-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
[quote name='Lida']Zapisałam juz Lolę na 19.03, godz. 17.20 Luxvet, Wilanów, dr Marciński. Potem dr Czerwiecki ją obejrzy. Dowóz, koszty wizyt i odwiezienie do Mokrego Noska bierzemy na siebie. Pasuje? Ludwa nas zna. Może nas zarekomendować ;-) Jeśli chcecie wcześniej, to poszukajcie gdzieś, a my się dostosujemy. Mozemy odebrać Lolę najwcześniej z MN o 16.00, więc weźcie to proszę pod uwagę.[/QUOTE] Ale super, jeszcze dr Czerwiecki ją obejrzy, jesteście kochani :loveu:
-
[quote name='malvaaa']a jak się nazywa lecznica w Babicach? zadzwonię zapytam kiedy i o której przyjmują.[/QUOTE] Pod Centaurem. Usg robi chyba właściciel, dr Pęczek, zresztą powiedzą ;)
-
[quote name='3 x']znaczy pora wyskoczyć z kasy ;)[/QUOTE] Słowo się rzekło ;) Dzięki :) No piękne mam te pieski, naprawdę ;) co jeden to ładniejszy :P
-
Dobra kobieta z Ciebie :loveu: Głowę ma naprawdę wielką ten Foksik, prawie jak cała Kiku ;)
-
[quote name='malvaaa']nie wiem co mam zrobić ja nie mogę w tygodniu, a godziny przyjęć są wtedy kiedy wszyscy pracują :([/QUOTE] We wtorek przyjmuje w Wilanowie chyba do 21. A może nie warto tak daleko jechać, zrobić usg gdzieś bliżej. Mogę podać adres wetów, którzy leczą moje psy z hotelu, lecznica jest w Babicach i też robią usg. To jakieś 30 minut z Mokrego Noska. Albo trzeba szukać kogoś, kto może pojechać? A z Mokrego Noska nikt nie może, za zwrot kosztów paliwa?
-
[quote name='ronja']Nela zrobiła siku wczoraj po południu i dziś rano:multi:. wypiła też więcej wody.[/QUOTE] Na pewno wystraszyła się wizyty u weta ;)
-
Pamięta, bo rozmawiałyśmy o moim nowym pomyśle ;) Dzięki ;)
-
[quote name='wykrywka']Nareszcie mysza 1 wyjawiła tajemnicę :multi:. Ma dziewczyna silna wolę. Codziennie, kilka razy zaglądałam na wątek czy są już wieści, dzisiaj po południu nie wytrzymałam i ... zadzwoniłam do domku Scotta :oops:. Bardzo sie cieszę, wyglada, że adaptacja przebiega prawidłowo, ale w takim domku, jaki trafił sie Scottowi nie mogło być inaczej. Wierzę, jestem przekonana, że to najlepszy domek z najlepszych a takich ludzi i zwierząt jakie ma teraz Scott wokół siebie nigdzie więcej nie ma. Powodzenia piesku :lol:[/QUOTE] Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie Państwa, wiedziałam od razu, że to super dom ale procedury to procedury ;) Dzięki Ewa ;) Ja też marzę o takich domach dla większości psów ale nie zawsze się tak udaje niestety.
-
[quote name='ronja']cieszę się bardzo z Piaska:) z Nelą Bartek pracuje na takiej samej zasadzie. ja włączę się za jakiś czas. na mnie Nela bardzo złowrogo szczeka kiedy pojawiam się w zasięgu jej wzroku w domu. martwi nas sikanie Neli. załatwia się co 2 dni. mało pije. szuka miejsca na dworzu i rezygnuje. jakby sikanie kojarzyło jej się z czymś złym. kupę przeważnie robi na dworzu, codziennie. po każdym załatwieniu się na dworzu oczywiście dostaje przysmak i jest bardzo chwalona i głaskana (bo przekonała się już, że głaskanie może być fajne). dziś też załatwiła się na dworzu, ale tylko dzięki determinacji Bartka. staramy się jej namaczać karmę, ale jak wody jest więcej, po prostu ją wylewa. może ktoś ją bił jak się załatwiała? pojęcia nie mam.[/QUOTE] Ja też się cieszę :) Odkąd go zobaczyłam w schronie, jakoś mnie rozczulał. Nawet jak kąsał, pewnie dlatego, że nie mnie ;) Kurczę, może dobrze by było ją pokazać u weta chociaż na 98 % to jednak problemy psychiczne... Nie wiem jak by zniosła podróz i wizytę u weta... [quote name='ronja']i zapomniałam napisać. miałam dziś telefon o Herę. ale do budy niestety. pan ma jeszcze przedyskutować sprawę mieszkania Hery w domu z żoną. ale pewnie nic z tego nie będzie.[/QUOTE] Nawet na pewno ;) nic nie będzie.
-
[quote name='ronja']uwielbiam oglądać te zdjęcia. śmieję się i płaczę ze wzruszenia:oops:. Pasek, a teraz Scott wygląda jakby zawsze tam mieszkał. wierzę, że przełamie ostatnie leki i wreszcie będzie szczęsliwy. wygrał los na loterii:) przypominam sobie teraz jego początki i faktycznie przeszedł długą drogę. czasem było cięzko. ale warto. zawsze warto dać szansę nawet największemu dzikusowi.[/QUOTE] I dlatego teraz jest Nela na przykład ;) Dom na fantastyczny, idealny dla niego. Naprawdę.
