Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. jeśli miałabym stwierdzać z czym Zuźka jest pomieszana to nie byłabym oryginalna twierdząc astek i bokserek :)
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hand: witanko ....cierpliwości w szkole życzę ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dziękuję :) byłam cierpliwa i wysiedziałam te 7 leckji...a myślałam że 6 będę miała, nie miłe rozczarowanie :angryy: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] i jak tam ..............w szkole???:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] w szkole jak w szkolę...wynudziłam się i musiałam słuchać zwierzeń typiary, która chwaliła się na każdej lekcji jak to przez miesiąc nie imprezowała i że jej samochód stoi przed szkołą i ona jeździ a prawka nie ma...krótko mówiąc typiara ma coś z głową :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] fajnie tak do szkoły chodzić..:roll:. pracować nie trzeba... :roll: wolne popołudnia :roll: przy kompie nie trza siedzieć całymi dniami :diabloti: faaaajjjnniiieee :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] hmm...jesteś jedną z nielicznych osób, które powiedziały mi że wolą szkołę od pracy :cool3::cool3:
  3. Czeeeść :) :multi:
  4. juhuuu...pobudka ;) Witam :multi::multi:
  5. Cześć :) Wpadłam tutaj przez przypadek i zakochałam się w tym zdjęciu ---> [URL="http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_472.jpg"]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_472.jpg :loveu::loveu:[/URL] Zuza jest śliczna :loveu::loveu:
  6. Przychodzę przywitać się z Tobą i Ozzulkiem :cool3::loveu::multi:
  7. Witam na Naszym Blogasie :cool3: :multi: Dzisiaj czas iść do szkoły :angryy: jestem zUa ;) i wcale mi się tam nie śpieszy...chyba ich tam wymorduje :mad: i przedłużę tym samym sobie wakacje :evil_lol::diabloti: szatański plan ;) Na dzień dobry wrzucili mi 6 lekcji, jakby 3 nie mogli :evil_lol: Tak więc życzę Wam miłego dnia i do przeczytania w porach popołudniowych :evil_lol: ;) Cieszę się że moje Śmierdziele ;) Wam się podobają :) :evil_lol:
  8. Dzień Dobry :) :multi::multi: Tutaj również życzę miłego dnia :cool3::eviltong:
  9. czeeeść :) :multi::multi: Miłego dnia życzę :)
  10. Witam :multi::multi: nie powinnam tak skakać ze szczęścia :eviltong: na 10:45 do szkoły :angryy::angryy:
  11. Bry wieczór :) :multi: [quote name='paula_z'] Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :lol: [/quote] daj spokój, nie wyczerpała mnie tak bardzo :evil_lol::evil_lol::cool3::cool3:
  12. [URL]http://img254.imageshack.us/img254/3791/86893851es8.jpg[/URL] <--- duża kostka dla dużej dziewczynki :cool3::cool3: W stawie kaczki pływają i pies ;) :evil_lol:
  13. Witam wieczorową porą :)
  14. Bry Wieczór :) Szatanki w śnie? :)
  15. [quote name='Vectra'] co słychać ? a właśnie zmęczyłam towarzystwo [/quote] pompeczki? :) :diabloti::evil_lol:
  16. [quote name='kate89']nie dziekuje :) tez ci powodzenia zycze :) przyda sie pewnie zamiarzam sie na jakąs weterynarie dostac,albo bioinżynierie wiec bedzie ciężko :) ale co tam,prubowac mozna ,nikt w koncu nie mówił ze bedzie łatwo :) mi to lotto,ale sie uda albo nie :)[/quote] nie dziękuje również :) ja nie chcę iść na studia...a biologia to jedyny przedmiot z jakiego ewentualnie mogłabym zdać :eviltong: jeśli uda się zdać to pójdę do pomaturalnej...na reklamę albo coś takiego :) [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja mam w tym roku mature :roll::roll::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tobie również w takim razie życzę już teraz powodzenia :)
  17. też jestem pod wrażeniem Poloneza :loveu::loveu: silna bestyjka :) :evil_lol:
  18. [quote name='kate89']tez mam maturke w tym roku...zdaje na rozszerzeniu biologie i zastanawiam sie nad chemie ale chyba na podstawie...bedzie ciekawie :)[/quote] uuu aaa :) powodzenia już teraz życzę :cool3: swoją drogą ja będę też sił próbowała z biologią, ale podstawę...a i tak czarno to widzę :evil_lol:
  19. ale agresorka :evil_lol: :loveu::loveu: [B]evaxon[/B], trafne porównanie :evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='kate89']cześć..jak tam wrażenia z początku roku ?? U mnie trwało to jakies pół godziny,apel,rozdali plany lekcji i nara... :) fajnie ze juz szkoła sie zaczeła ...coo nie :) buhaha dośc tych wakacji i obijania sie[/quote] ja dzisiaj miałam jechać po plan ale mi się nie chciało do Sopotu wyrywać...inni spiszą i podadzą :evil_lol: :cool1: nie śpieszy mi się do szkoły jak zresztą zawsze...ale w tym roku matura :angryy:
  21. 5 tyg. Shiro :loveu::loveu: lubię to zdjęcie :) [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7356/dsc02084hu4.jpg[/IMG] i dla porównania wielkości :) 5tyg. Shiro i 2 letnie Bazyla - pierwszy dzień Shiro u mnie w domu :) [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/4281/dsc01981jf1.jpg[/IMG] no i wyszło sporo zdjęć :P ale nie mogłam się powstrzymać :evil_lol:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie wierze.... udowodnij :razz::razz::razz: zdjecia prosze :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] teraźniejszych nie mam...bo mają taki hamak że wchodzą głównie do środka i ja ich nie widzę, muszę mieć wiele szczęścia żeby spały na widoku...ale dam starsze zdjęcia śpiących szczurków :)[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i o Salsie... która miała byc jorczkiem... oszukano cie :diabloti::diabloti::diabloti: nie przejmuj sie- ja też kupowałam MINIATURKE :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ufff...dobrze że nie jestem sama :) zdjęcia robione kiedy jeszcze były 3 panny :) i telefonem także jakość pozostawia wiele do życzenia ;) Shiro i Bazyla...kawałek Dewi też tam jest :cool3: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2715/dsc01102tu4.jpg[/IMG] Dewi i Bazyla :) [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1867/dsc01137zt2.jpg[/IMG] Wszystkie razem :) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/209/dsc00726ay5.jpg[/IMG] Dewi :evil_lol: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6676/dsc00695qr4.jpg[/IMG] Bazyla i Dewi lubiąca dziwne pozy :evil_lol: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/966/zmianarozmiaruobraz026do1.jpg[/IMG]
  23. Cieszę się że schodzi :multi::multi:
×
×
  • Create New...