-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[B][COLOR=Olive]hmm...wiem że nie zawsze tak jest że psy tyją po kastracji ale jakoś tak się obawiałam...a już nie tylko o chleb chodzi bo to na śniadanie z dziadkiem je, później czas na obiad i kolacje (lane kluski codziennie) jeśli jestem w domu i widzę to staram się zabierać to jedzenie mu, ale czasami mnie nie ma, albo po prostu nie dopilnuje....stąd obawa że przybierze eV/Wy :) Salsa uwielbia owoce....szczególnie arbuza [/COLOR][/B]
-
[quote name='evanescence']będziesz ja sterylizowac??[/quote] [COLOR=Olive][B]chciałabym ale w najbliższym czasie nie mogę ponieważ mieszkam z 94 letnim dziadkiem, któremu nikt nie może wytłumaczyć że ma psa nie dokarmiać chlebem itd...futruje ją bo wkręcił sobie że suchej karmy nie je i że zdycha z głodu (tak mi wielokrotnie powiedział, że zabijam własnego psa)...no i jakby tak ją futrował po sterylizacji a jej apetyt by wzrósł to by wyglądała jak beczka a nie pies...więc chyba na razie się powstrzymam[/B][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']buahahahaha jak slodziusio spi:loveu::loveu::loveu::loveu: trzymamy kciuki zeby szybko wrocila do normy :p[/quote] [COLOR=Olive][B]dzięki, dostała węgielek i mam nadzieje że pomoże :) [/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]rewelacja ta twoja siczka.............pysio wisi doopalonek też..ale się spryciula zakręciła...............:cool3::diabloti: kciuki trzymam..............:lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]wygimnastykowana skubana :evil_lol::evil_lol: SUNIA MI DORASTA :evil_lol::evil_lol::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]:laola::laola: [COLOR=Olive][B] JEJ PIERSZA CIECZKA :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a jak wegielek nie poradzi sobie to pedz po smecte do apteki;)[/quote] [B][COLOR=Olive]dobra, dzięki :) zaraz dam Salsie węgiel a później się zobaczy :)[/COLOR][/B]
-
[quote name='evaxon']wegiel ma to do siebie ze trzeba go duzo;) daj z 6 :) ostatecznie zatwardzenie dostanie:evil_lol:[/quote] wolę żeby miała zatwardzenie :evil_lol::evil_lol: ;)
-
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Ojoj to ja 3mam kciukaski zeby szybciuteńko wyzdrowiała:lol: doberek z rańca:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: dzięki za kciukaski :) a czy mogłabym wypożyczyć te kciuki od 15:45 do powiedzmy 17:30? :) i tyczy się to wszystkich innych :evil_lol: Mam dzisiaj egzamin na prawko i każdy kciuk się przyda ;) Udało mi się złapać Salsę jak śpi zwinięta w kulkę na swojej pufce :evil_lol::evil_lol: wybaczcie jakość ale robiłam telefonem bo obudziłaby się jakbym wstała :) i nici ze zdjęć [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5709/dsc02410qs8.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1231/dsc02413ws4.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/897/dsc02417ld9.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8060/dsc02411tc6.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]o masz ...jak dobrze ze mi przypomniałaś o twarożku do nalesniczków na jutro :grins:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol: cieszę się :)[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:Witaj u [SIZE=3]NAS [/SIZE]z samego ranka :grins:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Widzę że robisz za komitet powitalny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: HEJ :calus:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B] [COLOR=Red]też cię u NAS powitam :grins: zapraszam ;) [/COLOR][/B][/I][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]no to Bajka...będę miała obiadek z głowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] o masz .....teraz sobie uświadomiłam jak dawno nie byłam w Twoich okolicach ....a kiedyś nie odpusciłam Jarmarku Dominikańskiego ... wstałam 6.30 i jeszcze siedzę w piżamce , pije kafff a Ozzy śpi ...kto go wyciągnie spod kocyka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]to i tak jesteś lepsza...ja nie byłam na Jarmarku [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B] od jakiś 5 lat :eek2: , nie licząc fajerwerków na zakończenie w tym roku i dwa lata temu :evil_lol: Ja mogę zaryzykować go obudzić :loveu::loveu::loveu: wierze w to że to w zupełności łagodna bestia ;) a ja dzisiaj wstawałam o 2:30 i po 3 troszkę bo Salsa ma rozwolnienie i mi cały pokój sponiewierała :( wstałam o 7 żeby z nią iść a ona mi znów narobiła w trakcie kiedy szybciochem się próbowałam ubrać...kiedy sprzątałam poszła i jeszcze mamy dywan zaznaczyła....mojej Kruszynie coś zaszkodziło. [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi: oh, ah jakie śliczne zdjęcia :multi::multi: :loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/130907.jpg[/url] :evil_lol: jak ładnie się dzielą tym co mają :loveu::loveu: [/COLOR]AśkaK [COLOR=Olive]ma racje...on wygląda tutaj jak szczeniaczek :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/130904.jpg [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: ale będziesz miała gromadę gdy Ajda zdobędzie osobistego