-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
oby długo wytrzymał...trzymam kciuki :eviltong: Moja siostra jak rzucała to nikt nie wierzył ze wytrzyma tydzień :evil_lol: a mija jakoś tak 9 miesiąc :crazyeye::cool3: -
[quote name='Vectra']nie wszyscy śpią :diabloti: ja się właśnie rozbudzam :cool3:[/quote] :diabloti::diabloti: więc będzie szatańsko...bo o tej godzinie friki ;) buszują :evil_lol: haha
- 78403 replies
-
juhuu...właśnie, wszyscy już chyba śpią :) bo tak "cicho" się zrobiło ;) a może to cisza przed burzą :evil_lol::evil_lol::diabloti:
- 78403 replies
-
jaka ona jest słodziutka...a opisy do zdjęć bardzo wesołe i milutko się czyta oraz ogląda :) :loveu::loveu:
-
[quote name='paula_z'] Witanko :multi: Oj, tak, ja się bardzo cieszę, że Maksiu ma Axę :loveu: [/quote] pożyczę sobie Axe od Was...ba co ja gadam, pożyczę Axe i Maksia kiedyś :) :evil_lol::evil_lol:
-
a Salsa przy ostatnim ważeniu 18 ważyła...a ja chcę żeby była większa, teraz może do 20 dobiła...muszę któregoś dnia wstąpić do weta i ją zważyć :) :diabloti: Tak do 32 jak Vega mogłaby dobić :evil_lol::evil_lol: :hmmmm: hmm...ale ona ma 8 miesięcy i była niedożywiona, więc czego ja kurde marudzę :) i tak sporo przytyła...ważyła około 14/15 jak do mnie trafiła :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Zapomniałam nadmienić , że mój Rafałek , rzucił w dniu dzisiejszym palenie :crazyeye: :evil_lol: i zaczyna być , że tak powiem , upierdliwy nadmiernie i czepliwy :mad: :mad: Na razie leży i opowiada jak to on nie pali i jaki jest twardy :diabloti: ale widzę ,że go rwie płuco ,a on fajek nie ma , więc ja swoje chowam w sejfie :diabloti:[/quote] pogratuluj :) zdrowe płuco = dobre płuco :cool3::cool3: -
to zwalniaj tą pamięć jak najszybciej bo po uszach dostaniesz :) hehe...wszyscy chcą Gordiego oglądać :)
-
Dzisiaj już niestety nie będzie zdjęć Salsy...miały być ze spacerku ale baterie w aparacie odmówiły posłuszeństwa i trzeba fotografowanie przełożyć na kolejny dzień :roll::roll: To może ja napiszę i dam zdjęcia mojego wcześniejszego psiaczka, który zwał się Bingo. Był mieszańcem ON'ka, moje siostry go kupiły za 10zł na rynku jak miał 3 tygodnie. Żył z nami 15 lat, wszyscy go kochali...był niesamowicie mądrym psem, mimo że nigdy nie podawał łapy ani nie siadał na zawołanie. Uwielbiał aportować kamienie, nawet dzień przed śmiercią biegał i szalał za kamieniami. Zachorował tak nagle :-( Rano czuł się dobrze, był na dworze i się cieszył ... a gdy wróciłam ze szkoły to leżał na podłodze, łapki miał zimne i nie mógł nawet głowy podnieść. Z mamą w kocu zaniosłyśmy go do weterynarza...serce, płuca, nerki - wszystko odmówiło posłuszeństwa. Weterynarz powiedział że jakby podał antybiotyki to max tydzień by przeżył :( nie było sensu męczyć naszego cudaczka...odszedł 30.05.07. Ryczałam strasznie...to był pies z którym się wychowałam. Miałam tylko 4 lata jak do nas trafił. Na zawsze już będzie w moim sercu :loveu: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5173/27330212zb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/6538/45801065he2.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3553/29796206ti8.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1195/29092269wq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1821/69872564jh7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:Ozzy to taki pulpet od urodzenia...[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] jestem zazdrosna:sadCyber:...Salsa była chuderlakiem jak ją wzięłam :evil_lol:
- 78403 replies
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
będzie dobrze, bo musi być dobrze :) -
[quote name='diabelkowa'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/4317/zmianarozmiarudsc00981ar1.jpg[/URL] jakie to slodkie ja musze swojego sama wciskac na kolana...[/quote] po troszku zazdroszczę :) Salsa mi się wpycha na kolana jak siedzę przy kompie, jem obiad, pije coś...ostatnio głupia się wgramalała jak piłam herbatę i ją oblałam trochę...dobrze że herbata nie była całkiem gorąca [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]I jak szczurasek:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] dzisiaj rano szczurki już połączyłam i śpią wtulone w siebie :loveu: uwielbiam ten widok :) [quote name='Iwona1984']A witam u Wa ale macie mało forteczek... siakieś nowe by sie przydały:razz::razz:[/quote] możliwe że później troszkę dodam :)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I][FONT=Arial][COLOR=Red]:oops:no jest papuśny nie powiem ....;)[/COLOR][/FONT] [/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6637825#post6637825"][/URL][/quote] podeślę do Ciebie Salse...może też wyjdzie z niej podobny papuśny piesek :loveu: :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] No popielarka jest zaje2bista ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] może skutecznie odstraszyć palaczy :cool3: :evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Iwona1984'] Taaa Ksieciunio bez treningu to :diabloti::diabloti: masakra on ma ADHD i to takie olbrzymie:diabloti: [/quote] Z ADHD czy bez, Księciunio prezentuje się znakomicie :loveu::loveu: Co do ADHD to moja sucz też na to cierpi :) :evil_lol:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Zdjęcia :multi::multi: Clockwork, jest wielgachny :loveu::loveu: i do tego lubi tak samo siedzieć na kolanach jak Salsa :) :loveu: oszalałam :) popielniczka jest dobra :diabloti::diabloti: -
ale on ma potężną budowę :loveu: :cool3: no i znów pozycja na trupa :) kochany stworek :loveu:
- 78403 replies
-
to ja już nie mogę doczekać nowych zdjęć :loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Witam dnia dzisiejszego :)
-
Bułeczka to zdolna suczka :loveu::loveu: orgia --> [url]http://images27.fotosik.pl/73/b4267630ee5930cc.jpg[/url] :cool3: :loveu: [SIZE=1] [/SIZE]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee.... no ... ja rozumiem, że nie nadrabiałaś... [URL]http://images26.fotosik.pl/72/4beeaec141f8d208.jpg[/URL] ale czy myślisz że ten zwis pod brzuchem to NAROŚL?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] :roflt::roflt::roflt:[/quote] :oops: wstyd mi teraz :eviltong: nie spojrzałam na jego zwis :evil_lol::evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] NIE!!!! bo aorty to juz przezytek :diabloti::diabloti: mój pies sie dokształca, wciąż odkrywa nowe tajniki anatomii :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uwielbiam bystre psy :cool3: :diabloti: :evil_lol: