Grażyna napisałam do Ciebie na gg,ale chyba nie masz włączonego.
Czy gdzieś np.na fotosiku masz więcej zdjęć Kongo?
Myslę,że czym więcej fotek będzie w ogłoszeniach tym szanse na dom się zwiększają.
A możesz przy okazji jak będziesz w schronisku dowiedzieć się czy ktoś o niego pytał?