-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Ma tylko TRZY ŁAPKI, krótka kariera w TV i dom na stałe w W-wie!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Ale miał farta mały rudzielec :loveu: -
Była zagłodzona. Była wystraszona. A teraz ma nadzieję. GAGA. (Tychy)
magda222 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
Dorcass kochana Ty się starałaś a nikt nawet nie docenił Twojego allegro :oops: Przepraszam. -
Ale byłoby super gdyby to był Zumisiowy Pan :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
magda222 replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']500zl po 2 dniach, niezle. Tak trzymac.[/quote] Dogomaniacy to potęga :loveu: -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
magda222 replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciocia Ewa nie odwiedziła dziś Sary... Mam nadzieję,że wszystko OK... -
Solito jest też z Bielawy.Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Z Wrocławia jest sporo osób. Myślę,że najlepiej jakby na początek sprawę ogarnęły osoby pełnoletnie będące na miejscu.
-
**Kilkanaście kg DALMATYŃCZYKA** Szkielet psa - CZAKRA ma dom.
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Chętnie wsadziłabym przy tej okazji tej pańci Czakry, tego peta w talerz, zamiast obiadu :oops: No, po prostu cele mamy, że tak powiem trochę podobne...:diabloti:[/quote] A po co talerz brudzić?! :diabloti: Lepiej od razu do celu :diabloti: Taki rozżarzony...:knuje: -
A czy ktoś skontaktował się z tym hotelikiem na który namiary podała zuziaM? Trzeba dać suni szansę!Może ona jest przerażona ciągłymi zmianami w swoim życiu?A do tego głucha!Ja też kiedyś musiałam podjąć decyzję o uśpieniu kundelka,którego do strasznego stanu doprowadziła rodzinka u której mieszkał.Ale najpierw umieściłam go na 2 miesiące w hoteliku u bardzo dobrego szkoleniowca!Dałam mu szansę!Dajcie ją też Małej Mi!!!
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
magda222 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lemonko/Fioletko czy zgadzasz się na wizytę poadopcyjną? Podpisałaś umowę a jest tam zapewne taki punkt,który uprawnia osobę od której wzięłaś psa do sprawdzenia jak się psiak miewa. Jeśli jest wszystko w porządku to nie będziesz unikać spotkania. -
Nie chcę tu uprawiać czarnowidztwa,ale musimy pamiętać,że Dygusiowa nie jest młodą i piękną sunią w typie jakiejś rasy i może spędzić u zuziM wiele czasu. Dlatego osoby,które deklarują jej utrzymywanie muszą się z tym liczyć. ZuziuM,a jeśli sunia trafi do Ciebie to będzie wyprowadzana na spacerki?
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
magda222 replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
OK.Dzięki :loveu: Czaje o co chodzi ;) -
[quote name='irenaka']Madzia:loveu: ja bardzo nie lubię wulgaryzmów, więc nie prowokuj ciotki Ireny:cool3: I jeszcze mnie będziesz miała na sumieniu, bo bana dostanę:evil_lol: Dziękuję Ci za kolejną aukcję:multi:[/quote] Nie ma za co kochana :) Zawsze do usług :) A ja tam se lubię pokląć czasem :diabloti: Od razu mi wtedy lepiej :diabloti:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
magda222 replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Isadora7']Dlatego oprócz wyróżnień należy pracować nad tytułem. Mają być w nim słowa chwytliwe. Na przykłąd jak wsyatwiam jamniki to ZAWSZE w tytule jest jamnik, a jak jest sunia to pisze dokladnie tak: jamnik -owa jakbym napisała jamnikowa to ktoś kto szuka jamnika nie znalazłby. Spacja powoduje to ze wwyszukiwarce wpsujac jamnik moje ogłoszenie zeyskuje na pozycji nie tylko wyróżnieniem, dostaje jeszcze pare opcji w górę. Podobnie jak jamnikopodobny to jamnik -owy. Ponadto takie słowo klucz powinno sie powtrazac w tekście. Generalnie to nie takie rybciumpypcium, tu musi grac tytuł+tręśc+wyróżnienia. Isadorko kochana a jaki tytuł Ty byś proponowała? :help1: