Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/ust3.jpg[/url] świetne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]A no jo , juz 2 posty za dużo, no teraz chyba ze 3 lub ctery:evil_lol: [/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]tylko dwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też :grins: na fora legwanowe wole nie wchodzić... wystarczy że wciągłam sie w dogo :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]masz w sumie trochę racji...ja odwiedzam dwa szczurze, dwa psie więc skąd czas na jeszcze piąte forum? :roll: a jak trafie na tam na takie gaduły jak Wy? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Gdzie Ty do cholipki mieszkasz, które to piętro :crazyeye::crazyeye::crazyeye: może Pałac Kultury? ;) masz zaje2bisty ;) widok z okna :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img178.imageshack.us/img178/764/dsc04442kopiapc2.jpg[/URL] no kurde uwielbiam patrzeć na panoramę miasta :loveu: [URL]http://img160.imageshack.us/img160/5575/dsc04481kopia2lc0.jpg[/URL] faktycznie śliczne zdjęcie :) pogratuluj wykonawcy :) [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] nie dziw się wiesz ile śliny poszło :razz::razz:;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie odwodnił się? :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='clockwork']:niewiem: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w naturze to długowieczne stwory... nawet 60 lat żyją... w warunkach hodowlanych nie ma statystyk..... tymbardziej że dopiero chyba od 5 lat w Polsce (niewiem jak gdzie indziej) jest nakaz ewidencjonowania legwanów.... ale i tak połowa jest z przemytu :angryy: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chyba muszę zacząć odwiedzać jakieś fora poświęcone legwanom bo po za tym że są zielone i śliczne to nic nie wiem :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: jakie śliczne obroże mają Twoje szkraby :loveu::loveu: teraz już z pewnością ich nie pomylisz ;) :evil_lol::evil_lol: obróżka Kano ma śliczny kolor :loveu::loveu: [/B][FONT=Verdana][/FONT] [/FONT][/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][FONT=Verdana][COLOR=Black][quote name='Vectra'][/COLOR][/FONT][I][FONT=Verdana][COLOR=Black]ostatnio , wieczór , leżymy w łóżku , oglądamy TV .. Lalka po mojej prawej stronie pod kołdrą , Franek na moim brzuchu jak zawsze , między mną a Rafałem Klementyna ... TZ głaszcze psa po boczku i przemawia do mnie - co ty chcesz od Lalki że ona gruba , przecież żebra jej sterczą JA - nie jest może gruba ,ale żebra jej nie sterczą TZ - no sterczą , przecież czuje właśnie JA - bo głaszczesz Klementyne TZ - przecież to nie Klementyna , ona leży na miejscu :cool3: JA - Klementyna TZ - to gdzie jest Lalka , przecież tu leżała JA - Lalka pod kołdrą , Klementyna obok Ciebie TZ - jak Klementyna tu jak wywaliłem ją na miejsce ,a Lalke wpuściłem na łóżko JA - Lalka leży na łóżku pod kołdrą dużo wcześniej niż Ty się położyłeś TZ - podnosi się , bierze łeb Klementyni w garść i się przygląda , po czym przemawia "a ty co tu kurde robisz " Klementyna - merdając ogonem daje buziaka TZ TZ - dobra leż , ostatni raz po czym przemawia do mnie .. a czemu ona taka chuda jest ? :evil_lol: Ja - kto ? TZ - no ona JA - tzn kto ? i tak od nowa .. Rafał bardzo często myli obie dziewczynki ... np mówiąc masz biedna Lalusiu ciasteczko , karmiąc Klementyne[/COLOR][/FONT][/I][FONT=Verdana][COLOR=Black][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha...ale się uśmiałam :roflt::roflt::roflt: niech po uchach rozpoznaje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='evaxon'] buahhahha nooo jedna docenia moje starania zeby wam lepiej bylo:loveu: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zawsze :loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Yhymmm więc to na tym polega rozmoknięcie i rozgryzienie tutki [url]http://images28.fotosik.pl/125/3d26a0ef8af474a4.