Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć dziewczynki :) :loveu: :multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]zadzwonie i opierdziele :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oby szybko bo jutro chyba też tak wcześnie muszę wstawać :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć BułeCki :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jaaa...ile zdjęć czarnuszka :multi::multi::multi: [url]http://th.interia.pl/10,ga8acee471107524/i398818.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to się nazywa mieć styl :) nie dość że z Klocka niezła niania do dzieci to także fajny funfel dla małych psiaków [url]http://images23.fotosik.pl/44/792798088682c2ba.jpg[/url] [url]http://images20.fotosik.pl/41/8544d02cde4a1348.jpg[/url] <-- ten mały przypomina mi strasznie Salsę...ale zastanawiam się co w tego psiaka strzeliło że taki jakis nastroszony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images20.fotosik.pl/52/8dee11650965ea3b.jpg[/url] dobre jest to zdjęcie :) to Twoje nóżki? :) [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Byłam z Salsą u weterynarza i wyłysiały placek na ogonie jest spowodowany tym że Salsa zawsze siada na ogonku....wyciera jej się po prostu. Zaczerwienienie w pachwinie powstało po kocim zadrapaniu...teraz już widać dwa takie kocie pociągnięcia pazurem i dookoła takie czerwone...wet powiedział że mały stan zapalny się zrobił. Podał jej antybiotyk :) No i szłyśmy do weta od razu po spacerze w parku...Salsa biegała luzem i gdzieś na szkło musiała nadepnąć. Ja nie zauważyłam że leci jej krew ale u weta na podłodze były takie plamki więc od razu przejrzał co się stało i przemył :) Więc Salsie nic nie dolega :) :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]LP profil transport i spedycja :razz::razz:cokolwiek to znaczy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...pierwszy raz słyszę (czytam) słowo spedycja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale kierunek pewnie tak samo ciekawy jak mój :) U mnie z przedmiotów najlepsze jest zdecydowanie - prawo :loveu: normalnie kocham :roll:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Powituję Was i bardzo mocno ściskam :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o dżisys to jaki ty masz kierunek ....Qba też ma PP i zaje2bistego wykładowce[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]...poracha ...faceta co sie zna na wszystkim :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jestem w liceum profilowanym w klasie ekonomiczno-administracyjnej :) nie wiem co mi padło na łeb że tam się wybrałam :evil_lol::evil_lol: A Kuba gdzie? :) [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Zaczynam Ci wierzyć że Klocek był kiedyś mały ;) ale dalej myślę że troszkę podrabiałaś te zdjęcia w photoshopie ;) [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/261c523d21148417.html[/url] rewelacyjne jest to zdjęcie :) [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='agbar']ooooooo gratulejszyn:multi:[/quote] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Siostru ja jestem z ciebie DUMNA!!!!!! NO duma mnie rozpiera!!!!!!!!!!!!!!:multi::loveu: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! OH cudownie~![/B]:loveu:[/COLOR][/quote] [quote name='Alicja'][CENTER]:B-fly::B-fly::B-fly: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]brawo córcia [/B][/COLOR][/FONT]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje :loveu: :evil_lol: a jeszcze dostałam dzisiaj 5- z podstaw przedsiębiorczości i na koniec półrocza będę miała 5 :crazyeye: nawet nie wiedziałam jakie mam oceny z tego przedmiotu :evil_lol::evil_lol: lubie takie dni w szkole :) [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Vega wyładowuje swój instynkt macierzyński na psiaku mojej babci:evil_lol: On sie biedaczek jej boi bo ona 3 razy większa od niego a ona go przygniata i namiętnie wylizuje:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no to są jakieś korzyści :) piesek babci chodzi czysty i zadbany...miłości mu nie brak :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B]cze Córcia :multi::multi::multi:...no jak tak można dziecko mi wyganiac do szkoły o takiej nieludzkiej porze ....:hmmmm:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zadzwoń mamuniu do dyrekcji i ich okrzycz za to :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Zuzka jak była mała to sama słodycz :loveu::loveu: ale łapska to ona miała i to nie małe :crazyeye::crazyeye:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] powiedz tylko słowo... :razz::razz::razz:;) ja bym zrobiła dochodzenie... bo to nie slady po psich zębach... napewno wujek dzwonił na 0700..... a pani z drugiej strony mówiła mu "nooo... zabawmy sie w pieseczka " :diabloti: i poniosło wujka :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roflt::roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha...wydało się [/B][/FONT][/COLOR]:roflt: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] doberek Żonkilko :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: *** W szkole mnie dzisiaj zaskoczono na pierwszej lekcji :crazyeye::crazyeye: Siedzę sobie na biologii i babeczka mówi o maturach że już sprawdzone i że bardzo słabo wyszła...ale najlepiej napisała Kasia czyli że jonQuilla czyli że ja :crazyeye::crazyeye: Mi szczena opadła tak samo jak przy czytaniu pytań na tej maturze, przecież ja tam ściemniałam i improwizowałam tak jak tylko się dało. Byłam pewna że może z 10 pkt max dostanę...a tu taka niespodzianka. U mnie w szkole gdzieś 13 osób pisało biologie i 3 zdały...ja dostałam 20 pkt a tamte dziewczyny po 18 na 50 możliwych :evil_lol::evil_lol: Ja miałam 40% a od 30% się zdaje :) Dalej jestem w szoku :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]Hej i widziałam fotki nie tylko psa ale i jakiegoś grubasnego kocika:loveu::loveu::loveu: kurcze to tylko moja Luśka taka cięta na koty jest???? [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: jakby Luśkę puścić z moim kotem to zmieniłaby zdanie :evil_lol::evil_lol: czułaby respekt przed kotami do końca życia ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][quote name='agbar']biedna Salsa...chciala telefon do przyjaciela wykonac i nie pozwolili jej...co za ludzie:diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a kto powiedział że ludzie ? ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]TIaaaa ze by do przyjaciela:diabloti: Ona na sekspsitele dzwoniła:evil_lol: Albo do Klocka umówić sie na intymne spotkanie:evil_lol: Oj Salsa ty wredna doopo jak mogłas tak poniszczyc telefon:diabloti: [/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Dobry piesek:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przypominam że Salsa jest nieletnia i nie może dzwonić na takie infolinie :lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='evaxon'] witanko:multi:[/quote] [quote name='Paula_'] Witanko wieczorne :multi: :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: No i czas do szkoły...lekcje mam do 11:25 a i tak okropnie nie chce mi się iść :evil_lol::evil_lol: Oby Salsa dzisiaj nic nie zmalowała bo nie wiem co jej zrobię...może poproszę Klockową żeby pomogła mi ją wypchać :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon']pare fot i tyyyle radosci:lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo Tigra na nich :loveu: dawno jej nam nie pokazywałaś to co Ty myślałaś że nikt nie będzie zadowolony ;) :evil_lol::evil_lol: Słodka mordka :loveu::loveu::loveu: wytarmoś ją mocno ode mnie :) [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: męska ręka potrafi zrobić coś z niczego jak i nic z czegoś :) :grin::grin: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Oby dzisiaj Zuzka miała się już lepiej...trzymam mocno kciuki :kciuki: a Jerry jest śliczny :loveu::loveu::loveu: fajnie że został w rodzince...będziesz mogła nam od czasu do czasu wrzucić kilka fotek ukazujących jak maluch podrósł :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi: życzę aby Twój był jak najbardziej dobry :) :loveu: Ja muszę iść do szkoły a na ulicy glucho i ciemno...przecież to środek nocy ;) :evil_lol: a mi do szkoły karzą iść :) [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klocki :multi::multi::multi: Miłego dnia z samego rana życzę :razz: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: Uwielbiam tego wypłosza :loveu::loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/kap6.jpg[/url] jaka stylowa fryzurka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: to nie dobrze że Vega wciąż urojona :roll: niech no ona już normalnieje Miziaki dla Vegi :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]doczekałam się Tigry :multi::multi::multi: [url]http://images26.fotosik.pl/125/5600097a4a000866.jpg[/url] jakie śliczne ślepia ma :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...