadł też, poczesałam i poprzytulałam:loveu: Jutro ma USG zeby sprawdzić jak tam śledziona i inne narządy. Aha, ważna sprawa, niestety niedobre wieści- w przyszłym tygodniu wyjeżdzam służbowo, nie będzie mnie w poniedziałek a potem od środy do piątku włącznie, wracam w piątek poźnym wieczorem. Mogę byc u Lucka tylko we wtorek :-( Czy ktoś zechciałby pomóc i wpaść do niego parę razy? Wiem, że Martulinek też przychodzi co drugi dzień, ale to troszkę mało:shake:jeśli mnie nie będzie:shake: Lucek będzie zachwycony.
  2. Same komplikacje, dzisiaj go wezmę na spacer w pieluszce, zresztą ostatnio zawsze tak robię a zdejmuję mu dopiero po powrocie. Zobaczymy jak dzisiaj będzie.
  3. Wpadajcie jak zobaczycie bidę to się zakochacie:loveu: Ja jutro po pracy, ok 17.30-18 bedę dopiero.
  4. Wiem, wspominala ze nie wie nic o kasztanowcu ale zapytałam Ulv i mi podała, więc kupię przy okazji wit.B. Nie zaszkodzi spróbować.;)
  5. Jest uroczy- swietnie pochrumkuje, uwielbia swoje zabawki, jak szaleje z nimi:loveu:, a jak zasnie to tak chrapie, że pułk wojska mu nie dorówna:evil_lol:
  6. Teraz juz nie zapomnimy - dom musi się znaleźć!
  7. Młody, zdrowy sliczny pies i uśpienie- ludzie to mają pomysły:-(
  8. Aha, to ja nie zrozumiałam- myslałam, że ma zapadnięte pod trzecia powiekę na skutek urazu. Tak czy inaczej dom jej pilnie potrzebny.
  9. [IMG]http://www.gify.liq.pl/bajki/snoopy/snoopy_www_gify_liq_pl%20(1).gif[/IMG] Skopiowałam Snoopiego:evil_lol:
  10. Jeszcze ja, pierwszy raz, ale nie ostatni. Hebanek jest sliczny oby szybko znalazł dom na zawsze.
  11. Potrzeba jej więcej ogloszeń, widocznie allegro to za mało:shake:
  12. Wiemy Asiu, nie moczę go od soboty, Martulinek też a mimo to się paprze. martwi mnie to. Jutro kupie wit.B i kasztanowca, wg Twoich ustaleń z dr Moniką.
  13. Oby tak było i to był ten wymarzony już stały.
  14. Pewnie jeśli pozostałe urazy nie sa poważne, trzeba bedzie ją skonsultowac u dr Garncarza.
  15. [quote name='uxmal']Mysza, ale jednego kwiatka Ci zostawiły. Żebyś mogła go rozszczepić.:evil_lol: Mądre psinki. I jeszcze firanka wisi na swoim miejscu :)[/quote] Taa, dwa zostały- jedn na podłodze, jeden na podstawce. Wczoraj ten z podłogi został potraktowany jak dwa poprzednie- nie zdążyłam rozszczepić. Przyjdzie mi je na smalczyk przerobić:diabloti:
  16. Śliczny sierściuszek tęskni za domem:-(
  17. Nie wiem czy dostałaś odpowiedz z pro equo- oni nie mają netu chwilowo, wysłałam smsa i czekam na odpowiedź.
  18. Czeka i nie może się doczekać:-(
  19. Martulinek, napisz, czy byłaś u Lucka i jak się sprawował, ja byłam wczesniej, w ciągu dnia dzisiaj.
  20. Mogę podnieść bo to zupełnie nie moje rejony:shake:
×
×
  • Create New...