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/124/5650f0ba72c99bb1.jpg[/url] a na tym odpoczynek po męczącym zajęciu :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='clockwork'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] my go mieliśmy 5??:hmmmm: lat.... :crazyeye:przejęliśmy go uzywanego, ale jako szkraba... więc koło 6 lat miał :-([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm...a mogłabyś mi naświetlić jedną sprawę....ile właściwie przeciętnie żyją legwany? [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi: ale Nuka ma się dobrze...tak śpi smacznie sobie pod kołderką na podusi :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]CZeść Córcia :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Anetka83']witamy:) [/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trądzik :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witajcie dziewczyny :multi: Jestem wkurvviona i to bardzo :angryy::angryy: Salsa dzisiaj przegięła :angryy: Była dzisiaj w domu z dziadkiem i wujkiem...dziadek leżał i oglądał tv u siebie w pokoju a wujek dosłownie na 15 minut wyszedł do sklepu...Salsa w tym czasie zdjęła sobie z komody słuchawkę od telefonu i ją zmiętosiła :mad::mad: Wujek ją zlał za to i ponoć resztę czasu do mojego powrotu przeleżała u mnie w pokoju sama na kanapie. Ja wróciłam a ona niemrawa, jakby psa nie było. Mi mama napisała smsa jeszcze jak byłam w szkole więc wiedziałam co mnie w domu czeka...ale nie wiedziałam w jakim stanie telefon jest i byłam bardzo ciekawa czy da się jeszcze coś z niego wykrzesać. Sam telefon działa, można wybrać numer, połączyć się z tym numerem...wszystkie guziki działają itd ale jedna ważna rzecz nie działa --> głośnik...drugą istotną sprawą jest to że kto by chciał miec w domu taki do połowy wyebany telefon :angryy::angryy::angryy: :mad::mad::mad: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] Salsa także otworzyła suwaną szafę, wyjęła mamy kozak ale jego nie ruszyła...już lepiej żeby kozaka wpieprzyła niż ten telefon. [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] [IMG]http://lh5.google.com/jonQuilla123/R1_5VJChXFI/AAAAAAAABE8/vnDQ7y5fAS4/DSC02736.JPG?imgmax=512[/IMG] [IMG]http://lh5.google.com/jonQuilla123/R1_5VJChXGI/AAAAAAAABFE/gSi9Qvodhic/DSC02737.JPG?imgmax=512[/IMG] [IMG]http://lh5.google.com/jonQuilla123/R1_5VJChXHI/AAAAAAAABFM/gxbMMtBzScI/DSC02738.JPG?imgmax=512[/IMG] [IMG]http://lh5.google.com/jonQuilla123/R1_5VJChXII/AAAAAAAABFU/Bm7ECdbgGoY/DSC02739.JPG?imgmax=512[/IMG] Przez całą sytuację muszę odłożyć wizytę u weta na jutro...nawet nie chcę dzisiaj mojej mamie wspominać o jakiś pieniądzach związanych z weterynarzem bo jest też wściekła na Salsę i ja wolę żeby mama ochłonęła nieco. [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Noł jesce nie, teraz post bedzie 1659, mamy 166 strone :evil_lol: czyli jeszcze 500 stron do szatańskiej liczby , i 7 postów do szatańskiego POSTA:diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi siostrzyczko nie chodzi mi o galerię tylko o ogólną liczbę Twoich wszystkich postów :) zerknij pod avatar :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: Effuniu czy u Ciebie do końca jesieni będzie lato :grins: Berek EFF:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mogłoby zostać bo dobrze się na to patrzy :) jakoś mam wrażenie że coraz bliżej HAT SAMER jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam Was Basiu w środowy ciemny poranek :multi: :loveu::loveu: :multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Wiesz co z rana lubię oglądać ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images14.fotosik.pl/68/95e4b1cfabc6b006.jpg[/URL] jaki zaje2bisty :-o taki duży :loveu::loveu::loveu: w jakim był wieku? [URL]http://images20.fotosik.pl/45/6132f6b21410e3cb.jpg[/URL] jak ucieka z miejsca wypadku :evil_lol: [url]http://images27.fotosik.pl/36/25243f2365394404med.