-
No dobra ;) Zapraszam na wątek Piaska po rozstrzygnięcie zagadki ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224399-Przerażony-skrzywdzony-przez-ludzi-mały-kłębek-strachu-czy-wróci-do-schronu?p=20564413#post20564413[/URL] Huraaaaaaaaaaa :multi:
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc04395n.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7426/dsc04395n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/dsc04525k.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7305/dsc04525k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc04541uw.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2084/dsc04541uw.jpg[/IMG][/URL]
-
Jeść to on zawsze lubił ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/dsc04448xd.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1198/dsc04448xd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc04404wa.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2130/dsc04404wa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/dsc04306k.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9306/dsc04306k.jpg[/IMG][/URL]
-
Nadszedł czas na wyjawienie tajemnicy ;) Piasek ma dom :) Dom jest naprawdę WSPANIAŁY. Idealny dla Piaska, dom z ogrodem, z dwoma suniami, pięcioma kotami i wspaniałymi ludźmi. W dodatku mającymi wolne zawody i spędzającymi większość czasu w domu. I bardzo kochającymi zwierzaki. Pod Zieloną Górą chociaż Państwo pochodzą z Warszawy. Jestem przeszczęśliwa. Piasek w nowym domu odnalazł się bardzo dobrze, naprawdę. Zresztą widać to na zdjęciach. Codziennie dostajemy z Martą relacje, smsowe a Marta mailowe ;) W domu jest od wtorku. Bałam się zapeszyć ;) ale myślę, że będzie dobrze. To był naprawdę trudny pies. Przeżył wiele i trzeba było się włożyć sporo pracy w jego socjalizację. Bardzo dziękuję Marcie i Bartkowi za poświęcony czas na wyprowadzenie Piaska na prostą.:loveu: Duża zasługa cennych rad Piotra z Dogadajciesie- i jego zasługa, że Piasek ma dom (zna dom Piaska - udostępnił na FB jego zdjęcie). Muszę zapłacić 640 zł za transport i zaległe faktury za Piaska ale to nic, jakoś to będzie. Najważniejsze, ze jest już w domu:loveu: A teraz sama przyjemność, zdjęcia :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc04500n.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3696/dsc04500n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc04372w.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6286/dsc04372w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/dsc04465s.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/534/dsc04465s.jpg[/IMG][/URL]
-
Marnie, ostatnio same wydatki :( a jeszcze 2 sterylki w planie :( Oj marnie.
-
Fajnie, że Kira ma kompana, takie szaleństwa bardzo jej się przydadzą :)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Gdyby ktoś chciał zajrzeć do psa, który mieszka na ulicy :( został wyrzucony z samochodu przed ukonczeniem roku :( to tutaj jest wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240690-Ma%C5%82y-%C5%82agodny-piesek-od-jesieni-mieszka-na-ulicy-okolice-Warszawy[/url] Szukamy deklaracji, DT. Tego psa też wypatrzyła p. Joanna, ma coś wspólnego z Kacprem. -
W sumie to podoba mi się ta gra i w związku z tym milczę dalej :evil_lol: Kto jeszcze obstawi? ;)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Aż boję się napisać, że Fortuna [COLOR=#d3d3d3]przestała lać w domu[/COLOR], bo jeszcze znowu zacznie. Od jakiegoś czasu w nocy śpi na posłaniu i tylko w dzień wyleguje się na kanapie. Potrafi podać łapkę, ale tylko na leżąco. Od kiedy jest z Pako i Lulczakiem zdarza się, że szczeka.[/QUOTE] Trzymam kciuki i nie zapeszam ;) -
[quote name='hop!']Za 4 miesiące Gabiszon skończyłby 18 lat... To było do przewidzenia, że w każdej chwili może odejść. Jego śmierć nie była dla mnie szokiem tak, jak śmierć Niki, ale i tak jest mi przykro. Z przyzwyczajenia budzę się w nocy...[/QUOTE] Zawsze zostaje pustka i żal, nawet jeśli opieka była uciążliwa. Ale miał piękne, długie życie. Do pozazdroszczenia.
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No niestety, jesteśmy za mało ekscytujące i jak widać Pako też nie wzbudza zainteresowania. Cóż, bywa i tak. ;) -
[quote name='ronja']pestka może być:)[/QUOTE] To zostaje Pestka. Też mi się podoba. Dzięki Lemoniada ;) [quote name='hop!']Trzymaj też kciuki za dom dla Foksia - w jego przypadku nie musi być dom z ogrodem. Foks już się nacieszył wolnością po długiej izolacji. Jego ruchliwość jest w tej chwili w granicach normy. ;) Nie znaczy w domu, ale przynajmniej raz dziennie robi kałużę.[/QUOTE] A ja go tak zachwalam w ogłoszeniu ;) Może ktoś się zakocha i daruje mu te kałuże :) [quote name='Lemoniada']Albo Pako, Hera, Hugo? Mysza, napisz, nie bądź taka, już mnie skręciło z ciekawości ;)[/QUOTE] Hugo nie nie mój podpieczny i to nie on. Pako i Hera też nie :) [quote name='AniaB']Biedna Czarnuszka.. zdeptana:placz:..Niestety tak to bywa jak rąk mało a głów do głaskania wiecej:evil_lol: Wygrają najsilniejsi:) Moja tymczasowa Tuśka juz nauczyła sie, ze potwory nie patrzą pod nogi i piszczy zapobiegawczo jak sie tylko zblizają:evil_lol: chociaż jeszcze jej sie nic nie dzieje:D Milka wygląda fajnie, nawet mogłaby troszke złapac wiecej kilosków, ale lepiej jej nie przyuczać do duzej ilosci jedzenia, bo po sterylce na pewno sie poprawi "wizualnie":)[/QUOTE] Cwaniara z Tusi, urokliwa sunia. Niech się już do domów po kolei wyprawiają. ;)
-
Mały łagodny piesek od jesieni mieszka na ulicy-okolice Warszawy
mysza 1 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Nie ma tymczasu, nie ma żadnej deklaracji, nie ma za co go utrzymać :(