-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Wam dziewczynki :multi::multi::multi::multi: Jestem dzisiaj w nie najlepszym humorze...jutro mam próbną maturę z polskiego :roll: Nie chce mi się tam jechać...tym bardziej jak pomyślę że na 7:30 mam być w szkole...na tą godzinę żeby wyrobić się z wszystkim i dojechać do Sopotu to muszę wstać o 5:30 :roll: Nie mam pojęcia jak ja to zrobię :placz::placz::placz: przecież ja mam problem ze wstawaniem na 10 :eviltong: No cóż....tak więc pozostaje mi jedynie iść z psem, wykąpać się i czym prędzej do wyrka skakać bo jutro nie wstanę. Na poprawienie humoru byłam na zakupach i kupiłam sobie zielono-groszkową bluzkę ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jutro Was poodwiedzam :loveu::loveu::loveu: buziaki :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dziewczęta jakie śliczne zabaweczki mają :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] no i ile alko :) :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Emi siostro cześć :multi::multi::multi: Na pocieszenie Ci powiem że ja ostatnio miałam podrapany policzek :roll: Już nie wspominam o tym co miałam nie raz na buzi kiedy szczury urządziły sobie spacerak na niej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kiedyś poszłam do szkoły z całą szyją i rękami podrapanymi od szczurów i akurat były badania w szkole. Pielęgniarka wypytywała się mnie tak jakby obawiała się że znęcają się nade mną w domu :evil_lol::evil_lol: Kiedy od z gabinetu wychodziłam to chyba nadal nie była w pełni przekonana że szczury mnie tak urządziły :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Zuzki i Fruzki ;) :loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]śliczności :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ooOO i jest Szatańska elita :loveu: wytarmoś potworki krwiożercze :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: śnieżna Tigra na banerku...fajny :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Co Wy tak tutaj drinkujecie od 10 rano? ;) Alkusy wstrętne ;) :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cudny bez dwóch zdań :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jaaaa...ile pręgusa...tęskniłam za tą zmarszczoną facjatą ;) :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Byłam ale stwierdziła ze nic mi nie jest, moze mam przekrwione naczynko gdzieś i ze jak bedzie jeszcze leciała to zacisnąć nos i przyłożyc cos zimnego i juz wiecej nie powinno lecieć, poszłam do innego lekarza, zrobił wymaz-powiedział ze moge miec anemie, do tego mam słaba krzepliwość krwi i najprawdopodobnie nadmiar białych krwinek... Ale to na 100% bedzie wiadomo pod koniec tygodnia:roll:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kurka, to oby nic Ci poważnego nie było i niech sobie ta krew na tyle nie pozwala :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dobra koniec tematu...ja wyraziłam swoje zdanie że nie lubię jak ktoś klnie na psa i tyle...różni ludzie, różne sposoby na przywoływania psa do porządku. Znów Salsa pufowa [IMG]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R1UXsJChWJI/AAAAAAAAA50/z1CSW-PINa0/DSC04197.JPG?imgmax=512[/IMG] [IMG]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R1UXsJChWKI/AAAAAAAAA58/PR_1zMBaQuY/DSC04198.JPG?imgmax=512[/IMG] Mały Wielki Człowiek ;) Czyli Oliwka...przyjaciółka Salsy od tarmoszeń :evil_lol: [IMG]http://lh3.google.com/jonQuilla123/R1UXsJChWLI/AAAAAAAAA6E/_jwNkstA8tQ/DSC04189.JPG?imgmax=512[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Emi :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Uwaga uwaga zła wiadomosć znowu leci mi krew z nosa:placz: dzwonić do mamy?[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Moja starsza siostra też ma ciągłe krwotoki z nosa...okazało się że ma słabe naczynka krwionośne...miała kilkukrotnie przypalane te naczynka i krew dalej leci. Czasami strasznie mocno się leje..kiedyś w nocy się obudziła z całą buzią zakrwawioną, pościelą :roll: Nasila się to szczególnie zimą kiedy w mieszkaniach się grzeje i powietrze się wysusza. Byłaś u Laryngologa? [/FONT][/COLOR][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Dilkowa :multi::multi::multi: przyniosłam coś na powitanie dla wszystkich :) ;) [IMG]http://gabi.sklep.pl/images/Ciastka-ciasto/Obraz%20055.