Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Widziałam Yoko ostatnio :loveu: Nie odstępuje Grażyny na krok :loveu: Poza tym śpi,śpi,śpi...
  2. Zulka to szczęściara,że trafiła do TAKIEJ pańci :loveu:
  3. Super czytać takie wiadomości :loveu: A dałoby radę jakieś fotki tu wrzucić?
  4. Gosiu15,co słychać w kobiórskim przytulisku?Bywasz tam? Jak się miewa Funia?
  5. Dlaczego na wątkach tyskich psiaków rzadko coś się dzieje?!
  6. Dorcass kochana Ty się starałaś a nikt nawet nie docenił Twojego allegro :oops: Przepraszam.
  7. Wątek założony 8 miesięcy temu... Ma "aż" 2 strony :oops:
  8. Ja zaglądam... Ale co z tego? Nie mam pomysłu jak pomóc Deresi...:oops:
  9. Ale tu cicho... Balbinka z Tosią pojechały do hoteliku,a Desik został sam...
  10. Ale byłoby super gdyby to był Zumisiowy Pan :)
  11. [quote name='li1']500zl po 2 dniach, niezle. Tak trzymac.[/quote] Dogomaniacy to potęga :loveu:
  12. Klaudus,a można by kiedyś odwiedzić Mikusia? Nie zajmę dużo czasu... Jeżdżę często do Pszczynie na rowerze.
  13. Ciocia Ewa nie odwiedziła dziś Sary... Mam nadzieję,że wszystko OK...
  14. Solito jest też z Bielawy.Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Z Wrocławia jest sporo osób. Myślę,że najlepiej jakby na początek sprawę ogarnęły osoby pełnoletnie będące na miejscu.
  15. [quote name='dana']Chętnie wsadziłabym przy tej okazji tej pańci Czakry, tego peta w talerz, zamiast obiadu :oops: No, po prostu cele mamy, że tak powiem trochę podobne...:diabloti:[/quote] A po co talerz brudzić?! :diabloti: Lepiej od razu do celu :diabloti: Taki rozżarzony...:knuje:
  16. Musiałam wyjść na 2 godziny. Wracam...szybko do kompa... i jestem w szoku :crazyeye: Pozostawię to wszystko już bez komentarza... Mała Mi
  17. Atorod88,powiem szczerze...myślałam,że się jeszcze rozmyślicie...że sunia zostanie z wami...ze swoją rodziną...
  18. A czy ktoś skontaktował się z tym hotelikiem na który namiary podała zuziaM? Trzeba dać suni szansę!Może ona jest przerażona ciągłymi zmianami w swoim życiu?A do tego głucha!Ja też kiedyś musiałam podjąć decyzję o uśpieniu kundelka,którego do strasznego stanu doprowadziła rodzinka u której mieszkał.Ale najpierw umieściłam go na 2 miesiące w hoteliku u bardzo dobrego szkoleniowca!Dałam mu szansę!Dajcie ją też Małej Mi!!!
  19. Może zapytajcie mosii czy nie przyjęłaby Małej Mi? Ona prowadzi hotelik i ma do czynienia z dużymi psiakami.
  20. Lemonko/Fioletko czy zgadzasz się na wizytę poadopcyjną? Podpisałaś umowę a jest tam zapewne taki punkt,który uprawnia osobę od której wzięłaś psa do sprawdzenia jak się psiak miewa. Jeśli jest wszystko w porządku to nie będziesz unikać spotkania.
  21. Nie chcę tu uprawiać czarnowidztwa,ale musimy pamiętać,że Dygusiowa nie jest młodą i piękną sunią w typie jakiejś rasy i może spędzić u zuziM wiele czasu. Dlatego osoby,które deklarują jej utrzymywanie muszą się z tym liczyć. ZuziuM,a jeśli sunia trafi do Ciebie to będzie wyprowadzana na spacerki?
  22. OK.Dzięki :loveu: Czaje o co chodzi ;)
  23. [quote name='irenaka']Madzia:loveu: ja bardzo nie lubię wulgaryzmów, więc nie prowokuj ciotki Ireny:cool3: I jeszcze mnie będziesz miała na sumieniu, bo bana dostanę:evil_lol: Dziękuję Ci za kolejną aukcję:multi:[/quote] Nie ma za co kochana :) Zawsze do usług :) A ja tam se lubię pokląć czasem :diabloti: Od razu mi wtedy lepiej :diabloti:
  24. [quote name='Isadora7']Dlatego oprócz wyróżnień należy pracować nad tytułem. Mają być w nim słowa chwytliwe. Na przykłąd jak wsyatwiam jamniki to ZAWSZE w tytule jest jamnik, a jak jest sunia to pisze dokladnie tak: jamnik -owa jakbym napisała jamnikowa to ktoś kto szuka jamnika nie znalazłby. Spacja powoduje to ze wwyszukiwarce wpsujac jamnik moje ogłoszenie zeyskuje na pozycji nie tylko wyróżnieniem, dostaje jeszcze pare opcji w górę. Podobnie jak jamnikopodobny to jamnik -owy. Ponadto takie słowo klucz powinno sie powtrazac w tekście. Generalnie to nie takie rybciumpypcium, tu musi grac tytuł+tręśc+wyróżnienia. Isadorko kochana a jaki tytuł Ty byś proponowała? :help1:
×
×
  • Create New...