Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Wątek transportowy skasowany. Leyla :calus: :Rose:
  2. [quote name='Leyla']Patrzyłam właśnie na mapę i ta trasa to pikuś:cool3: mogę jechać.[/quote] Serio?! :-o Super :multi: To skasować wątek na transportowym?
  3. Wpadłyśmy z coronaaj na taki pomysł,żeby pościel z satyny,którą coronaaj wylicytowała dla Moona wystawić jeszcze raz na innego psa. Moonek się chyba nie obrazi?Co Wy na to?Chyba dobry pomysł?
  4. [quote name='zuzlikowa']Brawo magda...kocham dwójki,a tu ich aż trzy!:loveu: Wysyłaj dziewczyno szybciutko konto do zainteresowanych/zdeklarowanych!:lol: funiu...transport...jakieś pomysły...propozycje? A może nie tylko funię poprosimy o szukanie transportu? [B]Potrzebujemy transport dla Atosa na trasie Zamość-Warka kolo Warszawy(50km przed Warszawą)![/B]:multi::multi::multi:[/quote] PW rozesłane. Wysłałam też PW do Pani Sisi z zapytaniem czy jej deklaracja jest aktualna. Czy zamieścił ktoś info o transporcie na wątku transportowym? Edit: Założyłam temat na transportowym: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/potrzebny-transport-zamosc-warka-30-km-przez-warszawa-142733/#post12676395[/url]
  5. [CENTER]To zabieram się do roboty. [B][U] Deklaracje stałe:[/U] Funia 10 zł Leyla 50 zł Zuzlikowa 10 zł Agata51 20 zł baldek2 50 zł li1 10 zł --------------------------- [SIZE=3]150 zł [/SIZE] syn baldek 2 brakująca kwota przez lipiec,sierpień,wrzesień --------------------------------------------------------------- [U]Deklaracje jednorazowe: [/U]350 zł z konta Bazyla 50 zł Lu Gosiak z bazarku Juranda --------------------------------------------------------------- Deklarację składała też Pani Sisi. Tylko nie wiem na jaką kwotę i czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa? Jeśli o kimś lub o czymś zapomniałam lub coś przeoczyłam proszę o uwagi. [/B][/CENTER]
  6. Mogę udostępnić moje konto i zająć się rozliczeniami. Jeśli się zgodzicie oczywiście.
  7. Suzi w górę!!! Nowy kochający domku gdzie jesteś???!!!
  8. Co będzie dalej z Negrą? Czy jest szansa,że pojedzie do hoteliku? Czy ktoś podejmie się jej socjalizacji?
  9. [quote name='Jasza']A ja czekam na telefony.[/quote] A ja trzymam kciuki za nowy domek suni. Szkoda,że jej właścicielka wybrała najgorszy z możliwych sposobów pozbycia się psa. Przecież mogła być w swoim domu i bez tego całego stresu i koszmaru można było jej szukać nowego domu. A tak... przeżywa koszmar :-(
  10. [CENTER]:multi: [SIZE=3][B]Suuuupeeer!!!!!!!!!!!! [/B][/SIZE]:multi: [/CENTER]
  11. Właśnie wpłynęła :loveu: Wielkie dzięki :loveu:
  12. [quote name='irenaka'] [COLOR=black][FONT=Verdana][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kandydata-na-lipiec-141696/#post12594314[/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Przyłączy się ktoś do głosowania?[/FONT][/COLOR][/quote] Zagłosowane :)
  13. A co mam zrobić z pościelą? Przesłać ją czy czekać aż Moon trafi do DT?
  14. Odnoszę wrażenie,że ktoś tu gra na naszych uczuciach :mad:
  15. Jestem. Czy to oznacza,że to sunia Twojej znajomej? Dobrze zrozumiałam?
  16. [quote name='selenicereus']nie jest to wielka pomoc, ale może dzięki temu więcej ludzi dowie się o akcji. Umieściłam link do allegro i tego wątku na forum TPOPZ. Pieniążki można wpłacać także poza aukcją, prawda?[/quote] Selenicereus,dziękuję że się tu pojawiłaś. Rozsyłam info do wszystkich z dogo spod literki "S" i opornie mi to idzie,ale cieszę się jak są efekty :)
  17. Neigh,dlaczego się nad nami znęcasz? :-(
  18. Ewuniu,muszę zadzwonić do Mosii i wypytać.
  19. To może ja chociaż na początek te 10 zł zaoferuję :oops: Przepraszam,że tak mało :oops:
  20. [quote name='Neigh'] A mało tego jest jeszcze druuuuuga tajemnica. Ale nie powiem, nie powiem:-)[/quote] No nie :mad: Ja chyba kogoś uduszę :mad: Stanowczo domagam się wyjawienia wszystkich tajemnic :mad:
  21. [quote name='gusia0106']No już dobrze, dobrze....z tym, że to nic takiego. [/quote] Gusiu... I Ty twierdzisz,że to NIC TAKIEGO?! To wspaniała wiadomość :multi: Irenko,widzisz?Wszystko powoli wychodzi na prostą :) Będzie dobrze :)
  22. [quote name='gusia0106']Na pewno? :diabloti:[/quote] Dawaj gusia!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='gusia0106']A skąd :evil_lol: Od ogłaszania dobrych (?) wiadomości i rozwiewania tajemnic jest tu Irenka :cool3:[/quote] To zaczynam się uśmiechać do Irenki ;) Bo nie wiem czy wytrzymam do jutra :p
  24. [quote name='gusia0106']Ale wpaść na mini zlot możesz ;) Ja to np. Cię serdecznie zapraszam :cool3:[/quote] Dziękuję :loveu: A tajemnicę zdradzisz? :cool1:
  25. [quote name='irenaka']Madziu:loveu: Poszukam tego tekstu na wątku i wyślę na mail. Niespodzianka nie będzie taka wielka, większość dziewczyn z Warszawy już wie, część z Krakowa też, więc tylko jutro potwierdzę;).[/quote] Jak żałuję w tej chwili,że nie jestem z Warszawy albo Krakowa ;)
×
×
  • Create New...