-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Pakowałam dziś prezenty bo nikt poza mną w domu nie lubi tego robić i Teodor postanowił mi 'pomóc' w tym jakże ciężkim a równocześnie ciekawym zajęciu :evil_lol: Bateria w aparacie potem umarła a to był dopiero początek jego pomocy...potem rulon papieru latał po całym pokoju, bo Teoś sobie go podrzucał a jak mu zabrałam to zaczął podgryzać to co już opakowałam. Na koniec jak już zaczęłam wstążki przywiązywać to musiałam go zamknąć w klatce bo bardzo mu przypadło do gustu ich gryzienie. [/B][/FONT][/COLOR][video=youtube;6KhNAem-TnM]http://www.youtube.com/watch?v=6KhNAem-TnM&feature=youtu.be[/video]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nieeee!!!! nie chcę widzieć śniegu...przecież jeszcze nie nadszedł odpowiedni czas żeby spadał :shake: Luks za to mega zadowolony.[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ale się tu kocio zrobiło :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Właśnie skończyłam oglądać...niesamowity film. Chyba nie muszę pisać że płakałam jak bóbr. Poruszająca historia. [COLOR=black]Marta, [/COLOR]już jak oglądałam ten 12 minutowy filmik co Ala wrzuciła to od razu przyszła mi Twoja psina na myśl jak zobaczyłam Shortiego.[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='M&S']Są jeszcze podobne do rosyjskich niebieskich kroaty, różnią się od rosyjskich kolorem oczu:)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tylko??:crazyeye: dziwne to rozdzielenie wg. oczu xD to tak jakby np. husky z niebieskimi tworzyły odrębną rasę od tych z brązowymi.[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Myślę że białas by dość szybko nadrobił braki w pigmentacji :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='M&S']To ja Ci dam chusteczkę.......[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jedna na pewno nie wystarczy ;) zaraz jadę na rehabilitację a po powrocie mam zamiar oglądnąć :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Vectra']to sobie obejrzyj , tu też się płacze- ze śmiechu :evil_lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LTksD2BZYaY&feature=related[/URL] zawsze mi to humora poprawia[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tego się po nich nie spodziewałam...absolutnie, dobrzy![/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wiem że Nebelungi to długowłose ruski...troszkę czytałam o tych kotach jak już dowiedziałam się że takie coś istnieje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale one już urosły :) Franek brudzić je poszedł :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Też jestem psiarą ale koty lubię i to nawet bardzo....takie arystokratyczne zwierze, kojarzy mi się z luksusem poniekąd. Ogólnie fajne jest to że są zupełnie inne od psów pod względem charakteru i zapotrzebowań. Pisałam u mnie kiedyś że 'odkryłam' jakiś czas temu rasę Nebelung...te kociska skradły moje serce, są przepiękne. Zawsze miałam słabość do kotów z dłuższą sierścią i do rusków niebieskich więc ta rasa jest idealnym połączeniem :loveu: takiego kiedyś będę miała! :) [IMG]http://www.photomazza.com/IMG/jpg_Nebelung_c_Giuseppe_Mazza.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja']a jednak ....a ja głąb myślałam że Savanah to imię kota :lol: to tak jest jak sie tylko na obrazki patrzy[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: zdarza się...ale byłaś bardzo blisko :) a co do takich głupich syt. to ja się ostatnio udałam rozmawiając z córką kuzynki... Oliwia ma 5 lat ;) mówi do mnie 'ciociu a wiesz że jak Natka (ich pies) widzi osę to od razu chce z nią walczyć' ... to ja se myślę że Osa to pewnie imię psa ich jakiś sąsiadów i pytam 'a kto to jest Osa, mieszka u Was na podwórku?' i otrzymałam odpowiedź 'nie! to taki owad' :evil_lol::evil_lol::evil_lol: powiedziała to takim bezradnym tonem jakby jej ręce opadły że ja nie wiem co to osa...myślałam że padnę [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']super , tym bardziej że wydaje mi się ze kociak to albo serwal albo jakiś mix z serwalem[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dokładnie...to savannah czyli mieszanka kota domowego i serwala śliczne kocisko swoją droga :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Też widziałam ten a teraz znalazłam jeszcze taki ;) fajnie wyszkolona ekipka :loveu: dog argentyński nie dość że śliczny to jeszcze miażdży :) 2:52 :roflt::roflt::roflt: [/B][/COLOR][/FONT][video=youtube;Gk4lyQmwBE4]http://www.youtube.com/watch?v=Gk4lyQmwBE4&feature=plcp&context=C34f32dfUDOEgsToPDskKK-zMP2V_Bt3MoxaDbbQv2[/video]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mamuś ten filmik z plażowaniem psiaków jest świetny. Najbardziej uśmiałam się na 2:31 :evil_lol::evil_lol: Komuś nie chciało się zbytnio łapać talerza [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='Vectra']to na trzeciego , proponuje basseta - i można spokojnie dziergać na drutach :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie no nie chcę mieć odleżyn [/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dlatego ja planuję buldoga angielskiego bądź francuskiego na starość...jak już będę miała wolniejszy refleks :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='tatankas']Ja z siostrą bliźniaczki-13 listopad,córa 22 listopad,wszystkie skorpiony :)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale się złożyło Wam :) ja już jestem strzelcem i ogólnie otaczam się gronem męskim... mam kolegów z 20, 24,25,28 i 30 :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] listopad to wylęgarnia fajnych ludzi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mieczysław mieszka z panną Marysią prawda to? ;) Ładny z niego psiur wyrósł :cool3::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='FredziaFredzia']No tak, niektórzy już tak po prostu mają.:shake:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ja tam odnoszę wrażenie że niektórzy są tak samotni że nawet nie mają z kim się pokłócić i do sklepu idą od razu z myślą że to nadrobią[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agaga21']przyznaj się żonkilu, że masło w przerwach z półek podbierasz i wyżerasz!:evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oj tam, oj tam...to już nawet tego mi robić nie wolno? :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Vectra']i to jest jeden z wielu powodów , że nikt mnie siłą za ladę/kasę nie postawi :diabloti:[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]phi, jak można samemu zrezygnować z takich rozrywek :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ostatni filmik mnie totalnie rozłożył, popłakałam się ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies