Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. No to trzymamy kciuki za szczęśliwy przebieg operacji.
  2. No to zaciskamy kciuki, poza tym suczkę i tak powinno się wysterylizować i po kłopocie.
  3. Podniosę biedaka, bo coś cisza zapadła.
  4. Myślę, że z jamniczką nie bedzie klopotu- to mały psiak, młody w dodatku rasowy. Na pewno znajdzie dom.
  5. Nietoperz:loveu: Umizgi do jamniczki- na rękach u mojej kumpeli Dorci
  6. Ten obrazek na chlebie to chyba wszyscy będą długo pamiętać. Bobiś jest śliczny:loveu:
  7. Ja się deklarowałam że wpłacę na Henia i się nie wycofuję, zrobię to ok. 25- tego.
  8. Właśnie wróciłam od niego, na spacerku obwąchiwał drzewa i chciał je obsiusiać, był bez pieluchy, cały ręcznik mokry- może te drzewa go pobudziły, przed spacerem go trochę wyciskaliśmy. Bardzo dzisiaj żywiołowy na spacerze, w lecznicy zawsze jest spokojny- domaga się tylko głaskania, :loveu:przysuwa na przytulanie aż serce pęka. I kto go pokocha, kto go weźmie???:-(
  9. Dziękujemy w imieniu Lucka:loveu:
  10. Bardzo jest cierpliwy, poczciwina. Wie, kiedy zbieram się do domu, siedzi i smutno patrzy. Musi znaleźć szybko domek!
  11. Suchy chleb wiele psów lubi, ja dzisiaj wysprzątałam, elegancko, patrzę- na łozko ładuje mi się moja Sara z wielkim kawałem chleba, nie tam plasterk tylko 1/3 całego:evil_lol:. Wszystko się potem lepi:mad:, można 15 razy wysyłac na poslanie i tak przylezie:loveu:
  12. :loveu: Staram się. Szczerze powiem, byłam z mężem, który namiętnie Lucka czesał:eviltong: dlatego taki wylizany. Zauwazyłam własnie, ze ostatnia pielucha została, apteka juz byla zamknięta - jutro kupię. Jesli Wy będziecie o 18 to ja pojadę wcześniej żeby nie siedział sam maluch. Ja przywiozę jedzonko dzisiaj juz resztki zostały. Gizma też przytulam, czasem szczeka na Lucka:evil_lol:. Dzięki, że przychodzisz, w tygodniu to padam na ryj po pracy, w dodatku mieszkam po drugiej stronie Wisły.
  13. Oj ja też myślałam, że Muszka już na kanapie w domku się wyleguje a tu nic:-(
  14. Nie mogę się doczekać relacji Martulinka...
×
×
  • Create New...