-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jak ja uwielbiam Legwany :loveu: są takie zielone :cool3: :evil_lol: i takie parchate :evil_lol: :cool1: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] a cos ty tu podziwiala:crazyeye::crazyeye:przeciez mnie tu na fotach nie ma:diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol: hahaha...jaka skromność :cool3: -
[quote name='Kiłi'][URL]http://img529.imageshack.us/img529/286/img0124jr8.jpg[/URL] Buhahahha!!:evil_lol: :evil_lol:[/quote] dokładnie Buhahahaha !! :roflt::roflt: jaka niewinna mordka :)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Matko jedyna, co Wy w domach trzymacie:evil_lol: :diabloti: :diabloti:[/quote] psiaczki misiaczki :) -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]bo Ty jeszcze nie wiesz..że ja mam neta TYLKO w pracy.więc po 15 mnie juz nie ma:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] :oops::oops: ojć...to już wiem :) -
Rany...jakie one cudne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zakochałam sie serioo :) ostatnie zdjęcie jest świetne :)
-
[quote name='kate89']obawiam sie że nic mi to nie pomorze,bo to sie bierze ,,przed" a nie ,,po" ale liczą sie dobre chęci :) jeszcze jakis sąsiad remont robi i wali chyba młotem pneumatycznym w ściany...[/quote] słyszałam że te tabletki Meteo pomagają na syndrom dnia wczorajszego już w dniu jutrzejszym po dniu wczorajszym :evil_lol: :) sama osobiście nie sprawdzałam niestety :eviltong: wsadź mu ten młot w .... :laugh2_2:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)już nie śpię [/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] i masz szczęście, bo miałam wysyłać patrol już po Ciebie ;) :evil_lol:
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
Witam...i tutaj też mi się zaszło żeby popodziwiać :) :loveu: :cool3: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]ee tam zaraz mały.....:eviltong:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] mały by się nie opłacał :) [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B] Witanko w Naszym Blogasku :grins: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj w Waszym Blogasku :evil_lol::oops::cool3: -
[quote name='malawaszka']:multi:i tu się psy zagryzają :evil_lol:[/quote] a jak później przychodzi co do czego...to wszyscy są przeciwnikami walk psów :evil_lol:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]Luśka tak reaguje na wszystko co może skończyć się zabawa.............. ostatni trend.................łapie ja za nasade ogona i mówię ooo ogonek, ogonek i to wystarcza:cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/quote] Salsa dopiero niedawno przestała samoczynnie spędzać pół dnia na bieganiu za swoim ogonem bądź tylną nogą :) :crazyeye: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ktos pukał??????[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e015.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] :oops: podróżnik :eviltong:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]eeeeeeeeeeeee coś sie u Cię stało??? cisza tutaj od wczoraj:cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote] nie narzekaj...bo u Ciebie wcale nie lepiej :evil_lol: :) -
Jak tutaj się można nie rozkochać w takim słodziaku :) [url]http://img161.imageshack.us/img161/6823/pict0538ui8.jpg[/url] --> cmok cmok, buzi buzi :) :buzi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Iwona1984']Wstawać śpiochy :evil_lol::evil_lol: piękny dzionek sie zapowiada, słoneczko świeci...:multi:[/quote] Podłączam się --> wstawać :eviltong::eviltong: piękny dzień? :shake: oj niee w Gdańsku :angryy: -
Dzień Dobry i Cześć :) Jakie śliczne zdjęcia na pobudkę :) :loveu::loveu:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
Powituje dzisiejszego ranka :) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Pajczaczki......[/B] [B]a jak sie miewa materiał na bardzo modna w tym sezonie torebke???Kolega Legwan zyje????:diabloti: [/B][/quote] :roflt: skusiłabym się na legwanowy dodatek...ale żywy :) -
wstajemy wstajemy <trzącha> :) nie ma spania o tej godzinie :P
- 78403 replies