-
Posts
27538 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mysza 1
-
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
mysza 1 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
A paczka ode mnie dotarła do DT? -
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Ma dobrą minę - smutnego i nieszczęśliwego psa. Na tych zdjęciach, które wstawiłaś, nie wygląda na załamaną. ;)[/QUOTE] Dobre, dzięki. Na fejsa najlepszy jest smutek albo miny w stylu Pako. ;) Tylko FB ucina zdjęcia i widać tylko środek, nie wiem czy nie przytnie chmurki- mogłabyś ją przesunąć bliżej Fortuny? I głowę może jej przyciąć, tak się dzieje z podłużnymi zdjęciami :( -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Czyli od marca deklaracje wygasają?[/QUOTE] Tak, bardzo dziękuję Wam za pomoc. -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']A dziś lutowa i marcowa........[COLOR=#a9a9a9](976- orientacyjna kwota długu.... ale moge sie mylić)[/COLOR][/QUOTE] Dotarło 100 zł, dziękuję. :loveu: -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój owczar ważył mocno ponad 40 :) -
[quote name='hop!']Dzisiaj była kontrola u weta, a w poniedziałek będzie kolejna. W piątek, sobotę i niedzielę mam dać Foksowi antybiotyk w zastrzyku i przeciwbólowe w tabletkach. Oczy wyglądają średnio (ale lepiej, niż zaraz po zabiegu), więc zdjęć "posłankowych" do ogłoszeń jeszcze nie mogę zrobić. Ogólnie dzisiaj Foks świrował u weta - był bardzo zabawowo nastawiony. ;) Wygłupiał się, wszystkich zaczepiał, urwał listek z rośliny doniczkowej, kradł ulotki ze stołu... :lol:[/QUOTE] Dzięki, dobry humor miał chłopak ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Przelałam mojego stałego dziesiątaka na Kacperkowy dług :)[/QUOTE] Dziękuję bardzo :) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='hop!']"Kruszynka" waży około 40kg. Był moment, że ważyła 42kg. :smhair2: ;)[/QUOTE] No właśnie długo się zastanawiałam zanim napisałam 30. ;) Ale uznałam, ze 40 to za dużo :) Poprawię się ;) -
[quote name='malvaaa']dziękuje za pomoc :) Loli hotelik miesięcznie kosztuje 300zł, a na razie mamy 82zł... kurcze zapisałam Maciejewski. w Wilanowie, matko to kawał drogi od pani Małgosi... ja będę mogła dopiero ją zawieźć za2tyg bo u mnie niestety wchodzi w grę tylko weekend...[/QUOTE] No tak, fajnie by było gdyby ktoś kto nie pracuje albo ma wolny zawód mógł pomóc ... Nie wiem czy trzeba aż do Warszawy jechac, może w okolicy hotelu jest jakiś zaufany spec :) Może właśnie ten Maciejewski :) Za który miesiąc brakuje? Za styczeń czy luty?
-
Kapsel po ponad 3 latach w hotelu ma swój dom.
mysza 1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest, to prawda ale mówiąc szczerze to widzę to dopiero na zdjęciach Hop :) Wcześniej jakoś nie wychodził tak urodziwie. -
Czyli gra i buczy :)
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lemoniada']Nie do wiary. Jak zobaczyłam ilość udostępnień byłam pewna, że dostałaś kilka zapytań, choćby głupich. Szkoda, ale doczekamy się w końcu :)[/QUOTE] Niestety, raczej muszę odpisywać na dziwne komentarze ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
mysza 1 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nic, tylko udostępniają, nikt nie pyta. -
[quote name='Cantadorra']Ja nie znam wetów spoza trójmiasta. Ale może mysza zajrzy, na pewno jest w temacie....... Czyli malvaa jak chcesz to zgrać organizacyjnie? Może trzeba poszukać kogoś z W-y, żeby Ci pomógł?[/QUOTE] Maciejewski nic mi nie mówi, tak jak pisała Astaroth- dr Marciński w Wawie jest w czołówce najlepszych. Przyjmuje w Wilanowie we wtorki po południu, w piątki do południa. Na pewno można się jeszcze gdzieś zapisać, może na SGGW, nie wiem gdzie jeszcze, bo ja jeżdzę do Wilanowa. Jesli dobrze pamiętam to usg u niego kosztuje 80 albo 100 zł. Jak poprosicie o fakturę to zapłacę za badania Loli.
