-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hand: witanko córeczko z samego ranka ...u nas snieżnego :roll: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: Jeśli u Nas nie spadnie śnieg do świąt to wpadnę do Ciebie mamuniu :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Paula_'] [URL]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/URL] :roflt: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]znów spojrzałam na to zdjęcie i się zaczęłam śmiać [/B][/FONT][/COLOR]:roflt::roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobry jest :) haha :evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: też już widziałam nowy banner ;) [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :multi::multi: U mnie ani śladu po śniegu...sucho i zimno :) Buźka :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Pod choinkę Zuzka będzie musiała dostać odżywkę do paznokci koniecznie :) w końcu damie paznokcie łamać się nie mogą ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej :multi::multi::multi: Miło że Zuzka dzielnie zniosła obcinanie paznokietków ;) Ja muszę też chyba kupić cążki dla Salsuchy bo też cuś długie już ma te pazury :) Buziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Paula_']Witaj imprezowiczko :multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon']hahaha żonkilku:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ty wariacie tyy... hehehehe[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja wariat? niee :) ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='zuzolandia'][URL]http://lh6.google.pl/jonQuilla123/R2UqTGDQigI/AAAAAAAABF4/wv067utqjjM/SSL26228.JPG[/URL]? hmmmmmmmmmmmm apetyczny widok ;-)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha...gdzie? ;)[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)...córcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no nic ...mam w twoim wieku też piła winka :razz::razz:...ale ze nie teges ;)...to już tak zostaje na zawsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:mi zostalo :roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mamcia :) cieszę się że nie tylko ja w naszej rodzinie wino lubię :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia']tak sie robi jak sie za duzo caluje ihihi wiec uwazaj kffiatuszku ihihih[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobrze że mi powiedziałaś :) od dzisiaj się nie całuję :evil_lol::evil_lol: a Fruzia swoją drogą nie jest za młoda na tak obfite całowanie się? :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
:roflt::roflt::roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha zaje2bista mina Pręgusa [url]http://images29.fotosik.pl/127/e2bd99738d8e38bc.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Lubię zdjęcia w ruchu :) [url]http://images33.fotosik.pl/81/b64cecfa1fd8908a.jpg[/url] hop :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]AAAAaa :crazyeye::crazyeye: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/bel4.jpg[/url] co TY Fruzi zrobiłaś? :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='zuzolandia']a foty czlonka TY widziala ????:diabloti::diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zależy o jakim członku mowa ;) :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to KOT :grins: ten Rudy z fotasków;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] :ices_bla:[/B][/FONT][/COLOR] :roflt::roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widać coś mi umknęło [/B][/FONT][/COLOR]:oops: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:siara:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może być w takim bądź razie kot ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] A pam C. to pial z zachwytu nad swoim wychowankiem [SIZE=5]Toffikiemvel Behemotem vel Rudolfem[/SIZE] :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]jakbym miała psa o takim imieniu to też bym piała z zachwytu :evil_lol: :loveu::loveu: [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']dzien dobry:multi::multi: chyba lubi..do czasu jak go pewnego dnia Dili dopadnie i sam sie nakarmi panem Zaba:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w końcu obie strony muszą czerpać jakieś korzyści :evil_lol: Pan Żaba ma przyjemność z karmienia Dilera a Diler będzie miał przyjemność pożreć Pana Żabe :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: widzę trzy psie olbrzymy po raz kolejny się zakochałam :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Chyba już to pisałam ale powtórzę się jakby co :) Bazyl jest tak słodki że Ci go ukradnę :evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/76/6ddfd8d3af3cd36a.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: ślicznotek [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='cropka']JonQuilla Miyamoto byłby w siódmym niebie, gdybyś przyprowadziła swoje ADHD :p. Spróbujcie znaleźć czas :razz:.[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa też bo już dawno nie miała okazji pobawić się z psem, który tak jak Miyamoto dotrzymałby jej kroku i nie zmęczył się zbyt szybko :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='cropka']Ja mam dziesięciomiesięcznego psa akitę. Od razu powiem, że jest chodzącą łagodnościa i uwielbia inne psy. Pięknie bawi się z mniejszymi od siebie, bo w domu ma swojego jamnikowatego, którem nigdy nie zrobił krzywdy(odwrotnie to jak najbardziej :angryy:-jamnik to wredna bestia). Delikatny jest, także zapraszamy na spacer też mniejsze pieski :p[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Potwierdzam :) Miałam przyjemność poznać Cropki psiaka osobiście i jest bardzo miłym ślicznotem ;) Moja Salsucha się wybiegała i wytarmosiła z nim za wszystkie czasy. Bardzo chętnie w przyszłym tygodniu bym do Was dołączyła ale nie wiem jak u mnie z czasem będzie...więc jeszcze zobaczę. No i jeszcze sprawa psa...bo Salsa to nadpobudliwa roczna suczka (mieszanka w typie AST'a), która ma mnóstwo energii do zabawy...więc jeśli jakiś piesek nie lubi niezrównoważonych ;) psów to wtedy odpadam z Salsą :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Cześć siostrzyczko:multi:Łoh ale sie wyspałam!:lol:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej :loveu::loveu::loveu: To chociaż jedna z Nas wyspana...ja wróciłam po 4 do domu...więc spać poszłam gdzieś o 5 a o 9 wstałam żeby z psem iść, położyłam się z powrotem i co przysnęłam to ktoś albo wchodził mi do pokoju i Salsa zaczynała ujadać albo usłyszała coś na podwórku i też zaczynała drzeć pyska :roll: i ooOO tak sobie leżałam właściwie do 10:30 :eviltong: No ale kąpiel postawiła mnie ciut na nogi :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1382.jpg[/url] jaka grzeczna sunia...daje ślicznie łapke :loveu::loveu: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1392.jpg[/url] ale w końcu nie ma nic za darmo ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Zuzo Fruzo Ty Szatanie :evil_lol: :multi::multi::multi: Miziaki dla Kudłaczy :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam EFFowo Tigrowy duecik :multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :multi::multi::multi: [url]http://images30.fotosik.pl/127/76f5915b28f9d25c.jpg[/url] znów zmiękcza ofiarę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wymiziaj tego Czarnego z ciążą urojoną ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]