-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ozzy był szkolony na psa wykrywającego nielegalne używki? [url]http://images32.fotosik.pl/58/1c8eeb7288f24ae7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szperacz doskonały :) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Wydaje mi się czy Brutus zbyt dobrze się nie bawił? nie widzę tańczenia na stole i tak dalej :evil_lol::evil_lol: Chyba że to było ostatnie stadium imprezy...kiedy już wszyscy zmęczeni :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:heyka Córcia z raniolka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: karte rowerową ci dadzą na pocieszenie :diabloti::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znam to... mój Pawcio też sie nudzi :evil_lol::evil_lol:i jego znudzeni klienci ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie, nie nie ... mam nadzieję że nie dostanę rowerowej karty bo nie lubię jeździć na rowerze :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pawciowi to akurat zazdroszczę tej nudy :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jak zwykle tutaj dobijam na szarym końcu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Witanko Kwiatuszku :multi: :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]pierwszaaaaaaaaaaaaaa!! :multi::multi::multi: :evil_lol: :eviltong: hej Żonkilko:multi: :loveu: widzialam wszystkie cudne fotaski:) Salsiczka urocza :loveu: mizianko dla niej:) no i co... jak żem mówiła... tak uczyniłam....:cool3: przybyłam z zapałkami! :mad: gdzie ta szkoła nauki jazdy?? co podpalamy? :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]Cześć Basiu w poniedziałkowy (beznadziejny [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]:roll:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive] )poranek :multi: a no widzisz ośrodek jest na zadupiu gd...orunia równa, ptaki tam już zawracają i kury biegają po ulicach więc jak podpalimy to zdąży spłonąć cały zanim przyjedzie straż :multi::multi::multi: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Ja za kompanie Salsy biorę się od kiedy wróciłyśmy z wioski :roll: :oops::oops: wiem wstyd :eviltong: Pozdrawiam Was i ściskam :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Hej Basiu :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Trzymam kciuki żeby Zuzka dobrze zniosła swój pierwszy raz ;) Będzie dobrze Basiu...wierzę w to :thumbs: Wygłaskaj Zuzkę :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Właśnie z niego wstałam, musze iść do szkoł z goraczką, kaszlem, zachrypłym gardłem i katarem takim że leci mi z nosa jak z kranu....:roll:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]To ja tak troche sobie go pożycze od Ali:cool3:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Współczuje że musisz w takim stanie iść do szkoły...trzymaj się ciepło i nie daj się chorobie :happy1: a chorobą trzeba się zająć w inny sposób :mad::mad::mad: [/COLOR][/B][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi::multi: miło że pomyślałaś o dmuchanej koleżance dla niego :evil_lol: :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Cześć Mamuniu :multi::multi:[/COLOR][/B][/FONT]
- 78403 replies
-
[CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Paulinko :) :multi: Sto Lat, Sto Lat :multi: wszystkiego dobrego ... ba ... najlepszego! Żeby ten dzień był wspaniały i całe życie takie jak ten dzień :) [IMG]http://www.italian.pl/img/rozne/prezent.jpg[/IMG] :Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: Axa :) :multi: Sto Lat, Sto Lat :multi: dużo zdrowa, szczęścia i miłości! [IMG]http://www.akwazoo.com.pl/images/products/152-408410-00.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]właściwie to już jest jutro :evil_lol::evil_lol: Cześć :) [/B][/FONT][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: ile zabaweczek nowych Zuzka dostała i jakie śliczne miseczki :loveu::loveu: :) z klatką już całkiem zaprzyjaźniona :) Tylko pozazdrościć :) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: to ja też poproszę troszkę jodu , wody i piaseczku :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mówisz i masz piasek [IMG]http://gardenshop.pl/images/pojemnik_na_piasek_titan.jpg[/IMG] woda [IMG]http://www.bdsklep.pl/images/zywiec_woda_5l_m.jpg[/IMG] jod ??? oO [IMG]http://web.madritel.es/personales3/rfcallejo/Iodum.