Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: Efffa ....pijesz Mszalne na urodzinach :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n055.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie ma to jak porządne mszalne winko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek']To ja się do życzeń dołączam, wszystkiego naj naj naj lepszego :evil_lol::BIG: I dobry wieczór mówię ;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje ślicznie :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek'][COLOR=DarkGreen][SIZE=4]To ja, tym niepokorny ! [COLOR=Blue]Ja jestem Maczo, niech mi kobiety wybacza, ja jestem Maczo...... [COLOR=Red]To ja ! Narcyz się nazywam,przepraszam i dziękuję ja tych słów nie używam ! [COLOR=DarkOrange]Lulaj,lulaj że.......[COLOR=YellowGreen]Pszczółko Maja sobie lata, O-O-O ![/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote] [CENTER][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: co za rytmy :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No chłopak szalał z butelką i orzeszkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....a na fotach .....no cóż ADHD :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]podziwiam za to że wytrzymujesz z takim nadpobudliwym psem...Salsa nawet w czasie największego przypływu energii tak nie szaleje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jaki Ozzy zmarnowany...co mu zrobiłaś mamuniu? przegoniłaś go po stadionie 100 razy? :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='mia_mia']to i my sie dolaczamy do zyczen i wznosze toast :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to się nazywa poważny toast :) Dziękuje :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon'][CENTER][SIZE=5][COLOR=Magenta][B]hej kolendaaa kooolendaaa:drink1:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/quote] :loveu: [FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT] [quote name='diabelkowa']jaaaaaaakie towarzystwo!!!!! :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]towarzystwo pierwsza klasa ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi: super zdjęcie [url]http://img503.imageshack.us/img503/6589/obrazek003nt9.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://img503.imageshack.us/img503/3720/obrazek010ka4.jpg[/url] zazdraszam Wam trochę tego śniegu...chciałabym żeby tyle było u nas bo jestem ciekawa jak Salsa zareaguje na większą ilość śniegu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Hej :) jak się ma BułeCka :) :evil_lol::evil_lol: z góralskim akcentem dzisiaj :) [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi ja Ci szczerze powiem że takiego psiaka to nawet swojemu osobistemu facetowi bym nie oddała...nawet jeśli mieszkałby blok obok :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakie Paco ma wielkie łapy...solidny chłopak z niego będzie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='Pimpek']Zamówiona, bo tata nie chciał pomóc robić, bo wyjdzie byle jaka....... Będzie przed 6 Grudnia :lol: A tak w ogóle to Dzieńdoberek wszystkim :cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi: będzie dobrze...Pimpek na pewno nie zmarznie :) życzę powodzenia z budową budy :) [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]No to RobiMy imPrezE:cunao::beerchug::cunao::popcorn: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak się bawić to się bawić :grin::grin: oto impreza...jak widać panowie już tańczą na stołach :) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:grin:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] [IMG]http://humor.szperaj.pl/pics/impreza2.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG] bo to ja :grins: [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/e060.gif[/IMG] i to tysz ;) [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]świetne są emotki z Tobą w roli głównej :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [SIZE=4][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n030.gif[/IMG] a kto z nami nie wypije.... [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n055.gif[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/music/2/0033.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/a020.gif[/IMG]stolec stolec niechaj żyje nam [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/l050.gif[/IMG][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a kto z nami nie wypije .... ...temu podziękujemy że więcej jest dla nas :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]I nastała miłość między amstaffami:multi::multi: Bardzo sie kochają i śpią razem w łóżku vega odstawiła zabawki i przeruciła sie na małego zaraz ide z dwoma psiukami na spacerros:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: ekstra....super że Vega pokochała malucha :) :loveu::loveu::loveu: Teraz Vega przeleje swoją miłość i instynkt na niego...będzie miał najlepszą adopcyją mamunie na świecie :loveu::loveu::loveu: Wyczochraj zakochanych ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Was :multi::multi: Miziam Sprzedawce ;) Dilerka w sensie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] co prawda też wole POMACAĆ jak żonkila [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o proszę więc nie jestem sama do macania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Basiu ja przeżyłam dzisiaj szkołę....co prawda tylko 4 lekcje ale było nudno :eviltong: a Ty jak tam z pracą? :) [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Hej :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Witam :multi: [url]http://th.interia.pl/10,ga8acee471107524/i606078.jpg[/url] :placz::placz::placz::placz: Mikołaj nie żyje? :roll: mama mnie okłamywała od 2000 roku ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][/B][/COLOR]
