-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
To do roboty cioteczki: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=672950119]Błagamy o pomoc!!! Dramat krzyczkowskich psów!!! (672950119) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Rozsyłamy :)
-
[quote name='irenaka']Za co Ty kobieto przepraszasz:evil_lol: To ja powinnam przeprosić i wcześniej Cię przycisnąć do ściany, żebyś się przyznała, jakie to są koszty:crazyeye:. Wystaw Madziaszku;) kolejną aukcję na 200 cegiełek i napisz, w jakim terminie trzeba wpłacić tą prowizję.[/quote] Eee tam... To umówmy się,że połowę opłat za allegra pokryję ja. Zapłata za czerwiec musi zostać dokonana do 15 lipca.
-
Maszaberla kochana :loveu: Dziękujemy z całego serca :loveu: Jak Ty się tu pojawiłaś to musi być dobrze :loveu:
-
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Jak ja nienawidzę ludzi :angryy: :angryy: :angryy: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
magda222 replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ani jednego maila...Ani jednego pytania... -
[quote name='irenaka']Wszystkie cegiełki sprzedane!!!!:multi: Bardzo dziękuję wszystkim którzy rozsyłają informacje o Krzyczkach. Ale zmartwiło mnie jedno. Przeczytałam teraz na wątku Miszy, że prowizja allegro to 4% od sprzedanych cegiełek + 12 za wyróżnienie:placz:. Magda się nie przyznała, że są to takie wysokie koszty, choć pytałam. To było czwarte, łatwo obliczyć jakie poniosła koszty:placz:. Może ktoś z Was może zasponosorawać kolejne allegro? To kwota 52,00 za 200 cegiełek. A może ktoś ma coś na bazarek, zrobię żeby było na opłaty. W ostateczności mogę zrobić opłatę z tego co wpływa na fundację, sama jestem teraz bez kasy:shake:. Może ktoś pomóc?[/quote] Przyznam,że chwilowo nie dam rady sponsorować allegra :oops: Przepraszam :oops:
-
Też o tym myślałam.Ale to się musi Grażyna wypowiedzieć.Ona najczęściej bywa w schronisku i najlepiej zna nasze psiaki. Ja myślę,że takie 3 panie w podeszłym wieku miałyby fajnie razem :)
-
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Florida rób cegiełki z adresem. Załatwimy autokar i jedziemy :mad:[/quote] Jestem gotowa iść choćby pieszo :mad: Taka jakby pielgrzymka tylko trochę w innym celu :diabloti: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
magda222 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trafiłam dopiero dziś na ten wątek.Nie mam czasu czytać całego. Czy lemonka to fioletka?!O co chodzi z tymi nickami? Czy ktoś kto mieszka blisko fioletki/lemonki pójdzie do niej na wizytę i sprawdzi co się dzieje z psem? -
Szkielet suki z 5 dzieci - karma potrzebna na cito.
magda222 replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Asior,a obok to TZ śpi? :evil_lol: -
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kate11']Ja mogę podać adres z dopłatą!!! :razz:[/quote] Dawaj kochana :p -
Ja narazie zrobię jakieś bazarki. A jak wyklaruje się sytuacja któregoś z psiaków,którym pomagam finansowo i znajdzie dom to też złożę stałą deklarację. Przepraszam,ale nie wyrabiam :oops:
-
Pianka szybka jest :) Już jesteś właścicielką 1-szego postu :)
-
OK.Już zapisuję. I postaram się wyskrobać jakieś fundusze :oops:
-
[quote name='__Lara'] Cioteczki, czy możecie powpisywać Dygusiową w kolejce do kilku hoteli? ja dzisiaj jeszcze powysyłam pw z prośbą o pomoc. Słuchajcie,a może by zapytać zuziM czy nie miałaby miejsca dla Dygusiowej? Zawieźliśmy tam tydzień temu z Grzechem Tosię i Balbinkę z tyskiego schroniska. Dziewczyny niesamowicie odżyły.Zobaczcie jakie są szczęśliwe: http://www.dogomania.pl/forum/f28/od-10-lat-w-schronie-szansa-na-hotelik-pilnie-potrzebne-deklaracje-pieniezne-75334/
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
magda222 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Nie dam już rady pomagać finansowo :oops: Przepraszam :oops: Ale zapisuję się na wątek i będę trzymać kciuki. -
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Już lubię tego gościa :loveu:[/quote] Nie wiem czy nie wystarać się o ten adres :evil_lol: