[quote name='szajbus']
"Zaczynamy się dogadywać z Balbinką, tzn. wściekamy się, biegamy po mieszkaniach i trenujemy boks. Całkiem nieźle nam idzie. Na spacerach obie robimy dym i ganiamy wszystko co sie rusza (wrony też). Ujadanie wychodzi mi lepiej od Balbi, niech się uczy starszy od młodzieży nie?
Dziś nie dobierałam się do michy Balbisi. Czemu ona je tak wolno? Jakby zjadała szybciej to by mnie nie nęciło ile ma jeszcze tego żarełka w miseczce. Ja już dawno wszamię co moje ( a dostaję więcej) a ta mlaska i mlaska i mnie tak kusi kusicielka jedna."[/quote]
śliczne uśmiech na paszczy sam sie robi :)