Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :multi::multi: jak tutaj u Ciebie spokojnie :) Wytarmoś psiaczki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jakie te szczurki są śliczne :loveu::loveu::loveu: Jak moja Shiro...cud miód i malina :loveu: Cześć Paulinko :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :multi::multi::multi::multi: Wpadam do Ciebie na zwiady ;) i żeby się pokazać że żyje :) Buźka :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cóż za śliczna kicia :loveu::loveu: Witam :) :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam Kobietki :loveu: :multi::multi::multi: Widziałam foteczki zniszczonego sznurka...ja kupiłam taki mniejszy sznureczek Salsie i rozpieprzyła go w 10 minut więc stwierdziłam że lepiej związać stare dziurawe skarpetki...i pomysł się sprawdza...Salsa je ma już bardzo długo :) Brzusio Zuzi też jest śliczny :loveu: Wygłaszcz tego swojego małego Łobuza ;) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klocuszki :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='Paula_'] Witanko :multi: Gratulacje udanej ściemy :evil_lol:[/quote] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]heja przebiśniegu! :multi: :diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cześć Zonkilko :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi:witanko dzisiejsze Żonkilko ... [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='evaxon'] witanko:multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Wszystkim mówię głośno cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa']zdjatko suuupcio chyba pooopa jej troche spadowywuje a instruktor swietny :)))[/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]tylko troszeczkę jej spada ten tyłeczek ;) :evil_lol::evil_lol: Dzisiejszy dzień do dupy :roll: Wróciłam z imprezy o 4:40 dokładnie...nóg nie czułam, plecy mnie tak bolały że chciałam się położyć na ziemi i gdyby tego było mało to pić Coli mi się tak chciało że szok...ogólnie spragniona byłam a gdzie tu kupić coś po 4 :roll: Miałyśmy iść do klubu koło mnie...ale było mnóstwo osób przed wejściem więc poszłyśmy do studenckich klubów przy akademikach...a tam przed każdym też ful ludzi, zamykali drzwi i już nie wpuszczali...co jakiś czas otwierali i po 4 osoby wpuszczali. W końcu wczłapałyśmy się do jednego i nie było jak się poruszać w nim...potupałyśmy w mega ścisku a po 1 się rozluźniło ciut i tak przez cały pobyt na imprezie byłyśmy na parkiecie bo nawet nie było gdzie usiąść...dopiero pod koniec na 10 minut dorwałyśmy jakiś stolik :evil_lol: Piekielnie zmęczona byłam...spałam do 11 i szybko z Salsą na dwór...potem wchodzę na kompa a mi neta odłączyli bo nie zapłaciłam za listopad :oops: no ale ogarnęłam się i wyruszyłam z Salsą jeszcze raz na spacer żeby zapłacić neta. Po powrocie znów do wyra i jakieś pół godziny temu wstałam....jestem o dupe rozbić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/FONT]
  8. [quote name='evaxon']witanko:multi: nie pij tyle bo skonczysz jak Madzialena:shake:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Serio jak będę piła to będę jak Madzia? :) :-o :multi::multi: to ja muszę iść jak najszybciej na kilka piwek :) [/B][/FONT][/COLOR]:grin::grin: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hehe Byłam dzisiaj w ośrodku gdzie robiłam kurs na prawko i odebrałam moją kartę że te 5h wyjeździłam...nie ma to jak ściemka :oops: Był mój instruktor, ja wlazłam do pokoju gdzie załatwia się papierkową robotę a za mną wbiega on i daje tą kartkę że ja jeździłam...okazało się że w pośpiechu ściemniania zamieniliśmy miejsca naszych podpisów ;) :evil_lol::evil_lol: i jeszcze tłumaczył się tej babce w biurze "bo wiesz w tych samochodach tak ciemno" a ja mu składałam podpisy poza samochodem bo wybieg do mnie w czasie zmiany kursanta ;) :evil_lol: Śmiać mi się tam chciało :) No ale papier mam...może w poniedziałek pojadę złożyć to do PORD'u i wyznaczą mi nowy termin egzaminu i będę mogła wtedy na serio umówić się z moim instruktorem na wyjeżdżenie tych 5 godzin :) [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Paulinko :) :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dopiero dzisiaj oglądnęłam filmik i stwierdzam że przy ich zabawie słychać dźwięki jakby niedźwiedzie ze sobą walczyły :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi: Widzę że Luśka zabrała się za lepienie bądź rozwalanie bałwana ;) [url]http://img520.imageshack.us/img520/9449/img0164editedce8.jpg[/url] [url]http://img509.imageshack.us/img509/606/img0177editedwz5.jpg[/url] o kurde...super zdjęcie :crazyeye: :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :multi::multi: [url]http://images31.fotosik.pl/64/656673b4ffeb0f55.jpg[/url] jaki śpiący ciapciak :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: świetny ten Twój Husky...taki nietypowy :evil_lol: no ale tak wykorzystywać psa do ciągnięcia sanek? ;) :evil_lol::evil_lol: Miziaki dla BułeCki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyszłam