Jump to content
Dogomania

marillka

Members
  • Posts

    1295
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marillka

  1. a może by tak tytuł zmienić - podpowiadam niesmiało
  2. no bo pies jest do kochania a nie do tymczasowania.. i dlatego zostają na stałe
  3. Max jest boski ... bo prostu boski ... te łaciate uszka i biały brzuszek no mniami ....
  4. HURRA :) :bigcool::Cool!::bigcool:Dziękuję ci ogromnie :) :)
  5. Proszę prezentować swoje wdzięki na pierwszej stronie... :)
  6. szczególnie na pierwszej stronie warto :)
  7. wieczorny spacerek na pierwszą - DYZIO - szuka DOMU
  8. a na razie na przedwieczorny spacerek ...
  9. Dziś CK świętuje dwie adopcje :) i pewnie dlatego zapomnieli wyprowadzić Buczo :(
  10. pozdrowienia dla arctica
  11. ogłosiłam go tu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77812[/url] coprawda miał być raczej młody ale każdy młody tak długo jak tak o sobie myśli ;P
  12. trzymam kciuki za kotoluby sama mam kota i kota na punkcie kota :)
  13. na pierwszej stronie łatwiej
  14. Kontakt do suń: Żaneta 503 073 608, [email][email protected][/email]
  15. on teraz dywaguje i ogląda forum jak się zdecyduje to napisze .... obawiam się że nic z tego...
  16. [B]Pies [/B]jest przyjacielem człowieka, ale jego pchły nie.
  17. [B]Pies [/B]jest przyjacielem człowieka, ale jego pchły nie.
  18. [IMG]http://imgs.ovh.org/247603SPANKO3.JPG[/IMG] i nowe zdjątko kochaniutkiej suni :loveu:
  19. szukaj piesku, szukaj!!
  20. ogłosilam go na przygarne psa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77766[/URL]
×
×
  • Create New...