-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: Miziaki i buziaki dla czworonożnych :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi::multi::multi: :loveu::loveu: Widziałam wszystkie foteczki Ozzulca, Klocusia, Kiciusia i Towarzysza ON'kowego :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi: Widzę że Pan Żaba lubi karmić Dilcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć córcia :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Cześć mamunia :loveu::loveu::loveu: :multi: [/FONT][/B][/COLOR] [quote name='zuzolandia'] dziendoberek kfffiatuszkuu[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Wczoraj była potupaja...w klubie gdzie było AfterParty po jakiejś breakdancowej akcji ;) w każdym bądź razie większość ludzi była fajnie tańcząca ale wymiękli i zasiedli przy stolikach więc od około 1:30 tylko my w trzy byłyśmy na parkiecie bo koledzy nie chcieli się dołączyć :evil_lol: Śmiesznie było...tylko zamknęli około 3 bo strasznie mało ludzi i się nie wybawiłam tak jakbym chciała :) no ale co zrobić :evil_lol::evil_lol: Przed wyjściem poszłam do koleżanki i czekałyśmy na jeszcze jedną koleżankę aż przyjedzie z Sopotu...była około 21 a my do tego czasu dwa wina wypiłyśmy :evil_lol: [IMG]http://lh6.google.pl/jonQuilla123/R2Uq2GDQihI/AAAAAAAABGY/olGm7NISMUA/SSL26197.JPG?imgmax=512[/IMG] :oops: :grin::grin: tak wiem...mam coś z łbem ;) [IMG]http://lh6.google.pl/jonQuilla123/R2UqTGDQigI/AAAAAAAABF4/wv067utqjjM/SSL26228.JPG?imgmax=512[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: [url]http://img521.imageshack.us/img521/6660/lena5ry5.jpg[/url] jaka boska mina :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'] [B][COLOR=DarkOrange]Siemanko siostrzyczko! No normalnie spadłam z połowy schodów, wziełam leki , szłam do szkoły i na klatce słabo mi sie zrobiło i spadłam:placz:[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]Ale nic mi nie jest.[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange] Buśka! [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i całe szczęście że nic Ci się nie stało siostrzyczko :loveu: buźka :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee tam... rozmiękcza ofiare :roll::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:roflt::roflt::roflt: buahahaha[/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ahhh ten Klocuś...ale on Ciebie kocha mocno :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czemu wczesniej to zdjęcie ci gdzieś umknęło??? bo ty ino te obrzydliwe zieleńce oglądasz :roll: ide do Cia bo dawno nie byłam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lubię zielony ;) :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... kto szuka ten znajdzie ;-) [COLOR=Olive][FONT=Georgia]już Was wszystkich tam wyłapałam :) [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]:evil_lol:[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa mi go tu.... a może ja w tym roku wpuszcze tego szarlatana ... i ja porobie przeciagane fotki :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia] to ja będę oczekiwała na fotki Klocka zabawiającego się z facetem w spódnicy :evil_lol::evil_lol: [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][B][COLOR=Blue] ale kasy wziąć nie zapomniał ?? :razz::razz: [COLOR=Olive][FONT=Georgia] wziął bo moja mama za nim polazła :roll: nie jest bystrą kobietą ;) :evil_lol: [/FONT][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][url]http://th.interia.pl/10,ga8acee471107524/i388118.jpg[/url] hahaha :roflt::roflt::roflt:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue]księdzy se wymyslili.... gdzie i kto zarabia jakieś 50 zł za 10 minut?? :mdleje: czemu ja nie poszłam za księdza :flaming: [/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=Olive][FONT=Georgia]oni wolą młodych jędrnych chłopców w swoich zastępach :evil_lol: [/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]pewnie że mamy... mamy też FORUM dogomaniaków [COLOR=Olive][FONT=Georgia]jak zwykle ja dowiaduje się o wszystkim na końcu ;) :evil_lol:[/FONT][/COLOR] [/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ksiądz biega i szczeka??? :roll: WYPCHAJ dziada :diabloti: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]pomożesz mi go wypchać? :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: jestem rządna fotek jak Salsa przeciaga po podłodze za suknie tego transwestyte :roll: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]niestety takich nie będzie bo aż tak hardcorowo to nie było a szkoda :evil_lol::evil_lol: od kiedy moja siostra wyjechała do Irlandii to kolędy u nas są nudne :evil_lol::evil_lol: wcześniej zawsze się z księżmi kłóciła i jeden w trakcie całego "obrzędu" wstał i wyszedł...nawet się nie pożegnał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cze dżoint-kiler:loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :multi::multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: współczuje gryzoni w domu...kiedyś też miałam myszy ale biegały po mieszkaniu a nie za ścianami więc kot miał ułatwioną robotę i dość szybko się ich pozbył...nawet nie wiedziałam że mam takiego sprytnego kota ;) trzymam kciuki żeby udało się myszy wytępić...nie wiem jak jest z myszami ale szczury są w stanie się uodpornić na część trutek...wysyłają również najsłabszego osobnika żeby zjadł trochę i jeśli zdechnie to reszta nie zje tego...więc mam nadzieję że myszy działają na nieco innej zasadzie bo pozbyć się szczurów jest