  16. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] A ile juz siostro latków skończyłaś?? a remix fajny bo ja DJ jestem:evil_lol: Francuskie filmy? :hmmmm:ja takowych nie oglądam ale niepoczytalność psychiczna- baaaardzo możliwe:evil_lol:' O już puste pudełeczko po czekoladkach...:shake:[/B][/COLOR] :siara:[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] no co? na mnie nie patrzcie[/COLOR][/SIZE] :siara:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]19 lat pieprznęło mi dzisiaj...ostatnie naście więc trzeba szaleć :evil_lol: z francuskimi filmami przegięłam...też ich nie oglądam ;) :evil_lol: co to tych czekoladek to śmiało się częstuj...mam zapas :multi: :) a ten kto zjadł te wszystkie na raz to hmm...mi pozostaje powiedzieć tylko jedno .... ... ... ... na zdrowie :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/3/6.gif[/IMG]i jeszcze jeden i jeszcze raz [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/3/4.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ZONKILKO!!! spełnienia marzeń i zdrowia!!!! [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques28.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niech jej gwiazdka pomyślności........... [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzięki wielkie :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=Olive]ten emot mnie rozbawił[/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicja'] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=Red][FONT=Arial]Najlepsiejsze Życzonka przesyła Mamunia:evil_lol: z Ozzulkiem :loveu: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/5/5/1/5511_51155511_523.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu Tobie też dziękuje :loveu: :) no i żonkilki dostałam :loveu::loveu::loveu: o tej porze roku to z pewnością sie nagimnastykowałaś żeby je skombinować :loveu: Dzięki bardzo :) Kwiatuszki dostałam więc będzie pachnąco u mnie w poko[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ju :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Co? Moja sIostra ma urodziny????:crazyeye: [SIZE=3] :Rose:100 lat, 100 lat niech żyje zyje nam![/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:Rose:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:drink1:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]I jeszcze jeden i jeszcze raz...[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:drink1:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:new-bday:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]happy birghday to you...[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:new-bday:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:BIG:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]Niechaj gwiazdka pomyślności niegdy nie zagaśnie![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]:BIG:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3] Siostruniu życze Ci wszszystkiego naj naj najlpszego, spełnienia marzeń i wszystkiego co tylko chcesz!:multi::loveu: [/SIZE] To życzyłam ja- twoja psychiczna siostra z psychicznym psem i rodzinką:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no tak wyszło że Twoja siostra się starzeje :evil_lol: Dziękuje za życzonka :loveu: i piękny remix pioseneczek :evil_lol: :loveu: [/B][SIZE=1]ps. coś nas łączy .... francuskie filmy ;) i niepoczytalność psychiczna :evil_lol:[/SIZE][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]sto laaaatttt dla naszego przebiśniega! :eviltong: :evil_lol: :diabloti: buzi buzi cmok cmok cmok [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B]niech Cię nigdy nie zje smok :cool3: niech Ci zawsze świeci słońce:p ślę buziaków 3 tysiące wszystkiego naj naj dla Ciebie kffffiatuszku:loveu: 4U [IMG]http://www.e-kwiaty.pl/images/bo026-d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.serenity.pl/ekartki/czeko/czekoladki.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dziękuje Basiu :loveu: śliczny bukiecik i czekoladki :loveu: Częstujcie się ile chcecie :) [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :multi::multi::multi: miłego dnia i jasnego bo u mnie jeszcze ciemno a ja już na nogach :placz: zamorduje ludzi którzy mi plan układali :mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Wszystkich :multi::multi: :loveu: Dziękuje dziewczęta za życzenia :loveu: :buzi: [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Znów Maksiu i Axa :multi::multi: śliczności moje dwie :loveu::loveu::loveu: ahhh...godzinami można się gapić na nich :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dużo zdjęć :) :multi::multi: Na każdym te walki w pościeli :loveu::loveu: ahhh...ja też chcę żeby chociaż dwa psiaki mi tak kotłowały łóżko :) wyściskaj Szatanki :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='zuzolandia'][URL]http://lh5.google.com/jonQuilla123/R0x0tAmoRKI/AAAAAAAAA3g/E6oUcvLr7aQ/DSC04143.JPG?imgmax=512[/URL] oooooooooooale mo tipsy SALSA hehehehhe dogo swiruje wiec sie nie przejmuj postami w nie tej kolejnosci co trzeba heheheh witannnkoo !!![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej :) :multi: No właśnie już przyuważyłam że to Dogo coś ześwirowało :) [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]heej żonkilko:loveu: aż takiego dużego przypływu kasy nie potrzebujesz;) to co my mamy, naprawdę nie jest drogie... zamawialiśmy przez net, bo braliśmy też inne rzeczy, ale w jakimś sklepie pewnie wyjdzie taniej, bo bez kosztów przesyłki... no chyba, że znajdziesz tańszy sklep w necie:) kolorki są róóóżne...;) na pewno znajdziesz śliczne halti :loveu: my dla Zuzanki obróżki kupujemy zawsze czerwone;) więc i halti takie wybraliśmy:) całusy!! :loveu: p.s. napisałabyś mi na PW swoje gg? :oops: :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ja poszperam w sklepach za halti a w internecie znalazłam jakieś nie drogie ale wkurza mnie to że widać tylko opakowanie a nie sam produkt, a ja wole pomacać i tak chyba jestem tradycjonalistką jeśli chodzi o takie rzeczy. Jeśli jednak w sklepie wyskoczą mi z jakąś ceną z nieba to wtedy poszukam głębiej w internecie :) W każdym bądź razie postanowione że Salsa będzie miała halti :) :multi: PS. napisałabyś ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Emi maluch jest świetny...zazdroszczę strasznie :loveu::loveu: Ile ja bym dała żeby domownicy u mnie zgodzili się na towarzysza dla Salsy :roll: O kurcze to nie ładnie z Vegi strony że warczy na malucha...może odmieni się jej jak zrozumie że zabawki to nie są jej dzieci. Może potraktuje go jako swoje kolejne dziecko i położy go obok zabawek. Trzymam kciuki mocno mocniutko. No a co do śniegu to ok...skoro masz go w zanadrzu to ja odwiedzę Was i urządzimy sobie bose sanki, bosy kulig, bose lepienie bałwana i co tam jeszcze bosego wymyślimy :) Trzymajcie się dziewczynki :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...