Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]HeloŁ:loveu: Wpadłam zaprosić na kaff i powiedzieć dobry dzień:loveu:[/COLOR][/B][/quote] Witam i zaraz wpadam na kawunię :)
  2. On jest cudny :loveu::loveu: Moim zdaniem to on się idealnie prezentuje nawet bez treningów :evil_lol: hihihi
  3. Witam :multi::multi: Salsie koniecznie przydałaby się kolega lub koleżanka do takich walk :eviltong: :loveu::loveu::loveu:
  4. Przyszłam sie i tutaj przywitać :multi::multi:
  5. cześć i czołem :eviltong: :multi: jak dzisiaj się ma piesek udawacz? :evil_lol:
  6. Witam :multi: czemu tylko jedno zdjęcie :-( :eviltong: czekam z niecierpliwością na kolejne :loveu:
  7. Dzień Doberek :) :laugh2_2::bigcool: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]potem On ścisnąłby .... szczęke na Twej tętnicy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][LEFT] [/LEFT] [/RIGHT] [/quote] <rozczarowany> a nie na aorcie? :eviltong: :evil_lol:
  8. [quote name='dealer']ups...dzien dobry:evil_lol: [/quote] Dzień Dobry !!! :multi::multi:
  9. [quote name='paula_z']Witanko :multi:[/quote] Witam :) [quote name='dealer']dzien dobry bardzo:multi:[/quote] Bardzo dobry dzień :P bo dzisiaj słońce świeci :multi::multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:witanko z Raniolka ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] cześć ranny ptaszku...ja tutaj dopiero co z wyra się zwlekłam :evil_lol: [quote name='paula_z'] [URL="http://img115.imageshack.us/img115/1121/zmianarozmiarudsc00988ad2.jpg"]http://img115.imageshack.us/img115/1121/zmianarozmiarudsc00988ad2.jpg:loveu:[/URL]usteczka do wycałowania :buzi:[/quote] taa...odstająca dolna warga, to to w czym się zakochałam :loveu::loveu: hihi
  10. [quote name='dealer'] przypuszczam ze zajrze tu do was jeszcze:razz:[/quote] Serdecznie zapraszam :) Szczurasek wraca do formy :multi: jutro już połączę moje dwie piękne bo tęsknią za sobą i robią przy tym strasznie dużo hałasu :P
  11. [quote name='dealer']obietnica przyjeta....:diabloti: sprawdze cie....nie znasz dnia ani godziny:evil_lol: [/quote] Przygotuję się ;) :evil_lol: :cool3: Dobrej Nocy zatem życzę :)
  12. Kleks samym imieniem mnie uwiódł :) nie wspomnę już o tych dużych brązowych oczkach :) Pocieszny maluszek :) :loveu::loveu:
  13. ale przystojniak wyrósł z tych mieszanek :) jak dla mnie przypominał liska, bardzo ślicznego :loveu::loveu: wygłaskaj Logana ode mnie i trzymam kciuki żeby krwiak się wchłonął :)
  14. Beagielki to, to co lubię :) Jedna z nielicznych mniejszych ras piesków, która chwyta mnie bardzo za serce :) Gdyby u mnie w domu nie pojawiła się Salsa to pewnie miałabym Beagla :) bo moja mama także je bardzo lubi :)
  15. Gordi :loveu: to słodycz a nie piesek :loveu::loveu: Goldenki wydają się być strasznie kochanymi psami rodzinnymi...i z pewnością takie właśnie są :) :loveu::loveu:
  16. [quote name='dealer'] noooo:mad: [/quote] nie bij, obiecuje że się poprawię :) :oops:
  17. Nie tylko Ozzego to ulubiona pozycja na spacerze :) Na tym --> [url]http://images13.fotosik.pl/62/7cdd5abb3a082f40.jpg[/url] wygląda jak martwy i sztywny :)
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I][FONT=Arial][COLOR=Red]no bo to jest taki misiaczek ........chyba 60 kilowy :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/B][/quote] im więcej ciałka do ściskania tym lepiej :) :loveu: lubię psy...kiedy wiem że jak się z nimi bawię, tarmoszę itd. to nie zrobię im krzywdy :) :evil_lol:
  19. Dzisiaj byłam z Salsą na spacerze w parku i widziałam pana z dwoma pięknymi czarnymi z białymi znaczeniami Dogami :loveu: Nie...no nie ma mocnych...obiecuje i przysięgam sobie że kiedyś spełnię swoje marzenie dotyczące posiadania Doga bo jak nie to będzie źle :) Zazdroszczę tym co mają bydlaczki, ale i ja kiedyś będę miała takiego przyjaciela...to tylko kwestia czasu :) Są tak piękne, mają tyle w sobie gracji i wdzięku a jednocześnie wyglądają jak takie miziaste cielaki :)
  20. jaki on jest duży i misiowaty :) jakbym go dorwała to ściskania by końca nie było widać :) :loveu:
  21. oooo...jaki całuśny z niej (niego) piesek :cool3::cool3::cool3::loveu: przepraszam...moje przeoczenie :evil_lol::evil_lol: :oops::oops:
  22. dobra, piesa Ci nie ukradnę...ale legwanka na 100% :) :loveu: co zdjęcie to ładniejsze :)
  23. jaka potężna w tych szelkach :) świetne :)
×
×
  • Create New...