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Paula_']Witaj Kasiu :multi: Mam nadzieję, że nie uznasz mnie za kretynkę ;) Ale cóż, mi też się zdarza do psa powiedzieć k***a :roll: Jak wołam "noga", to mój kochany piesek zaczyna się rozglądać, gdzie jest potencjalny pies :cool1: Wiem, że to braki w szkoleniu, bo do nogi każę mu właściwie podejść tylko wtedy, jak widzimy z daleka psa, więc się nauczył, że noga = pies na horyzoncie :evil_lol: Jak powiem "qr... noga" to przychodzi jak w zegarku ;) Oczywiście, jak są ludzie w pobliżu, to nie klnę, tylko każę mu stać i lecę do niego przez goowna na trawniku :evil_lol: [URL]http://lh6.google.com/jonQuilla123/R1RA1JChWGI/AAAAAAAAA5c/c4-Jc956LAM/DSC04186.JPG?imgmax=512[/URL] Jaka minka :loveu: Trzymam :kciuki: że halti się sprawdzi, też nie lubię kolców :cool1:[/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Cześć Paulinko :) [/FONT][/COLOR][/B]:multi: [LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Powiedziałam tylko co bym sobie pomyślała jakbym usłyszała ;) a że nie słyszałam więc nie musisz się martwić ;) :evil_lol::evil_lol: Jak wołam Salse a ona mnie olewa to kucam, cmokam a w ostateczności krzyczę MASZ :evil_lol: pies jest przy mnie w mgnieniu oka :) (mała materialistka z niej :) ) [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Wstawać szkoda dnia ;) :evil_lol::evil_lol: a sama chętnie pospałabym do 12 :eviltong: Klockowa...idź za mnie do szkoły ;) [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: mi Axa ładnie na powitanie dzisiaj się uśmiecha :loveu::loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/1119.jpg[/url] świetne zdjęcie...to się nazywa refleks ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu Imienionowa :multi::multi: Zuzka ma takie odblaski na obroży że śmiało może być przykładem psa bezpiecznego na drodze ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1366.jpg[/url] ślicznota :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: Wszystkiego Najlepszego :multi::multi::multi: [IMG]http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/2/5/5/1/5511_51155511_523.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam porannową ;) porą :multi::multi: ależ ten Ozzulek się rozciąga i wyciąga :loveu: śpioch "mały" ;) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]oooj.. żonkilkooo... może za wcześnieee...:roll: trzeba było zrobić, tak jak mówiłam... jak i mnie Agatka radziła... przyzwyczaić najpierw... za smaczka... zakładać parę razy... na troszkę... niech parę minut pochodzi... a jak założy... to smaczek... i potem po chodzeniu w halti, jak była grzeczna, znów smaczek;) żeby jej się to dobrze kojarzyło;) myślę, ze gdybym ja Zuzki tak troszkę nie oswoiła z halti, to by je znienawidziła, jak kaganiec... spróbuj tak... - w domku... parę ćwiczeń... po 5 minutek...;) Zuzka już się halti nie boi:) nie ucieka... a jak zdejmujemy halti po spacerze, to obwącha i poliże, że jej.. że to na spacerki ;) życzę Wam powodzenia w ćwiczeniach:loveu: a zdjęcia super! Salsa ma takie halti z grubszych pasków:) wygląda solidnie:)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Od dłuższego czasu w ten sposób przyzwyczajam Salsę do kagańca na pyszczku i niestety nadal reakcja na nakładanie czegoś na pyszczek jest cały czas taka sama....nie daje się przekonać smakołykami...wycofuje się kiedy tylko widzi kaganiec. Dzisiaj halti potraktowała identycznie, podkuliła główkę tak żeby utrudnić mi założenie. Skoro więc traktuje tak samo kaganiec i halti to zdecydowałam ją zgarnąć na dwór bo w kagańcu też czasami ją zabieram. [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: czy ja już wspominałam że klockowa ma zawsze racje??? tera możesz mi dać PREZENT :grins: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zawsze? to ja będę Ciebie traktować jak wyrocznię ;) :evil_lol::evil_lol: a masz prezent...mam dobry dzień ;) [IMG]http://images.jupiterimages.com/common/detail/93/84/23208493.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra, czytam tutaj sobie i widze że kupiłaś Salsie identyczne Halti jak ja dla Vegi:multi::multi: ale ja przepłaciłam bo ja za takie same zapłaciłam 23 zł:mad::lol: Siostruś buźka i gratuluje decyzji na halti;-) Kolczatkom - WON! Vega tez na początku tak sie zachowywała ale juz pięknie chodzi i jestem zadowolona[/B][/COLOR][B]:evil_lol:[/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ooOO nasze psiurki mają taki sam styl siostrzyczko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :multi: ;) Mam nadzieję że do kolców nie wrócę a Salsa załapie o co chodzi w halti :) Resztę wypowiedzi skomentuje tak. Nie interesuje mnie jaki jest stosunek Twój do psów ani psów do Ciebie...jeśli jednak słyszę coś takiego z ust właściciela na ulicy to nóż otwiera mi się w kieszeni. Ogólnie żal pOOpe ściska. [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][SIZE=7]:multi::multi::multi::multi: 100 :multi::multi::multi::multi: [SIZE=2]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool:[/SIZE] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=Olive][/COLOR]