Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Pysia']Nie proponuj jej tego bo mu dmuchnie...Ino roz :diabloti: [/quote] ostra babeczka? :diabloti::diabloti::evil_lol:
  2. Hej :multi::multi: [quote name='paula_z'] :evil_lol: My się z Maksiem też tak grzejemy :lol:[/quote] ja też wykorzystuje psa jako osobisty kaloryferek w nocy :evil_lol:
  3. Cześć :) :multi: [quote name='furciaczek']Uprzejmnie informuje ze Was od dluzszego czasu podgladam i podziwiam z ukrycia:loveu: :diabloti:[/quote] to się nazywa prześladowanie ;);) :evil_lol::evil_lol: :diabloti:
  4. Cześć :multi::multi::multi: słodkie zdjęcie [url]http://images25.fotosik.pl/17/523c84c9037e580em.jpg[/url] :) jak tutaj nie kochać takiej mordki ślicznej :loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Cześć :) :multi: [quote name='Vectra'] o tak , teraz siedzi i płacze , oczko go boli ... [/quote] hmm...podmuchaj :cool3: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Cześć :multi: [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)sen to zdrowie :p[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/quote] dla mnie przede wszystkim sen to przyjemność :evil_lol::evil_lol:
  7. Dobry Ranek :) :multi::multi: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]:-o :crazyeye: skakać?? :-o :crazyeye: toż to hardcore!! :diabloti: jest jedno wyjście... kupuj jej poduszki :evil_lol: polecam takie z pierza albo z gąbką w środku :oops: :loveu: fajnie się roznosi po mieszkaniu takie cuś :diabloti: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple][/COLOR][/B][/quote] spróbuję kiedyś takie z pierzem albo gąbką, teraz mam takie waciane ;) i się wszyscy śmieją że w Salsie się instynkt macierzyński budzi jak się za nie zabiera...bo najpierw starannie je całe oblizuje :evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:bry wieczorek ...nocne marki ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie przesadzaj...jakie tam nocne ;) tym bardziej że już uciekam bo rano trzeba wstać :) więc dobranoc już teraz mówię :)
  9. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]pozazdrościć Ci tylko, że masz z kim Salsę zostawić:cool1: Zuzka jak jest z nami, to już nie robi szkód (kiedyś notorycznie lizała ściany, wyciągała rzeczy z prania, gryzła kable, podpierniczała nam kapcie...) - już nie muszę jej obserwować... kiedyś to latałam za nią jak kot z pęcherzem, bo nie dało się gadziny spuścić na moment z oka... gdybym tak miała ją z kim zostawić, to może bym miała przedpokój w całości :roll: i pewnie też szybciej oduczyłaby się lać w domu, jak jest sama... :roll: [/COLOR][/B][/quote] hmm...z jednej strony to fajnie że mam z kim zostawić ale z drugiej to ona nie przyzwyczaja się do zostawania w samotności co jest uciążliwe bo np. jak chcę iść gdzieś wieczorem to muszę ją brać ze sobą bo do dziadka wpuścić jej nie mogę...bo on śpi, a Salsa lubi skakać po człowieku w nocy itd. Nie mogę jej zamknąć w jednej części mieszkania bo biega jak poparzona, szczeka, skacze na klamki i piszczy...a nie mieszkam sama, tylko jeszcze z ciocią i wujkiem, którzy mają u siebie kota i nie mogą wziąć psa do swojego pokoju bo pies goni kota a kot psa. Wolałabym żeby kładła się i zżerała poduszkę niż hałasowała :)
  10. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hmmm... też masz lęki przed otworzeniem drzwi? :cool3: czyżby z Salsy też była panna-demolka?[/COLOR][/B]:evil_lol:[B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][/quote] dokładnie tak :) ale Salsa nie zostaje sama w domu nigdy...więc przeważnie śmiga do mojego dziadka i z nim sobie leży...ale czasami jak są dni kiedy ma zbyt wiele energii żeby poleżeć w spokoju kiedy mnie nie ma to gryzie poduszki głównie :) mam nadzieję że szybko wyrośnie z tego ;) [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_530.jpg[/url] --> urocza :) :loveu::loveu:
  11. śliczne :loveu::loveu:
  12. o tak tego potrzebowałam :multi: widoku dwóch psiaków walczących :loveu::loveu::loveu: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img030.jpg[/url] <-- :evil_lol::evil_lol::evil_lol: uważaj bo Axa kiedyś zje Maksika :)
