Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/zima53.jpg[/url] ktoś sobie się zmoczył :) :evil_lol::evil_lol: Fruzia jest śliczna, nigdy nie mogę się na nią nagapić...aż chciałoby się mieć własnego takiego pluszaka :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: troszkę mnie tutaj nie było :) i widzę zmiany ... [url]http://img90.imageshack.us/img90/845/a7rc5.jpg[/url] Księciunio jest taki duży i nadal tak samo śliczny :loveu::loveu: wymiziaj go ode mnie mocno mocno :) [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi::multi: znów nalegam żebyś się kurowała :) Vega jako pies gończy [url]http://img404.imageshack.us/img404/7643/clipboard07hq4.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://img406.imageshack.us/img406/7681/aronos4.jpg[/url] jaki słodziak :loveu::loveu::loveu: jak ja cholernie żałuje że Salsy nie mam od takiej małej kluski :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Widziałam jakieś drinki z parasolkami, słomkami i innymi bajerami...mam nadzieję że nie spóźniłam się na degustację i chociaż parasolka dla mnie została? :) :evil_lol: żeby nie było że przychodzę na gotowe to sama troszkę poprzyrządzałam i pijmy wszyscy od rana ;) :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.rubieze.yoyo.pl/images/_drink.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Cześć :) [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_'] Ok, na wielkanoc jedziemy nad morze :grins: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi: pisanki mam z głowy w takim razie ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] Haha :grin: najarałaś się :evil_lol: ;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kto ja? :laugh2_2:<świrek> na na na na NAJARANA ANKA* :evil_lol::grin::grin: [/B][SIZE=1](*czyt. Kaśka) :diabloti:[/SIZE] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]ale my tu się śmiejemy a tam zdjęcia na mnie czekają ;) [URL]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img001-3.jpg[/URL] ja widzę że Maksiu wziął sprawy w swoje łapcie i teraz szepcze Aksie coś na uszko :loveu::loveu::loveu: Axa wygląda na lekko zmieszaną, zawstydzoną...hmmm ale z tego Maksia świntuch [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]:grin::grin:[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive][/COLOR][/B]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://images34.fotosik.pl/49/869d9bb79506b910.jpg[/url] :loveu::loveu: najlepsze :) hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Paula_']To ja następnym razem nie będę trzymać kciuków, może się uda ;) :evil_lol: I jak potupajka i pijaństwo :diabloti: odstresowałaś się :razz: Pozdrówka :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może tak będzie lepiej jak nikt nie będzie kciukał :evil_lol::evil_lol: potupajki nie było...na piwo poszłyśmy do pubu gdzie miejsca dla nas nie było i kolega nas przygarnął do swojego akademika...wypiliśmy po 3 piwka i wyszliśmy od niego o 24, o dziwo babka z portierni nie wyrzuciła nas szybciej :) O 1:30 byłam w domku i odespałam sobie, dzisiaj mam super humor i wali mnie to prawko :multi::multi: więc podziałał wczorajszy wypad na kolejny podbój akademików :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki za pozdrowionka :) [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: Oj córcia ...nie TY pierwsza i nie ostatnia ....kiedyś musi się udać ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]racja, kiedyś się uda....wczoraj się śmiałam że kiedyś będzie tak który raz pani zdaje? 35 i może pan mi zawiązać oczy Jak mi zawiąże oczy to będę umiała odliczyć sobie do każdego zakrętu czas :evil_lol::evil_lol: a jak w końcu mi się uda zdać to nie będę miała co robić jednego dnia w miesiącu :evil_lol::evil_lol: i będę musiała zapisać się na kategorie C czy jakąś inną ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Noo to masz młodszą siostrę:lol: A ja jestem kolekcjonerką braciszków, mam ze 4 przybranych, 2 rodzonych do tego 4 mamuśki, jedna hmm no wiesz taką z krwi i kości;) Zmykam sie kurowac bom znowu chora:placz: Pa Siostro!:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko kolekcjonerko :loveu: Ja mam jednego "brata" ale stara dupa z niego ;) :evil_lol::evil_lol: Jako dobra siostra oferuje Ci pomoc...możesz mi oddać kilka swoich chorób bom ja samoistnie jakoś nie choruję :roll: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa']nie martw sie ale przynajmniej mialas ciekawego instruktora:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Najlepszy z dotychczasowych :) przynajmniej do mnie rozmawiał jak już się zamieniliśmy miejscami i wracaliśmy do ośrodka. [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='zuzolandia']eee tam olej to ;-) za ktoryms tam razem musi sie udac ;-) i siie UDA ;-) POPIJ SOBIE POTUPTAJ I FOTY WKLEJ KIEDYS TAM ;-) Buzioleeeeeeeeeeeeeeeeeee[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] popiłam i od razu lepiej...niestety nie potupałam ale może dzisiaj, chociaż nie wiem czy mi się chce :) zdjęcia będą dzisiaj albo jutro jakoweś :) dzięki za buziaki :) [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [quote=Vectra;8949403 nie za darmo Klementyna nazywana jest w domu głąbem :diabloti: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cóż za piękny przydomek Klementyna ma :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  10. [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Czarnuszek z dzidzią :loveu::loveu: zabójczy widok :)[/COLOR][/B][/FONT]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczerze mówiąc już chyba odechciewa mi się mieć to prawko...może faktycznie się nie nadaję :placz: Znów dupa i dzisiaj jestem wściekła, jak mi powiedział że koniec to miałam ochotę się rozryczeć ze zdenerwowania co w moim przypadku dziwne bo zazwyczaj wszystko spływa po mnie jak po kaczce...stwierdzam że następnym razem się uda i jest ok. Jeździłam 25 minut. Wjechałam w rękaw, stanęłam na kopercie i zgasł mi jak już miałam manewr robić...ale raz może więc dalej pojechałam...wróciłam i zatrzymałam się ślicznie...chociaż gościu miał chyba wątpliwości bo mógł mi przód autka na linie lekko nachodzić. No ale wsiadł i mówi że na górkę. Górkę za pierwszym razem zrobiłam więc śmigneliśmy na miasto. Jechało mi się dziwnie, byłam maksymalnie zdenerwowana...ale jakoś szło, zmieniałam biegi i starałam się wszystko wykonywać dobrze, rozglądałam się i myślałam nad tym co robię. Pierwszy błąd to wyjechałam za taki wiadukt i myślałam że jestem na równorzędnym więc ustępowałam pierwszeństwo tym z prawej, okazało się że nie...ale pozwolił mi jechać dalej. Jeździłam z 15 minut po wąskich jednokierunkowych uliczkach z kostki brukowej, wytelepało Nas...pełno samochodów bo to była 15:30 więc ludzie z pracy wracają...na wszystkich skrzyżowaniach stałam po kilka minut i musiałam uważać żeby nikomu się nie wYebać. Powiedział że mam skręcić w lewo więc jadę a tam się okazuje że jest rozwidlenie...jedna uliczka to taka krótka jednokierunkowa z kocich łbów a druga wjazd na parking i za nic w świecie nie wiedziałam gdzie mam jechać...nawet nie miałam czasu się dokładnie zapytać go o co chodzi...i miałam już odbijać w tą ulicę z kostki jak on dał po hamulcach bo najechałam na krawężnik. Zabrał kierownice, wyjechał, zaparkował i oznajmił że to koniec :placz::placz: Później powiedział że za ten pierwszy błąd już mógł mnie oblać ale stwierdził że jesteśmy tylko ludźmi i każdemu się zdarza...chciał zobaczyć jak będę radziła sobie dalej. Powiedział też, cytuje: "ogólnie jeździ Pani dobrze ale [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm ([/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chwila [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zastanowienia była dość długa) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przychodzą Pani dziwne pomysły do głowy" :evil_lol::evil_lol: cała ja...nie on pierwszy mi to powiedział... instruktor też to kiedyś stwierdził. Ogólnie jestem zła bo muszę teraz 5h dokupić jazd i dać im zaświadczenie że wyjeździłam te 5 godzin i wtedy dopiero mi wyznaczą kolejny termin egzaminu. Napisałam do mojego instruktora czy mógłby mi wystawić takie zaświadczenie wcześniej a ja w ciągu miesiąca, który będę czekała na egzamin wyjeżdżę te 5 godzin bo to się mija z celem jeżeli ja teraz pojeżdżę 5 godzin, dam im to zaświadczenie i kolejny egzamin będę mieć za miesiąc a w tym czasie znów nie będę jeździć...no coś tak nie bardzo mi się to uśmiecha :roll: Musiałam się tutaj wypisać Wam :eviltong: Teraz idę na piwo a może nawet na potupaje się odstresować...mam nadzieje że będzie fajnie a instruktor mi odpisze że da radę tak zrobić :) [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witkam :multi::multi::multi::multi: :evil_lol::evil_lol:...a było się z Qba umowic i pisać na jeden temat ....:hmmmm: qrde a na jaki on temat pisze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a skad ja biedna miałam wiedzieć ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a widzisz :) czyli śnieg jednak pod większą postacią :) [url]http://img249.imageshack.us/img249/4240/img0086editedez7.jpg[/url] :loveu::loveu: podoba mi się to zdjęcie bardzo :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] revelka!!!!:cool2:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=wP2b3SjEWzo&feature=related[/URL] [/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Końcówka z bezcennymi rzeczami była kiedyś u Majewskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre :)[/FONT][/COLOR][/B]
