Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=386495743 Nie znalazłam zbyt wielu zdjęć Misia, bo wątek długi. Starałam się żeby było dobrze. Kochany ten Misio, strasznie lubię takie psy. Obyś szybko miał swój domek :loveu:
  2. Ok, może w sobotę ok 13 lub poźniej? Zresztą obojętne, byle nie rano. Możesz mi smsa napisać co i jak to się dostosuję. Inaczej padnę kiedyś na Wilanowskiej:evil_lol: a jak nie ja to Aleksandra albo Martulinek.
  3. No jest jogging niezły, a najgorsze, że on ma takie krótkie łapki i chodzi się zgiętym. Opuchniety brzuszek ma od początku a spacerki są dopiero ponad tydzień chyba. Może i dobry pomysł podac mu jakiś lek na wątrobę - może Essentiale to jest bardzo skuteczne (tak ludzki lekarz twierdzi). Jesli chodzi o umówienie z panem od wózka- nie ma problemu jutro będę od ok.17.30 sobota i niedziela sama nie wiem, ale i tak by pewnie nie przyjechał w sobotę, w zasadzie moge się dostosować. Ale przyszły tydzień jak pisałam, prawie mnie nie ma:shake:- wyjeżdzam.
  4. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=386459449"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=386459449[/COLOR][/B][/URL]
  5. Na pewno nie ostatnio. Dzieki za pomoc z ogloszeniami:loveu:
  6. Na poprzedniej stronie widziałam podsumowanie wpłat, także 50 zł z bazarku Jestem wrednej. USG wyszło dobrze, nie ma potrzeby operować śledziony - guzki zmiejszone, możliwe że to jednak zmiany pourazowe. Wątroba bez zmian, jednak wyniki krwi słabe wątroby, lekarze myślą dlaczego tak sie dzieje. Poza tym on jednak opuchnięty ma ten brzuszek... Asiu, dzwoniłaś może do Pana od wózków? Maupa podala jakiś numer, nie wiem, czy to ten, który już znasz? Dzisiaj Lucek i Gizmo byli bardzo głodni- pojedli troszkę kurczaczka chudego świeżego:eviltong:. Już jak wchodzę to nawet koty wstają i patrzą na torbę, łakomczuszki. Już rozumiem dlaczego Lucek poszedł na spacer bez większego entuzjazmu:evil_lol: i wolał sobie siedzieć niż biegać:diabloti:
  7. Na takie przeszczepy można naklejać te opatrunki, chyba Granuflex Ex.Thin, poczytaj instrukcję, pod tym rany ładnie się goją.
  8. Zrobię allegro psiakom wieczorem dzisiaj lub jutro.
  9. Martulinek, zawiozę mu jedzonko w niedzielę- bedzie na niedzielę i poniedziałek a potem przyjadę we wtorek i przywiozę na wtorek, środę ewentualnie na czwartek, ale staram się gotować co drugi dzień, żeby było świeże. Zatem gdybyś mogła w czwartek mu zanieść coś na czwartek czy piątek to byłoby fajnie. Ostatecznie na puszkach lecznicowych tez nic mu się nie stanie, ale ten zawód w jego oczach...;) Tak, ja gotuję zwykle drób, chudy indyk a najczęściej kurczak, oczywiście bez kostek, gotuję z warzywami, do tego ryż. Czytałam o schorzeniach śledziony- wskazana dieta lekkostrwana dlatego tak z tym drobiem ciągle. Bardzo dziękuję ze będziesz przychodzić codziennie:loveu:, myslę, że lepiej po południu, ok.18- zje wtedy, pospaceruje i pójdzie sobie spać. Zobaczymy co dzisiaj wyjdzie na USG i jakie będą dalsze plany...
  10. Jeśli chodzi o wpłaty- tak jak w pierwszym poście, na konto Joanny.Asia prowadzi rozliczenia więc ona może potwierdzić czy cos dotarło.Ja też będę w lecznicy od ok.17.30, Lucek tez ma USG dzisiaj.
  11. Podniosę może ktoś zajrzy i pokocha...
  12. Sliczne zdjęcia, to taki poczciwy pycholek, łapie za serce:loveu:
  13. Na żywo jest ładniejszy:loveu:, poczciwy staruszek.
  14. A martwię się jak nie wiem. Siedzi w lecznicy a ja jeżdzę codziennie ledwo wyrabiam. On juz starszy, nie wiem co bedzie, pewnie nikt go nie zechce. Nawet na płatny tymczas nie chcą:-(. Jak myslę to mi serce pęka.
  15. Trochę czasu i pracy i Pusia zrozumie i ludzki język;)
  16. [quote name='Hanah']jedzie może ktoś do dr Garncarza ?[/quote] Niestety- a macie już umowioną wizytę?
  17. Niedobre wieści - odpisała mi Sandra z Pro Equo- nie ma gdzie Ptysia upchnąć:shake:. Fatalna sprawa.:-(
×
×
  • Create New...