-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej mamuniu :multi::multi::multi: [IMG]http://www.feebleminds-gifs.com/santa-sing.gif[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[IMG]http://www.feebleminds-gifs.com/santa-sing.gif[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]do Klockowych też zawitał grający Mikołaj :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Paula_'] Witanko i pozdrowianko :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]hejka..wiesz ja też kupiłam Lusce halti ale ono na moja francę nie skutkuje prędzej se łeb wykręci niż stanie............na nią nic nie skutkuje.......... tak chodzi w miarę ładnie ale słowo na Q jest najlepszą komenda............ale jak widzi zapłotowce niewielkie........masakra total głuchnie i nic........................ kiedyś surowe mięcho wzięłam i jej podstawiłam......dodam że szaleje za surowizna..i wiesz co NIC.......nawet nie spojrzała:-([/COLOR][/B] [U][URL]http://lh6.google.com/jonQuilla123/RznsXRw_wVI/AAAAAAAAAKY/X2Nfuhxq6tU/DSC01202.JPG?imgmax=512[/URL] [/U][COLOR=DarkRed][B]jaka duperełka:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Salsa nie rwie na halti do kotów...próbuje ale jak czuje opór to staje i rezygnuje z dalszej walki...cieszy mnie to niezmiernie :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Masakra z tą maturą ....Qba też wrócił zdruzgotany :razz::razz: A ja dziś z gościem ...[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/a115.gif[/IMG][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi::multi::multi: cieszę się że nie tylko naszą szkołe zaskoczyła matura :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziękuje za gościa :loveu::loveu: Dzisiaj pisałam angielski :evil_lol::evil_lol: tak jak mówiłam...poezja, pisało mi się tak dobrze jakbym pisała o własnych wakacjach po polsku ;) :evil_lol::evil_lol: Rozumienie ze słuchu - kiepsko Czytanie ze zrozumieniem - średnio Własne wypociny - tragedia Były dwa zadania do napisania 1) ogłoszenie że szukamy mieszkania w Anglii...takie króciutkie coś 2) list do znajomego że zmieniliśmy prace, czemu ją zmieniliśmy, co u nas słychać, podać mu swój adres maila itd....od 120 do 150 słów Napisałam do każdego po dwa zdania i pokreśliłam ;) :evil_lol: Śmiać mi się chce z tej całej próbnej matury...toć to jedna wielka pomyłka :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po fryzjerku moge pokazać .... bo tera to bym sie wstydała... mój blue zlazł i jestem blondi... ale tylko końcówki- jutro pójdą ciach ciach. [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ja cię mogę obciąć ;) :evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przywituję ;) się wczesnym rankiem :) :multi::multi: Widziałam walki psów :) chyba sama zacznę wystawiać Salsę do takowych ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/051214.jpg[/url] Axa chyba wygrywa co? ;) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi: to ja już nie mogę się doczekać weekendu...mam nadzieję że wtedy będą fotki :loveu: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: miłego dnia dziewczynki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: na dworze ciemno jak w .... a ja siedzę z herbatką i strasznie nic mi się nie chce :evil_lol::evil_lol: przeciez to środek nocy a ja już na nogach [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Pimpek']Aha, a co do tych 250 słów to to trzeba było tak dokładnie, co do słówka, i to tak liczyć ?:crazyeye: No nie zazdroszczę, ciekawe jak ci poszło, ale to próbne, no nie ?[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]tak jest, co do słówka (nie liczą się ---> cytaty i a, i, że, w, o itd.) ...i jeśli nie masz 250 słów to nie sprawdzą Twojej pracy czyli żegnasz się automatycznie z 50 punktami z 70 możliwych na pisemnej maturze z polskiego...bzdura :evil_lol::evil_lol: Liczyć nie musisz jeśli wiesz na ile piszesz prace złożoną z 250 słów...u mnie jest to około 2,5 strony :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
Piękna astka w tragicznym (była) stanie Już w DS!!!!
