Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. W takim razie już ślę zaproszenie :)
  2. [quote name='AniaRe']Nie, to nie jest płatny tymczas :)[/quote] [B]To tym bardziej dziękujemy[/B] :loveu: On biedulek taki delikatny,bielutki pasuje tam jak pięść do oka :placz:
  3. Żeby tylko Jurand wytrwał te 2 tygodnie...
  4. Aniu,a jak wygląda finansowa sprawa tego tymczasu? Czy to płatny domek?
  5. Może instynkt się w nich odzywa... Bo raczej w schronisku nie miały kontaktu z kotami.
  6. Obejrzałam kawałek...Może jakieś 10-15 minut... I wyłączyłam. Wstrząsające,przerażające...Brak słów... Nie jem mięsa,ale jak uświadomić innych,żeby nie przyczyniali się do śmierci?!
  7. [quote name='Ninka']Obejrzyjcie film z podpisu Leyli. Wylaczcie wczesniej ode mnie:placz::placz::placz:[/quote] Nie jestem w stanie tego oglądać... Wstydzę się bardzo za ludzi... Boże,błagam Cię jeśli istniejesz-nie pozwól na to...
  8. Czyli nie będzie Twoją sąsiadką? Plany się zmieniły?
  9. [quote name='irenaka']A dla Madzi:loveu: za allegro cegiełkowe: :calus::Rose:[/quote] Ufff... Dobrze,że mi goferkami nie chcesz dziękować :megagrin:
  10. Spinca,opowiesz wreszcie jak było w odwiedzinach u Sary? :mad:
  11. Jesteśmy Irenko :loveu: Wiecie co?Wystawiłam wczoraj te cegiełki i z drżącym sercem czekałam... Bałam się,że ludziom się allegro opatrzyło,spowszedniało i nie kupią...Do dziś nic. Ale właśnie poszła pierwsza cegiełka :)
  12. Wpłynęły pieniążki od kasitatry :loveu: [CENTER][SIZE=3][B][U]Deklaracje na hotelik:[/U][/B][/SIZE] [B][COLOR=Red]magda222[/COLOR] 50 zł[/B] [B] [COLOR=Red]Jo37[/COLOR] 100 zł[/B] [B] [COLOR=Red]Sabina02[/COLOR] 100 zł[/B] [B] [COLOR=Red]anielica[/COLOR] 40 zł[/B] [B] [COLOR=Red]kasiatatry[/COLOR] 50 zł[/B] [B] [COLOR=Red]zuziaM[/COLOR] 30 zł[/B] [B] [COLOR=Red]AlfaLS[/COLOR] 30 zł[/B] [B] [COLOR=Red]siostra AlfyLS[/COLOR] 30 zł[/B] [B] [COLOR=Red]Maruda666[/COLOR] 30 zł[/B] [B] [COLOR=Red]KrystynaS[/COLOR] 50 zł[/B] [B] [COLOR=Red]p.Magda[/COLOR] brakująca kwota[/B] ------------------------------------------------- [SIZE=3][COLOR=Black][U][B]Rozliczenie za benzynę:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][B]koszty paliwa 220 zł[/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Black][U][B]Zadeklarowana pomoc:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=Red]KrystynaS[/COLOR] 50 zł [/B] [B] [COLOR=Red]Jo37[/COLOR] 30 zł [/B] [B] [COLOR=Red]Maruda666[/COLOR] 20 zł [/B] [B] [COLOR=Red]AlfaLS[/COLOR] 30 zł [/B] [B] [COLOR=Red]Sabina02[/COLOR] 33 zł[/B] [B] [COLOR=Red]bazarek[/COLOR] 26 zł [/B] [B] [COLOR=Red][U]R A Z E M:[/U][/COLOR][/B] [B] [SIZE=4][COLOR=Black]189 zł[/COLOR][/SIZE][/B] ------------------------------------------- [U][B]Czerwiec[/B][/U] [U][B] wpłaty na hotelik:[/B][/U] [B]magda222 50 zł[/B] [B]Maruda666 30 zł[/B] [B] KrystynaS 50 zł[/B] [B]Jo37 100 zł[/B] [B]Sabina02 100 zł[/B] [B]AlfaLS+siostra 60 zł[/B] [B]kasiatatry[/B] [B]50 zł[/B] [B]R A Z E M : [U]440 ZŁ [/U] [/B] [/CENTER]
  13. [quote name='Lu_Gosiak']no właśnie bo ja sie juz dopytuje od dwóch stron, co reszta na kastracje i szczepienia i cisza:crazyeye::crazyeye: [SIZE=3]czy chcecie żeby Zumiś był bez jajek???[/SIZE]:siara::siara: odpowiadac prosze:evil_lol::evil_lol:[/quote] Kastrować i szczepić!!! Bez dwóch zdań !!!
  14. [CENTER][SIZE=3][B]:loveu: Ja też przyłączam się do podziękowań :loveu: Maszaberlo :Rose: [/B][/SIZE][/CENTER]
  15. [quote name='Leyla']Zależy nam przecież,żeby Zumiś był szczęsliwy i czuł się bezpiecznie. Ile on już miejsc zwiedził..:shake: On musi mieć swój kawałek nieba, a jeśli już ma zmienić ,to na stały dom.[/quote] Zgadzam się w 100%.
  16. Isadoro :loveu: Pani Ewo :loveu: W dalszym ciągu trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie akcji!
  17. Widzisz Saruniu,ciocie Cię odwiedzają,ale jakoś cioci Ewy nie widać...Smutno bez niej...
  18. Ręce opadają... :-( Brak słów... :-(
  19. [quote name='irenaka']Madziu:loveu: Ogromnie dziękuję Ci za kolejne allegro. Na koncie Krzyczek jest do soboty ponad 3000,00 i z tego były opłacone Niepołomice (600,00).Rozmawiałam dzisiaj z Izą:loveu:, zrobi nam szczegółowy wykaz darczyńców i wpłat. Bardzo się cieszę, że Krzyczki nie zostały zapomniane.[/quote] Irenko,mi nie musisz dziękować :) Wiesz o czym mówię ;) A najwspanialszym podziękowaniem dla nas wszystkich będzie jak wszystkie psiaki z Krzyczek będą grzały dupki w swoich własnych domach :) [SIZE=1]Jestem na 11 stronie literki "S" ;)[/SIZE]
  20. Odnowione allegro cegiełkowe naszych psiaków: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=664407617]Błagamy o pomoc!!! Dramat krzyczkowskich psów!!! (664407617) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Tym razem wystawiłam 300 cegiełek.
  21. [CENTER]Dziękuję kochane w imieniu Tosi i Balbinki :Rose: [/CENTER]
×
×
  • Create New...