znajomego :loveu::loveu::loveu: tylko pozazdrość...ja bym chciała chociaż 2 pieski, ale i na to przyjdzie pora :diabloti::diabloti: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Lato, lato, lato było :-( teraz za to jest zimno i ponuro :/ i kto to wymyślił [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Zuzolce ;) Wolę Zuzole ... Wolę Zuzole [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B] :siara::siara::siara::siara: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:multi:[/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B] ale śpiewająco się zrobiło :) [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:poogladalam nadmorskie wakacyjne foteczki ....../tęskno mi za morzem .....lubiam bardzo :razz: dzień doberek :multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]jestem w stanie się zamienić z kimś ... kawałek lasu i fajnego jeziorka za trójmiejskie morze :) :evil_lol: myślę że to uczciwa zamiana byłaby :)[/B][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://images28.fotosik.pl/80/369034643d0d5368.jpg[/url] [B][COLOR=Olive]Diler udaje żmije albo coś innego pełzającego co to język wytyka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] ....jutro robię nalesniczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]mogę czuć się zaproszona? :oops::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Do Ciebie też zaglądnęłam żeby się przywitać z rana :) :multi::multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :) Widzę że tutaj już gadatliwie w miarę :evil_lol: Alu to może kupiłabyś mi serek wiejski :cool3::cool3: [/B][/COLOR]
-
[quote name='paula_z'][URL]http://img252.imageshack.us/img252/337/dsc01225hp0.jpg[/URL] :D Bysior wredota :loveu: :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]oj straszna z niego wredota :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][U][URL]http://img525.imageshack.us/img525/1329/38355168ub4.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]a może tak maniukir?????? witaj widziałam TEŻ jakiegoś kotecka................... pozdrowionka od moich dwóch kociczek:cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Hej :) zdecydowanie muszę pomyśleć nad maniukirem dla niej :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiamy je również :razz::razz: [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][I][COLOR=Red][FONT=Arial][B]widziałam TYGRYSA :crazyeye::crazyeye::crazyeye: witanko z raniolka ......:multi::multi::multi: mamy słoneczko za oknem i ...................+5 stopni :angryy: [/B][/FONT][/COLOR][/I][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć ranny ptaszku :multi::multi: Jak będziesz kiedyś w okolicach to wpadnij dotknąć tygrysa a nie tylko popatrzeć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u mnie bez słoneczka i jest zimno :angryy: [/COLOR][/B]
-
Przejrzałam wątek i mam pytanie takie...bo w chwili obecnej mam tylko węgiel w domu, Salsa warzy około 20kg i zastanawiam się jaką dawkę zastosować?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:kiedyś miałam zęba nutrii na rzemyczku ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]mam cichą nadzieję że z reszty zwierzaka nie zrobiłaś sobie małej torebeczki albo portmonetki :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][quote name='paula_z']:multi: Witanko kwiatuszku ;) [URL]http://img206.imageshack.us/img206/7861/63074267dt7.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam również :) Stwierdziłam fakt że coś mało tutaj mojego kota, a przecież on też jest członkiem i to dość istotnym mojego małego łańcucha pokarmowego :) Tak więc dam kilka jego zdjęć :) [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1588/dsc00537ec0.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7538/dsc00158lj9.jpg[/IMG] Kiciusia ulubiona poza --> jestem gotowy do ataku......fałszywiec jeden noOOO :) [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/337/dsc01225hp0.jpg[/IMG] taa....spory ze niego kotek :) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8586/dsc01336zp9.jpg[/IMG] i rzadko kiedy chowa pazury :evil_lol: [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1561/dsc01242hm4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Jedno jest pewne...Zuzka perfekcyjnie opanowała robienie niewinnej mordki, oczy jak Kicia ze shreka :loveu::loveu: bardzo fajne zdjęcia zachodu słońca nad wodą i nie tylko zresztą :) [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_673.jpg[/url] ślimol też dobry :cool3::cool3: :evil_lol: [/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://images13.fotosik.pl/85/655e54340b122fdd.jpg[/URL][B][COLOR=Olive] <--- :loveu::loveu::loveu: Lalka ma świetną minkę na tym zdjęciu :) [URL]http://images13.fotosik.pl/85/cfb68bb836472ace.jpg[/URL] <-- rzucony Franio :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images13.fotosik.pl/85/00c6312bd94b5e49.jpg[/URL] jaka urocza cisza przed burzą :loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]ostatnie zdjęcie jest zabójcze :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]