jonQuilla replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu::loveu: zakochałam się....jak takie cudo może jeszcze czekać na nowy dom? [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]brać białachy...taka okazja nie zdarza się codziennie :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]coś dawno tutaj Tigry nie było :roll: Piękna zrób coś z tym ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć Ślicznoty :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Nie wiedziałam że z Logana taki świetny łyżwiarz :loveu::loveu: [url]http://img88.imageshack.us/img88/2156/1001817gu0.jpg[/url] jakie figury przyjmuje na lodzie...no no no, tylko pozazdrościć takiego uzdolnionego psiaka :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]BułeCki odwiedzam Was :multi::multi::multi: cześć :) :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Psy, szczury...wiesz jak mnie uszczęśliwić :loveu::loveu::loveu: Witam :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Wydaje Ci się że nudne...bardzo energiczny ten Twój Diler :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :multi::multi::multi: hmm...powiedziałabym że do Vegi bardziej podobny ale zawsze miałam problem z powiedzeniem do kogo kto jest podobny ;) [url]http://img490.imageshack.us/img490/3721/clipboard14uo0.jpg[/url] :loveu: nie ma to jak wspólna zabawa :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam dziewczyneczki i chłopczeczki ;) :) :multi::multi::multi: jak tutaj dzisiaj spokojnie...aż nie wierzę własnym oczom :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Basiu Basieńko powiedz mi... ... kiedy z harcerzyka stałaś się żołnierzem? :evil_lol: ;) [/B][SIZE=1]wybacz...znów mi odbija :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/COLOR] -
[CENTER][SIZE=7][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Tere fere,[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]srata ta ta ... ... wkraczasz teraz w piękne lata, z tej okazji myśl rozwine, trzeba opić to dziś winem. Życzeń stosik Ci przesyłam, z tej okazji ciut wypiłam. Bo gdy składam Ci życzonka, wole miękkie mieć kolanka. Więc Ci życzę droga, miła, byś w radości sobie żyła, byś ze szczęścia oszalała, żebyś zdrowa była cała. Buziak jeszcze Ci serwuje i że jesteś podziękuje. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: STO LAT :multi::multi::multi: [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/746.jpg[/IMG] [SIZE=2] i oczywiście tort [/SIZE]:) :loveu: [IMG]http://www.pinkcakebox.com/images/cake151a.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']lapy scisniete:p[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: cześć :) Tobie również ślicznie dziękuje :) za paluchy ;)[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ceeeść siostrzyczko:loveu::loveu: Jak tam nauka chodzenia w halti?:cool3:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Emi :loveu: :multi::multi: Spacery na halti ok, Salsa troszkę wydziwia i próbuje zdejmować...chodzi z łaską i czasami tak ją zastanawia jak z pychola zdjąć halti że zapomina po co na dwór wyszła ;) W gruncie rzeczy myślałam że będzie gorzej...z dnia na dzień myślę że będzie coraz lepiej. [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='mia_mia']witojcie :p[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witamy :multi::multi::multi: No i po próbnym polskim :multi::multi: W moim wykonaniu ta maturka to jedna wielka kpina...ale z tego co słyszałam nie tylko mi tak źle poszła :evil_lol: Czytanie ze zrozumieniem jakoś poszło bo zawsze można coś nawymyślać...za to praca stylistyczna poszła beznadziejnie. Były dwa tematy, jeden dotyczył Lalki a drugi Wesela. Ja pisałam o Weselu a dokładniej to o tym jak postrzegani byli chłopi przez mieszczan....miało być na 250 słów :roll: toć to cała książka prawie :evil_lol::evil_lol: W każdym bądź razie napisałam około 100 słów i zacięłam się, nie wiedziałam co dopisać i odłożyłam długopis. Zaczęliśmy pisać o 8 a o 10 mogliśmy wychodzić...ja o 9 już byłam w sumie gotowa do wyjścia :evil_lol::evil_lol: trochę się tam ponudziłam. Jutro angielski a w piątek biologia :evil_lol::evil_lol: poezja będzie na angielskim, już to widzę :) tam to w ogóle nic nie wyduszę z siebie :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze córciu dojeżdżająca do Sopotu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] [/COLOR][/FONT][CENTER]:kciuki: [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] [COLOR=Olive][FONT=Georgia]cześć mamciu niedojeżdżająca do Sopotu ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki za kciuki :) [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko żonkilka!!:multi: i powodzenia na próbnym polaku!! :p kciukam!! :thumbs: [/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]kuurcze.. no to nie wiem... :roll: bo wiesz... Zuzka kagańca też nie trawi... ten materiałowy zaakceptowała (tz. chodzi w nim jak musi) tak z łaski na uciechę... ale też ponure oblicze jej się ryzuje, jak to wkładamy na pychol... a z tym halti jakoś nam lepiej poszło... dała się przekonać... zachwytu przy zakładaniu może nie ma... no ale nie ma też cyrków;) no w każdym razie... powodzenia życzę:) daj znać, jak tam na spacerkach Wam idzie:razz: co do słowa na q...:cool3: psy chyba faktycznie tak wyjątkowo reagują na to, bo litera "r" w środku...:roll: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Basiu :) :multi::multi: dzięki również za kciuki :) ja właśnie przyzwyczajałam Salse do szmacianego kagańca więc nie było większej różnicy z przejścia na halti. [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzymam kciukasy za próbną ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :multi::multi: miło że trzymałaś kciuki, możesz puścić :) :loveu: dzięki :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Paula_']Poka bluzkę :razz: Powodzenia na próbnej :kciuki: nie dziękuj ;) A tak z ciekawości, czemu aż do Sopotu do szkoły jeździsz?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: nie dziękuje w takim razie ;) a czemu do Sopotu? hmm....tak wyszło :) nie chciałam sama iść do handlówki w gdańsku więc przeniosłam papiery tam gdzie dostała się koleżanka czyli do Sopotu...ogólnie się cieszę że tam chodzę do szkoły ale najmniej mi się chce dojeżdżać tymi kolejkami śmierdzącymi :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]