-
Pusto... co tam u zwierzaków? :)
-
Biedactwo, dobrze, ze ma już z głowy. Musi teraz dużo spać, wtedy nie będzie musiał otwierać oczek ;)
-
[quote name='hop!']Ja się boję adopcji Kiry. Jest bardzo energiczna, a przy tym nieposłuszna i ma tendencję do ucieczek. Inne psy za nią nie przepadają. Na smyczy ciągnie, szarpie się, skacze, a jakby się ją spuściło, to nawieje. Nie jest malutka, tylko średnia - waży teraz ponad 14kg, a docelowo powinna jakieś 15. Z Foksiem idę jutro do weta. Dowiem się, czy trzeba zrobić zabieg zlikwidowania grudek w oczach jak najszybciej, czy można poczekać. Jeżeli trzeba wykonać go teraz, to od razu zrobię mu podstawowe badania krwi i zaklepię termin. Leczenie uszu i grzybicy oraz izolacja były zalecone do końca miesiąca. Już weszło mi w nawyk czyszczenie uszu, zapuszczanie leku, smarowanie skóry... Będę musiała się odzwyczaić. ;)[/QUOTE] Dopiero zauważyłam Twój post, wpadam dzisiaj jak po ogień. Może uda się Kirze znaleźć dom z ogrodem i fajnymi ludźmi, którzy dobrze dopilnują, żeby nie nawiała. Ciekawe jak z Foksikiem... pewnie będzie konieczny ten zabieg jednak. Nudy z nim nie masz ;)
-
Kochany molos :loveu: Miałam o nią jakieś telefony ale głównie podwórkowe niestety.
-
Nie wiem co to jest,że Hera- tak energiczny i wesoły pies kiedy widzi aparat, robi się smutna. Czarnuszka śmieszna chociaż urodziwa inaczej ;) A molos jaki zadowolony ;)
-
[quote name='AniaB']jeju, mam nadzieje, ze jak piszesz DOBRZE to jest to naprawde dobrze.. A co złego moze zrobic Didi? Sika w domu? Szczeka?..Bo chyba agresji w niej nie ma..? To mały psiak wiec mało je,.. moze jakos sie tam przyjmie na stałe..:roll::roll: Ja ja wiozłam w transporterze kocim, czyli nie jest taka duza..[/QUOTE] No dobrze, co się stresujesz ;) Nic złego się nie działo i nie dzieje, wszystko w porządku. Didi nawet okazała się fajniejsza, niż ludzie myśleli, bo ja zawsze straszę i przestrzegam, że może być różnie. Nie było :) Ma masę energii ale nikogo to nie dziwi, bo wiedzieli kogo biorą także nie masz powodu do stresu ;) [quote name='Rossa']Dostalam zaproszenie na bazarek cegiełkowy , dzięki! , ale dziewczyny jesteście :diabloti: psa żescie mi "podprowadziły" [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5e8ba943b47bd96.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...43b47bd96.html[/COLOR][/URL], mojego kochanego Gucia :-o[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/202068-Kolt-z-reklamacji-ŚLICZNOTKA-POMORSKA-MA-DOM-)?highlight=Kolt+reklamacji[/URL] a tak na poważnie , niesamowicie podobny Ptyś do Gucia , albo Gucio do Ptysia :crazyeye: , prawie taki sam , ta wielkość , ten różowy nosek zimą , kolorek, tylko ze mój już bezjajeczny :eviltong: Zaraz lecę na bazarek , pozdr Rossa[/QUOTE] Witaj :) rzeczywiście bardzo psiaki podobne. Nie pisałam chyba na wątku ale kiedyś będąc w okolicy domu Ptysia, zrobiłam nalot ;) i widziałam słodziaka. Ma się świetnie :)
-
Jak na razie Didi zachowuje się nieźle więc jestem dobrej myśli ;)
-
[quote name='ronja']Był dziś u nas Piotr behawiorysta. Ocenił, że Piasek zrobił spore postepy od ostatniego spotkania. Łatwiej przełamuje dystans krytyczny i można nazwać, że jest psem bardziej "socjalnym". Dostalismy zestaw ćwiczeń. Wprowadzimy klikier i zaczynamy naukę kształtowania. Piotr jest jak najbardziej za szukaniem mu domu - raczej dom z ogrodem. Fajnie, co?[/QUOTE] Fajnie :) Szukam domu, ma masę wejść i mało telefonów a jeśli już to blok. Boję się dać go do bloku.
-
[quote name='ania shirley']Kacperek? Ten zabrany od chauwy???? Lece poczytać.....[/QUOTE] Ten sam :)