złożyć meldunek :) jest godzina 14:29 i o tej też godzinie przesyłam dla Was uściski :loveu: :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Siostra :multi::multi: Najważniejsze to to że zdjęcia Vegi i Paco będą na bieżąco i będziemy mogli zobaczyć co wyrośnie z tej wielkiej stopy :evil_lol::evil_lol: a właściwie łapy ;) Buziaki i miziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :multi::multi: Ozzy pije z flaszki, Ozzy pije z flaszki na na na na na na :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja']:shake:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]...maleńki ten pufek ...oj maleńki :evil_lol::evil_lol: [URL]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R0-gkwmoRUI/AAAAAAAAA5M/ktWYwpBSnsQ/DSC04165.JPG?imgmax=512[/URL] witanko Córciu pourodzinkowo :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: pufka fakt nie za wielka...ale Salsie wygodnie najwyraźniej bo lubi na niej przesiadywać, leżeć i spać...składa się jak scyzoryk czasami na niej :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć moja żonkilkowa siostruniu[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8816/161418dj5.gif[/IMG][/URL] :loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :loveu::multi: dostałam żonkilka :loveu: dziękuje :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Emi... idź na całość! bierz ich wszystkich! :evil_lol: :diabloti: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]Basiu nie namawiaj Emi do podrywania mojego faceta (ten całkiem po lewej). Co prawda ufam mu ale wolę aby żadna mi go nie kusiła ;) :evil_lol: [/FONT][/COLOR] witaj żonkilko:) :loveu: a że się tak zapytam... czy ona aby nie spadnie? :roll: :cool3: [URL]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R0-gkwmoRUI/AAAAAAAAA5M/ktWYwpBSnsQ/DSC04165.JPG?imgmax=512[/URL] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Cześć Basiu :multi: Salsa świetnie łapie równowagę na pufce...chociaż kilka razy podczas snu się sturlała na ziemie...ale ona z łóżka nawet potrafi spaść w nocy także to nic dziwnego :evil_lol: [/COLOR][/B][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka widziałam jakiegos malutenieczkiego piesia na pufce:razz: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: zawsze powtarzam że Salsa to York :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Nie nie bede zachłanna, podziele sie z siostrą i Tobą:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cieszę się że jesteś rozsądna i potrafisz się dzielić :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam wszystkich :multi::multi::multi: Wczoraj wieczorem w końcu z przyjaciółką wypiłyśmy dwie małe flaszeczki campari, które dostałam od niej na 18 :) Odstały rok i mogły stać dalej bo nie smakowały nam :evil_lol::evil_lol: strasznie gorzkie, chociaż z sokiem pomarańczowym (dużą ilością) smakował jak sok grapefruitowy i jakoś wypiłyśmy :) Było miło...poszłam spać po 24 i dzisiaj o 6 trzeba było wstać :roll: masakra. Wrócę ze szkoły to się będę musiała walnąć do wyra bo wieczorem na potupajke :Cool!::bigcool: No a na dobry początek dnia daję zdjęcie mojej kruszyny :loveu: [IMG]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R0-gkwmoRUI/AAAAAAAAA5M/ktWYwpBSnsQ/DSC04165.JPG?imgmax=512[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi rozpłynęłam się :loveu::loveu::loveu: Jak Vega go objęła :loveu: ślicznie Trochę szkoda że nie zostaje z Tobą :eviltong: ale skoro idzie w dobre łapki i blisko Ciebie to najważniejsze :) no i mam nadzieję że będziesz regularnie Nam tutaj go pokazywać :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: Szybko Zuzie posadziłaś pod choinką [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ziz24.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mamuniu witam :multi::multi: Muszę przyznać że jestem w ciężkim szoku że nie nagadałyście kilku stron :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Coś się stało? :) Buźka, miłego dnia :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Znów mnie tak wcześnie budzik z wyra zwalił a tak mi się nie chce :shake: Buziaki :loveu::loveu: miłego :) [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Będzie rwał panienki jak podrośnie...oj będzie :) :evil_lol::evil_lol: Wyrośnie z niego mega ciacho ;) :loveu::loveu::loveu::loveu: :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Pimpkowa wybacz moje roztrzepanie...czegoś nie doczytałam...ale gapa ze mnie :roll: :flaming:[/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Marzyciel :evil_lol::evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/63/e7947255a7cce6f7.jpg[/url] ciekawe o czym rozmyśla :) [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:calus: Basiu już jesteś w domku więc spokojnie :) pobawisz się z Zuzką i przejdzie flustracja :eviltong: a tych co tak wkurzają w pracy to spoko, wybijemy :mad::mad::mad: Nie będą Basi Zuzkowej mi denerwować :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...