bardzo ciężko [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Wszystkie fotki oglądnęłam i teraz nie ma co już :) więc czekam na nowe zdjęcia Kronoska :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Jak tak patrze na tą soczystą zieleń to już chcę lato :loveu: nie mogę się doczekać wakacji :) :eviltong: czekam z niecierpliwością na Pimpeczka :) wymiziaj go ode mnie mocno :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: i jest Loganek ... [url]http://img88.imageshack.us/img88/6559/1001848yw3.jpg[/url] ... piszczący w trawie :evil_lol::evil_lol: :loveu: Miziaki dla Boskiego ;) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam w ten sobotni poranek (?) :multi::multi::multi: Miziaki i buziaki dla Tigry :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Cześć :multi::multi: Widzę że Max to prawdziwy dżentelmen i daje fory swojej partnerce do walk :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a mówią że prawdziwych dżentelmenów już nie ma :evil_lol::evil_lol: Miziaki dla całego stowarzyszenia zwierzaków z tego bloga :loveu::loveu::loveu: [/FONT][/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]dzisiaj ok, choć Zuzka znowu kiepsko jadła po południu... aaale... ładnie zjadła rano:) no i jak wróciłam z pracy to tak trooochę zjadła;) może nie głodna albo ochoty nie ma... ale coś tam podziubała;) a w ogóle... Zuzka dzisiaj glebę zaliczyła :cool3: byłyśmy na długim spacerze na łąkach... i tam jest taka mała górka do zjeżdżania na sankach... Zuzka sobie na nią wbiegała, a potem zlatywała w szaleńczym pędzie :evil_lol: no i zamiast zbiec tam, gdzie łagodne zejście było, to "sfrunęła" z najbardziej stromej strony:cool3: i chciała skoczyć na ścieżkę... ale coś sobie nie wymierzyła chyba, dała susa i... łapy jej się podwinęły i zaryła klatą o ziemię:diabloti: aż normalnie śnieg zmiotło ze ścieżki :evil_lol: ale nic jej się nie stało - to pancerny pies:evil_lol: - otrzepała się i poleciała dalej :p[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Zuzkowa :multi::multi::multi: :loveu: :grin::grin: widzę że Zuzka taki sam kaskader jak Salsa...ona też ciągle gleby skleja...nawet nie potrafi zejść ze schodów normalnie tylko zbiega i na dole zawsze na dupe spada bo nóżki za nią nie nadążają :evil_lol::evil_lol: Ostatnio byłam z nią na dworze a ona zaczeła szaleć na smyczy...stała koło ławki i biega w tą i z powrotem a ja nie mogłam nad nią zapanować i uspokoiła się dopiero jak w kant ławki wyrżnęła głową...na szczeście nic się nie stało...ahh, mój mały ślepak :) :evil_lol: :loveu: Buziaki dla Was i miziaki dla Zuzanki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Klockowych :multi::multi::multi: :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/78/c62520d06da0375f.jpg[/url] smok chciał zionąć ogniem ale mu nie wyszło :evil_lol: czemu wcześniej to zdjęcie gdzieś mi umknęło? :loveu::loveu::loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/126/091bc96879ae1dd7.jpg[/url] śliczny śpioszek :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi::multi::multi: :loveu: Jak tam sobotni poranek? :) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[LEFT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Was siostrzyczko :loveu: :multi::multi::multi: Co za człowiek przepisał Ci leki po których czujesz się źle...i jak to spadłaś ze schodów :roll: w przyszłym roku będzie trzeba zamontować ruchome ;) Co za śliczne pieski na fotkach :) [URL]http://img141.imageshack.us/img141/8555/kajtekrh4.jpg[/URL] ten śliczniusi to pewnie babci :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img512.imageshack.us/img512/4196/biczaed0.jpg[/URL] a ten też śliczny tylko nie wiem czyj ;) :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: Buźka siostrzyczko i mizianko dla Veguni :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/LEFT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]TU widzę mychy :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a już się bałam że jestem sama i coś ze mną nie tak skoro widzę myszki :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Dziewczyneczki :loveu: :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/guti3.jpg[/url] na tym zdjęciu mały Kudłacz prawie dorównuje wielkością dużemu Kudłaczowi :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sobotnio je ode mnie wygłaszcz, wymiziaj i poczochraj :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar'] masz uprawnienia egzorcysty:crazyeye::evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zgadza się :evil_lol::evil_lol: to ja Emili Rołs wszystkiego nauczyłam ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć :) [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple']was też przyszłam obudzić a co mi tam - jak wszystkich to wszystkich:evil_lol::loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzięki za pobudkę :) dopiero po 9 wstałam :evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek Córcia :loveu::multi: wyśpij się ...dziś wolne :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Berek Berek Mamciu :loveu::loveu: :multi: wyspałam się a cooo ;) w końcu dzisiaj na potupajkę...trzeba mieć siły :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]..............witam Cię porannie- sobotnio- dla niektórych weekendowo dla mnie jeszcze nie:-([/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi: Spokojna głowa...postaram się Cię wybawić z roboty :) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]