  13. ona jest tak słodziutka że tylko wyściskać się ją chce :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]To 3mam kciuki:eviltong: ale co za duzo to nie zdrowo;)[/B][/COLOR][/quote] dzięki, przyda się...co za dużo to fakt ale Vega wygląda ślicznie i zdrowo :loveu::loveu::loveu: [quote name='emdziolek'] [B][COLOR=DarkOrange]Ja ci zaraz dam !![/COLOR][/B]:motz: [B][COLOR=DarkOrange]ja sie nie znam?:crazyeye: A wryjOk wchesz ?[/COLOR][/B]:mad::evil_lol: [/quote] :shocked!:<zastraszony> nie, nie...nie bij !!! ;) znasz się, znasz....cofam co napisałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] żartujesz ...prawda....bo u nas od wczoraj non stop pada deszcz ...masakra[/B][/I][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]a rano było 5 stopni ........zima na całego :diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] u nas też ostatnimi czasy było zimno i deszczowo...dopiero dzisiaj to słońce :multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye:18 to MRÓZ jak dla mnie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] zmarźlak ;) :evil_lol: ja tam nie narzekam...18 stopni to ciepło :) u nas zawsze jest chłodniej przez morze :eviltong: jutro ma być 19 stopni, z tego co czytałam :) :multi::multi: ale ja tak się cieszę a pewnie weekend będzie deszczwy :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]no super ....mus kupić większą pufę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:pomysłowa panienka :loveu::loveu::loveu: [/I][/B][/COLOR][/FONT]http://img210.imageshack.us/img210/576/40043469sd0.jpg[/quote] :evil_lol::evil_lol: jeśli Salsa rozrośnie się na boczki i nie będzie mogła się zmieścić na pufie to zastanowię się nad kupnem nowej :) chcę sobie sprawić worek do siedzenia ze styropianem...to byłby raj dla niej :) wielki fotelowo-posłaniowy mebel ;) :evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]wracać nieee :cool3: :evil_lol: ale otworzyć drzwi... hmmm... :roll:[/COLOR][/B][/quote] wyczuwam ten sam syndrom co u siebie :evil_lol:
  17. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że co jeszcze?? tło?? mój sklepik?? :diabloti: fajny nie??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] sklepik ekstra, no przecież :) :diabloti:
  18. Długo czekać nie trzeba było...właśnie przed chwilką Salsa uformowała się na pufce swojej...nie jest to jednak jeszcze to...tutaj tylko leży a jak śpi to jest zwinięta w kłębek :) ale jeszcze złapie ją w trakcie snu na pufie :) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/576/40043469sd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5372/85884534bm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6184/29076202bh8.jpg[/IMG]
  19. Hej Hej :) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Witanko :multi::multi::multi:w ten straszecznie zimny i mokry poranek :diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a tak pozatym to GORĄCO.... nie wiem czy sie ociepliło czy moje 4 warstwy tak izolują, ale jest mi ciepło :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] zapraszam więc do Gdańska bo dzisiaj ciepło tutaj... około 18 stopni i słońce ślicznie świeci :multi: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja tez chce zdjęcie pufy.. jak dzierży Salse :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] postaram się żeby jak najszybciej były :evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]zaje2bista koszulka ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] fajna fajna :) :diabloti::diabloti: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]i nie tylko koszulka[/COLOR][/SIZE] ;)
  21. [quote name='Vectra'] oj tam się nie bawisz , były zdjęcia :cool3: TZ :evil_lol: [/quote] widziałam, widziałam :) trudno nie zauważyć spawającego mENSZczyzny ;) :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]co nie?:) to tyż mówię, że laska!! :loveu:a emdziolka jej poleciała po rajtach :cool3:[/COLOR][/B] :diabloti: [B][COLOR=Purple]Witanko emdziolko, co swego piesa obrażasz:cool3:[/COLOR][/B]:evil_lol:[/quote] widać emdziolka się nie zna ;);):evil_lol::evil_lol: hihi :)
  23. co tak mało tutaj Gordiego :cool3::cool3: :) Dawaj go dawaj :loveu: nie ukrywaj przystojniaka przed nami :loveu:
  24. Ahh...ohh...komu tu dobrze i się karocą rozwozi ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://img89.imageshack.us/img89/8602/img0096pf9.jpg[/url] <-- jakie ściskanko, przytulanko :) :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...