-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] :evil_lol: :evil_lol: jest więcej opcji ;) nie lubi podpalanych :diabloti: Franek miał chwile w swoim młodym wieku kiedy to hormony zaczęły w nim się budzić i chciał Lale że tak powiem od tyłu sprawdzić :cool1: ale ona mu grzecznie wytłumaczyła ,że nie życzy sobie sexu :evil_lol: [/quote] nawet suki muszą się szanować :evil_lol::evil_lol: i ja również idę spać, dobranoc :) -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
ale pacnięcie ze strony Twojego przystojniaka :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wiesz w ludzkim świecie to się nazywa pedofilia :cool3: [/quote] :roflt::roflt:hahaha :) Są dwie opcje...Lalka albo nie jest "pedofilką" albo nie lubi niższych od siebie :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ta prawdziwa dama z niej :diabloti: jak się odwinęła dziś to oba lecieli lotem czarterowym :evil_lol: [/quote] nie dość że śliczna, silna, odważna bo idzie na "walkę" z dwoma facetami to jeszcze potrafi im pokazać gdzie ich miejsce :) :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL="http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/3%20czesc/2808.2007212.jpg"]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/3%20czesc/2808.2007212.jpg[/URL] to zdjęcie mi się podoba :) oj tak, oj tak :) i ciąg dalszy również --> [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/3%20czesc/2808.2007208.jpg[/url] babeczka pokazała co potrafi i zabrała zabawkę :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak naprawdę to wujek Kano go uczy tej zabawy :diabloti: na niektórych fotach będzie wodac jak Kano stoi z boku i patzry czy Franek dobrze Lalke zagryza :evil_lol:[/quote] to zaczynam współczuć Lalce...dwóch na jednego a w sumie jedną, rozbój w biały dzień :) przecież to suczka :P :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
super zdjęcia :) uwielbiam patrzeć na bawiące się psy :) Franek wygląda przy nich jak zagubiony szczeniak :) na każdym zdjęciu próbuje gdzieś z boku podejść, pozaczepiać :) -
[quote name='Szarik']Witamy się wieczorowo... Aaaa, kofainy, zasypiam...[/quote] zaraz mi tutaj pochuchasz :) :evil_lol:
- 78403 replies
-
Salsa na mnie skacze jak sobie coś podśpiewuje...chyba zalezy jej na tym żebym jak najszybciej skończyła:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] witaj witaj :loveu:[/quote] również witam i deklaruje że jeszcze nie raz tutaj przyjdę :) -
terytorialna suczka :) zresztą nie dziwie sie...na foteliku kocyk, zabawka, kostki :) jest o co walczyć w razie potrzeby :) Słodka śpioszka z niej :loveu::loveu:
-
no proszę, takiemu psu to dobrze...nawet własny fotelik ma :)
-
[quote name='Anetka83']Psinka najchętniej pobawiłaby się, ale Gringo nie boi się jej wprawdzie lecz nie pozwala jej na wiele...:eviltong:[/quote] to dobrze, większych od siebie trzeba trzymać krótko jeśli jest taka możliwość :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ale pieski śliczne odnalazłam :loveu::loveu: ponoć kto szuka nie błądzi :) zjawiskowe czarnuszki :) -
[quote name='mia_mia']a i owszem- jest obrona:) IN dobrze prawi ze Bułka drze jape.. wlasciwie to czasem bardziej sie drze niz gryzie :mad:[/quote] widać masz delikatnego psa, który najpierw woli ostrzec niż od razu przejść do sedna sprawy :)
-
Salsa bardzo podobnie reaguje na mojego kota, chociaż takich piruetów nie kręci i częściej obrywa po nochu :)
-
:) ale miło czytać o swoich zwierzakach takie miłe komentarze :Cool!::Cool!: dlatego też postanowiłam że dodam jeszcze kilka zdjęć Salsy...a co tam, chyba każdy lubi słuchać/czytać miłe rzeczy :oops::oops: :evil_lol: Zdjęcia mrożące krew w żyłach z cyklu... PIES MORDERCA :) jak to sąsiedzi lubią mówić :) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/16/81983246zx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/1121/zmianarozmiarudsc00988ad2.jpg[/IMG] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8562/zmianarozmiarudsc00986cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4317/zmianarozmiarudsc00981ar1.jpg[/IMG] ulubione pozycje Salsy...sama pcha się na kolana, nawet jeśli połowa jej ciała ma zwisać bezwładnie...wygodnie być nie musi, grunt żeby być przytuloną......z tak spragnionym miłości psem nigdy wcześniej do czynienia nie miałam :)
-
[quote name='mia_mia']witam i tutaj:) ta ostatnia fotka Frodka i IN wygrala konkurs na jednym z for:)[/quote] w sumie się nie dziwie :) jest bardzo ładna :cool3::cool3:
-
mi zawsze ciarki przechodzą jak oglądam te filmiki...wszystkie zmiany, nawet te najmniejsze chwytają za serce :) te uśmiechnięte pyszczki poprawiają nastrój :)
-
horrorem dla osoby bojącej się "ostrych" psów byłoby się znaleźć w takim miejscu z takimi [URL="http://images28.fotosik.pl/28/624d272b11c5b1a3.jpg"]pieskami[/URL] :) Bułka wraz ze swoim kolegą ze zdjęcia tworzą boski duet :loveu::loveu:
-
ja chcę takie małe [url=http://img153.imageshack.us/my.php?image=cherrymala3bo.jpg][COLOR=Red][B]CUDO[/B][/COLOR][/url] zresztą nie tylko takie małe :)