Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. jak ja uwielbiam Legwany :loveu: są takie zielone :cool3: :evil_lol: i takie parchate :evil_lol: :cool1:
  2. [quote name='clockwork'] a cos ty tu podziwiala:crazyeye::crazyeye:przeciez mnie tu na fotach nie ma:diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol: hahaha...jaka skromność :cool3:
  3. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]No właśnie kto? :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] w sumie o kawalera dla takiej ślicznotki nie powinno być problemu :) :cool3:
  4. Rudy pies się wściekł :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=mkQs5nhEzOw[/URL]
  5. seria wychodzę za moNż :) jest boska :evil_lol::evil_lol: a kto szczęśliwym mENżem będzie? :)
  6. [quote name='Kiłi'][URL]http://img529.imageshack.us/img529/286/img0124jr8.jpg[/URL] Buhahahha!!:evil_lol: :evil_lol:[/quote] dokładnie Buhahahaha !! :roflt::roflt: jaka niewinna mordka :)
  7. [quote name='Kiłi']Matko jedyna, co Wy w domach trzymacie:evil_lol: :diabloti: :diabloti:[/quote] psiaczki misiaczki :)
  8. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]bo Ty jeszcze nie wiesz..że ja mam neta TYLKO w pracy.więc po 15 mnie juz nie ma:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] :oops::oops: ojć...to już wiem :)
  9. Rany...jakie one cudne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zakochałam sie serioo :) ostatnie zdjęcie jest świetne :)
  10. [quote name='kate89']obawiam sie że nic mi to nie pomorze,bo to sie bierze ,,przed" a nie ,,po" ale liczą sie dobre chęci :) jeszcze jakis sąsiad remont robi i wali chyba młotem pneumatycznym w ściany...[/quote] słyszałam że te tabletki Meteo pomagają na syndrom dnia wczorajszego już w dniu jutrzejszym po dniu wczorajszym :evil_lol: :) sama osobiście nie sprawdzałam niestety :eviltong: wsadź mu ten młot w .... :laugh2_2:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)już nie śpię [/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] i masz szczęście, bo miałam wysyłać patrol już po Ciebie ;) :evil_lol:
  12. Witam...i tutaj też mi się zaszło żeby popodziwiać :) :loveu: :cool3:
  13. [quote name='kate89'] :) albo cos na syndrom ,,dnia wczorajszego"[/quote] 2KC? :) :evil_lol:
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]ee tam zaraz mały.....:eviltong:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] mały by się nie opłacał :) [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B] Witanko w Naszym Blogasku :grins: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj w Waszym Blogasku :evil_lol::oops::cool3:
  15. [quote name='malawaszka']:multi:i tu się psy zagryzają :evil_lol:[/quote] a jak później przychodzi co do czego...to wszyscy są przeciwnikami walk psów :evil_lol:
  16. [quote name='Anetka83'][URL]http://img294.imageshack.us/img294/16/81983246zx9.jpg[/URL] strach się bać ;)[/quote] no baa....gangsterski pies :evil_lol: ale cenzurka by się przydała, nie powinna tak eksponować swoich wdzięków :mad: :eviltong:
  17. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]Luśka tak reaguje na wszystko co może skończyć się zabawa.............. ostatni trend.................łapie ja za nasade ogona i mówię ooo ogonek, ogonek i to wystarcza:cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/quote] Salsa dopiero niedawno przestała samoczynnie spędzać pół dnia na bieganiu za swoim ogonem bądź tylną nogą :) :crazyeye: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ktos pukał??????[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e015.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] :oops: podróżnik :eviltong:
  18. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]eeeeeeeeeeeee coś sie u Cię stało??? cisza tutaj od wczoraj:cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote] nie narzekaj...bo u Ciebie wcale nie lepiej :evil_lol: :)
  19. puk puk :)
  20. Jak tutaj się można nie rozkochać w takim słodziaku :) [url]http://img161.imageshack.us/img161/6823/pict0538ui8.jpg[/url] --> cmok cmok, buzi buzi :) :buzi:
  21. [quote name='Iwona1984']Wstawać śpiochy :evil_lol::evil_lol: piękny dzionek sie zapowiada, słoneczko świeci...:multi:[/quote] Podłączam się --> wstawać :eviltong::eviltong: piękny dzień? :shake: oj niee w Gdańsku :angryy:
  22. Dzień Dobry i Cześć :) Jakie śliczne zdjęcia na pobudkę :) :loveu::loveu:
  23. Powituje dzisiejszego ranka :) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Pajczaczki......[/B] [B]a jak sie miewa materiał na bardzo modna w tym sezonie torebke???Kolega Legwan zyje????:diabloti: [/B][/quote] :roflt: skusiłabym się na legwanowy dodatek...ale żywy :)
  24. Witam :) Dzisiaj to ja kawe dostarczam....sama robiłam ;) [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3705/kawanl3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...