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: widziałam, widziałam dwie krwiożercze bestie :loveu::loveu: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/120515.jpg[/url] jakieś wymęczone te psiaki...co najmniej jakby chwile wcześniej biegały ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam mamuniu :multi::multi::multi: [url]http://images29.fotosik.pl/124/6a23a7196d7e8ed0.jpg[/url] jakie skupienie na mordce Ozzulca :loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/76/2829c11c05f6fedc.jpg[/url] Ozzy szukał w środku szczęścia? ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi::multi::multi: Wszystkiego Naj Najlepszego na nowej drodze życia :) Ślicznie wyglądaliście :) Twoja sukienka bardzo ładna...taka prosta, niewymyślna :) podobają mi się takie :0 [URL]http://images30.fotosik.pl/125/46a7af0ff93ee093med.jpg[/URL] to zdjęcie super :) [URL]http://img110.imageshack.us/img110/9828/dsc04314kopiavd8.jpg[/URL] a z tego także się śmieje...rewelacyjne miny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='maciaszek'] Nawet nie mów. To jego ukochana kanapa. Były już koncepcje jej pozbycia się, ale zawsze pada to samo zdanie: "a gdzie będzie Bazyl leżał?" albo "ale to kanapa Bazyla"...:evil_lol: :evil_lol:. [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no tak trzeba się liczyć z wszystkimi domownikami podejmując takie decyzje jak zmiana mebli :) [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi::multi: pozytywny ten pan żaba :loveu::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/76/56bbb4d86314892c.jpg[/url] jaki Diluś zainteresowany :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='emdziolek']No ja myślę:P [COLOR=DarkOrange][B]Wstawie foty jutro, juz zgrane na kompecka lae nie ce mi sie:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już jest jutro :multi::multi::multi: Cześć :) :loveu::loveu::loveu: jeszcze jeden Twój post i będziesz szatańska :evil_lol::evil_lol: [SIZE=6]666 ;)[/SIZE] [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='evaxon']:lol:yy nie no wiesz.. dzieki ale nie musisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]miło że nie chcesz nas rozdzielać ale ja myślę że on rozstania nie przeżyje jakoś specjalnie :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: może jedynie pokaże swoje niezadowolenie po powrocie jak rzuci się na łydki cioci i ją pogryzie :) [/B][/FONT][/COLOR]:evil_lol:
  24. [quote name='clockwork'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]tak to nasz pierwszy legwanek który 2 lata temu odszedł niestety za TM :-( [SIZE=2][COLOR=Olive][FONT=Georgia] przykro mi z powodu malucha :roll:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]ale tyłem?? cóz to za nauka :niewiem: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia] tyłem chodzić też trzeba się nauczyć :loveu::loveu::loveu:[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a więc.... legwanka da sie oswoić jak psa... ale niestety trzeba mu poświęcać kilka godzin dziennie ... my niestety z uwagi na prace nie mamy takiej możliwości. Leguś ma swoje humory- raz tylko czeka aż sie go weźmie, a czasami nie życzy sobie po prostu :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to legwanki i szczury mają coś wspólnego...oba zwierzaki da sie oswoić jak pieski :) :loveu::loveu: a i jeszcze oba zwierzaki mają długie ogony ;) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='evaxon']ehehehe no cos w tym musi byc:evil_lol: bo dobrze znam reakcje Rudego jak go tyram hehehe[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...to ja Ci podeślę naszego Kiciusia ;) może w końcu wyładuje na kimś swoją agresje :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...