Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Wtorkowa hejka:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']Doberek! :multi::multi::multi:Jak już przyjdziesz z tej szkoły to może zajrzyj tu co!:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: a no zaglądam po szkole, zaglądam ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Diler w wersji tropiąco szukającej ;) [url]http://images31.fotosik.pl/82/d75976df973aa29f.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Witam :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='evaxon'] moze zamiast mi machac kijem pomachasz jej??:lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pomacham jak tylko będę się z nią widzieć ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: nadrobię (o ile zdołam) po przyjściu ze szkoły bo teraz uciekam za chwileczkę :) Buziakuję mocno i życzę miłego dnia :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :) :loveu: :multi::multi::multi: Przedświateczna fotka Ozzulca jest świetna...pewnie chciałby się pobawić z bombeczką tyle że pewnie z niej by nic nie zostało ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miłego dnia :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: nie ładnie ze strony Luśki że tak Ciebie nadziała :evil_lol: czekam z niecierpliwością na stare drzewo :) Pozdrawiam :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='drzalka']Witamy się :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_'] Witaj Kasiu :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witaj Paulinko :loveu: :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK'][COLOR=olive][FONT=Georgia][COLOR=black]Ach, cóż to za wspaniala szkoła że lekcje po 30 min trwają?[/COLOR][B]:loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jakaś rada była i poskracali lekcje :)[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=black]Witaj Żonkilku:p!!! [/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=black] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pośpiewaj dziecinko tylko nie kolędy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kolęd nie znam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6229/tapeta21024x768pxtm1.jpg[/IMG] Gdzie jest groszek:multi:;)?? [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]jak ja uwielbiam tą reklamę :) [url]http://uwepl.wrzuta.pl/film/oM3JMCIBpI/gdzie_jest_groszek_karaoke_lv1[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahaha :) no to możemy pośpiewać wszyscy razem ;)[/FONT][/B][/COLOR]
  9. [quote name='evaxon'] jak nie zobacze fot to nie uwierze :eviltong:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie zobaczysz :roll: moja siostra nadal zwleka z oddaniem mojego aparatu :mad::mad::mad::mad:[/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lalala :) przyszłam pośpiewać Ci mamuniu :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak na dobry wieczór ;) :multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie ma to jak dobry opis do zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: ale Lenka ma piękny sweterek :loveu::loveu::loveu: Salsa by sobie w życiu nie pozwoliła włożyć ubranka :) [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Drobnego? hmm :hmmmm::hmmmm: sprzęt AGD i RTV ;) :evil_lol: Dzisiaj Salsucha dorwała na spacerze boksie, która mi troszkę przypominała Tigre :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon'] Zuzka:hmmmm::lol: [/quote] :oops: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wybacz...powaliło mnie się :) oczywiście że o Tigrosławę mi chodziło :) Miało nie być zdjęć a jednak są :multi::multi::multi: i to jeszcze zdjęcia na których Tigra bawi się w łyżwiarkę :) [url]http://images28.fotosik.pl/128/2c3864d695d1dddb.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [url]http://images27.fotosik.pl/127/97a1969c2691992f.jpg[/url] nawet pod lód musi wepchać nocha ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Paulinko :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: [url]http://img205.imageshack.us/img205/1203/75683596lf0.jpg[/url] tak zwany pies podręczny ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Mimo że od dupy strony to mi się bardzo podoba to zdjęcie [url]http://images23.fotosik.pl/127/0b8ef280f86dd9e0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://img525.imageshack.us/img525/95/tnobraz089jd3.jpg[/url] to się nazywa RYZYKO i POSKROMIENIE BESTII ;) :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='apple']Masakra! :angryy::angryy::angryy: Biedne zwierzęta :-([/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]racja...na głupotę ludzką lekarstwa nie ma :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzisiaj miałam 4 lekcje po 30 minut więc nie pojechałam...poszłyśmy z koleżanką do kina na "film o pszczołach" :evil_lol: Seans na 11:30 a my o 11 już siedziałyśmy na sali...świateł nie zapalili i siedziałyśmy te pół godziny w ciemnościach...włączyłyśmy flesze w telefonach i robiłyśmy zwierzęta z cieni rękowych ;) na ekranie :evil_lol::evil_lol: Tylko my byłyśmy w sali przez cały film i czułyśmy się jakbyśmy były na prywatnym seansie :grin::grin::grin: Na koniec wyszłyśmy tylnymi drzwiami, które prowadzą od razu na dwór...były otwarte przez cały film...śmiało mogłyśmy wprowadzić znajomych za free :) :evil_lol: Podoba mi się takie chodzenie do kina :) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][/COLOR]
  21. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] * Uwaga! W szpitalu NIE MA MIEJSC aż do FERII ZIMOWYCH!:crazyeye: juz 3 raz odesłali mnie do domu! mam dosyć:angryy: nie pójde do tego głupiego szpitala! Przez dwa miesiące to mi sie ten polip rozrosnie i będzie lipa!:angryy: Jade do białegostoku chyba bo wnerwiają mnie tutejsi lekarze:motz:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]do Gdańska a nie gdzieś do Białegostoku ;) Nie denerwuj siostrzyczko...wszędzie tak odwlekają :roll: Moja mama od X czasu czeka na to aż zrobią jej zabieg...banda popaprańców :roll::roll: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='emdziolek'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6191/wesolychsz4.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dziękuje :multi::multi::multi::multi: Do twarzy Vedze w takiej czapie :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zapomnial założyć szczęki w paszczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie wyjął ze szklaneczki :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='agbar'] pozwalam ci skopiowac sobie te fote :diabloti: jak bedzie ci smutno to sobie popaszcz:grins: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje, skopiuje ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='apple']cześć! Widzę że pracowity weekend miałaś!:evil_lol: A głowa nie boli po tym winie?:cool1:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi: :) troszkę :evil_lol: mnie nie bolała :) rano czułam się jak młody bóg :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostrzyczko!!:multi: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć sis :) [/B][/FONT][/COLOR]:multi: [COLOR=DarkOrange][B] Nie zapuszkowali mnie po raz 3!:cool3: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]świetnie że Cię nie zapuszkowali :multi:...masz to coś w sobie co tak na nich działa siostrzyczko :loveu: :) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] łoh ja na imprezy nie chodze:evil_lol: Ale ciesze sie że ty sie dobrze bawiłas:eviltong: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to jak będę u Ciebie kiedyś to pobalujemy [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8286/176312610741d9b204735baen0.gif[/IMG][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] ps. Ja lubie cebrone, słodkie winko w małych ilosciach:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja głównie pije Sophie...nie drogie i smaczne :)[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] Powiedźcie mi co to ku... ma być...czy tym ludziom się nudzi? :roll: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8135/nigerians222221aoch1.jpg[/IMG] Nikt im nie podskoczy :roll: Moja przyjaciółka stwierdziła że jak wezmę swojego kota na smycz to też będę siała postrach na ulicach i ludzie będą krzyczeć do mnie SZACUN...ale jedyny problem to dostać na kota kaganiec więc myślę nad maseczką taką jak Majkel Dżekson nosił ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][quote name='agbar']dzien dobry Zonkilku[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/B]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: Moja znajoma od swojego ON'ka też miała taką brudną ścianę i problem rozwiązała przybijając do ściany deskę pod kolor mebli...wykończoną itd. Łatwo można wyczyścić deskę i wygląda estetyczniej niż jak była plama na ścianie :) No a widzę że Bazyl wie jak się ustawić...legowisko w cieplutkim miejscu koło kaloryferka :) :evil_lol: Ciepluch :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...