  15. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] jejku.... jak ja bym chciała pojechać nad morie...:roll: tęskno tak za falami... a jakie morze jest teraz?:) całuski Salsiczki:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zapraszam nad morie ale ostrzegam że wieje tak że głowę chce urwać ;) :evil_lol: a tego w jakim stanie jest teraz obecnie morze to niestety nie mogę Ci zdradzić gdyż to tajemnica ;) :evil_lol::evil_lol: a tak poważnie to nad morzem nie byłam hmm ... od 7 października :) :evil_lol: Salsa wycałowana i zadowolona...Ty Zuzolinę wycałuj :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:calus: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:glaszcze: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]trzymajcie się oboje, ja wierzę że będzie wszystko dobrze...trzeba w to wierzyć....wiem doskonale po sobie że strach nie odchodzi. Ból, który niesie za sobą takie nieszczęście jak utrata bądź tak jak w Waszym przypadku ciągła walka o najważniejsze, jest straszny. Ja również się boję że znów któregoś dnia, ktoś przyjdzie i powie kilka słów, które zmienią normalny dzień w najgorszy. Bo właśnie dzień śmierci mojego taty był dla mnie najgorszym dniem w życiu i nawet wrogowi nie życzę tego cierpienia. [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jakie Luśka sobie małe patyczki znajduje :evil_lol::evil_lol: [url]http://img254.imageshack.us/img254/5770/img0067editedrb7.jpg[/url] :) no a co do śniegu to mam nadzieję że nie ostatni bo zbyt wiele go tam u Was nie spadło :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='Aga K']hhehehehe, no ja wlasnie też im sie dziwie, a co najlepsze/ nmajgorsze nadążyć za nimi nie mogę :roll:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]uff...dobrze wiedzieć że nie tylko ja należę tutaj do tych zadziwionych :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć EMI :multi::multi::multi: gratuluje piąteczki za Litwę :multi: Pozdrawiam, cmokam i ściskam :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [CENTER][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: skaczę na dzień dobry :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: skaczę bo lubię :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: skaczę bo chcę :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: skaczę i pozdrawiam :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: skaczę ślę uściski dla Klocka :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: skaczę na dowidzenia :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][SIZE=1]wiem, wiem od tego skakania wstrząsnęło mnie i nie wymieszało ;)[/SIZE][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/CENTER]
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wychodź... zakurz se.. dychnij :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dychnę dychnę :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']:evil_lol: Nie no, jajka se robimy ;) [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:grin: jajka powiadasz? to ja poproszę Was o pomoc na Wielkanoc ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: maXy, aXy i szczuraXy --> przesyłam mizianiaXy ;) :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :loveu::multi::multi: Jaki Wy macie rozpęd...tyle stron od wczorajszego późnego wieczora do dzisiejszej 10:30 :evil_lol::evil_lol: Skoro tak lubicie pisać to napiszcie za mnie pracę na maturę ustną :multi::multi: ja to mam pomysły :) temat "motyw śmierci w literaturze i obrazach" :) :evil_lol::evil_lol: jak potrzebne będą szczegóły to dam znać :) ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Zuzanki pozdrowienia macie znad morza :) Buźka i uściski dla Zuzki :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień Dobry :multi: a mówią że to dzieci się biorą z kapusty :) [url]http://images31.fotosik.pl/53/238059a2a1c69f6b.jpg[/url] jak widać Klementynka również :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przyszłam do was i od razu słonko się za oknem pokazało :multi::multi: ale ekstra przesyłasz te promyki :) :loveu::loveu: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...