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:szal nie ...ale chusteczkę do noska:oops::roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...podeślę w takim razie Salse na krótkie szkolenie do Ozzulca...może moja szajbnięta się czegoś nauczy od perfekcjonisty :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i jest Ozzy :multi::multi::multi: [url]http://images34.fotosik.pl/56/57dee166c0b91d0c.jpg[/url] praktyczny gryzak widzę Ozzy ma :evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/56/9b19d2400b91f2d9.jpg[/url] widzę jednak że Ozzy to ogólnie bardzo praktyczny psiak...szal z języka robi? :) [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Nie dziwie się że Bazyl nie ma problemów ze zrzuceniem kogoś z łóżka...moja Salsa jest o wiele mniejsza a udało jej się raz mnie zrzucić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]jaaaki przystojniak :loveu::loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i7.tinypic.com/6xso3sw.jpg[/url][/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Paula_']Hahaha :grin: Żonkila, Tobie naprawdę się nudzi :evil_lol: ;) [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] ja zawsze mówiłam że w moim przypadku mieszkanie nad morzem niesie skutki uboczne...już dawno temu przedawkowałam jod :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehee ale zes masz poczucie humoru:grin: to ja poprosze jedna sztuke na mój adres:evil_lol:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już posłałam :) :multi: :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia']to identycznie jak JA :placz: tyz mom kopleksy jak na nie patrza chyba se zaserwuja biosel hk ihhihihihihii[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Myślisz że podziała? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Ktoś z nim sypia na tym łóżku? :) :evil_lol::evil_lol: przecież on je całe zajmuje :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi speszyl for ju zaprojektowano nowy ogrzewacz pOOpska :) Polega on na tym że ma grzać, nagrzewać i rozgrzewać :evil_lol: Jest to całkowicie naturalny produkt, napędzany siłą wiatru oraz siłą umysłu. Ma wbudowaną funkcję audio i można wymieniać mu obudowy. Uzyskał order uśmiechu oraz zatwierdził go instytut matki i dziecka :) [/B][SIZE=1][B][SIZE=2] Najlepsze jednak jest w nim to że jest całkowicie podręczny i możesz go zabrać wszędzie*. [/SIZE][/B][SIZE=2][SIZE=1](* pod warunkiem że wcześniej dokupisz przedłużacz o zasięgu takim jaki Cię interesuje) [SIZE=2][B]Oto właśnie mój prezent dla Ciebie :) żeby Ci nie marzła pOOpa i żebyś nie chorowała :multi: [/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][IMG]http://fotoblog.redfish.org.pl/images/2004/09/27.jpg[/IMG] zapomniałam napomknąć że każdy jego posiadacz automatycznie otrzymuje paszport polsatu :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jaaa i znalazł się tutaj Klocek :multi::multi: [url]http://images34.fotosik.pl/56/2183ed917c06ad45.jpg[/url] coś taki nieufny na tym zdjęciu Klocek....mamunia mu podpadła aparatem? ;) :evil_lol::evil_lol: a co to tam na dole takie coś ooOO podobne do Smoczyska?? :) dmuchana partnerka? ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/118/6e7540238df22ce6.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Pimpek'] To była zacięta walka.... ....ale ostatecznie wygrała ją Salsa ;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zawsze wygrywa jeśli bój toczy się o jej skarpety :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon'][URL]http://lh6.google.com/jonQuilla123/R0mN0AmoQzI/AAAAAAAAA0U/fndl8XCMDI0/DSC04059.JPG?imgmax=512[/URL] :loveu:mały spioszek[/quote] [COLOR=Olive][B]Hej Kacku ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem czy cie zaskocze... ale widziałam śpiącą qrewne :multi::loveu: prawko zdasz... niestety... tak to jest że im więcej razy podchodzisz- tym więcej kasy dla nich... OT biznes! i nie to że sie nie nadajesz... jak ja zdałam... to i Ty zdasz.... przeca nie jestes gorsza odemnie :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Qrewne :evil_lol::evil_lol: źle mi się to skojarzyło w pierwszym momencie :oops::oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Racja...nie ma wyjścia, trzeba próbować dalej i będzie ze mnie kierownica pierwsza klasa ;) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj :multi:odstresowana ...chyba juz córeńko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć mamuniu :) Tak jestem już odstresowana :) Gadałam z moim instruktorem...muszę w środę jechać do biura gdzie chodziłam na kurs żeby wyrobili mi jakąś kartę. Później mam zadzwonić do niego i umówimy się jak zrobimy z tymi 5h. Mam nadzieję że wypisze mi to szybko, ja to zawiozę...wyznaczą mi kolejny termin a ja te 5 godzin wyjeżdżę w ciągu tego miesiąca jak będę czekała na egzamin. Kurde tak byłoby idealnie. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rybka_39']Cześć! Urocze zdjatka:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]