Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. ja się do niczego nie przyznaję...pytam czysto hipotetycznie :)
  2. czy jeżeli człowiek ma duże stężenie alkoholu we krwi i komar bądź kleszcz albo nawet nietoperz wampir ;) się tejże krwi opije to ponosi jakieś skutki uboczne? czy człowiek może być wtedy posądzony o znęcanie się nad zwierzętami?
  3. Olek pindo czemu nic się na gadu do mnie nie odzywasz...phi! :roll: Cieszę się że wyszło na Twoje ale chcę, pragnę i muszę poznać szczegóły! :)
  4. [quote name='Vectra']kiedy ona sama tak[/QUOTE] łonaaa temu winna łoooona temu winna ;)
  5. [quote name='Vectra']pewno , dzielimy się nawet dragami :diabloti:[/QUOTE] mojej matki mi nie rozćpiuniowuj ;)
  6. powiedzenie do niego 'żywe srebro' nabiera nowego znaczenia :) nic mu nie będzie :) w ogóle to urokliwe psisko :loveu:
  7. [quote name='Aleks89']Nie ma mnie...:angryy:[/QUOTE] ale dlaczemu :(
  8. [quote name='Alicja']jakieś excesy ;)[/QUOTE] nie wolimy extasy? ;)
  9. smroooooooooooooooooooooodzie! :)
  10. pies ideał....taki istnieje? Olek tyle zdjęć to ja dawno tutaj nie widziałam :-o
  11. Ja mam nawet koszulki Wojaka czarnego w domu, śpię w nich bo do pracy troszkę wstyd :evil_lol: 2,79 w butelce i w puszce też 3,39 :)
  12. Lucas świeci pindolem! :) Wojaki czarne nie są nowe mój drogi :) expert Ci to mówi :razz:
  13. Olek mały łobuzie nigdy nie mów nigdy...czas czas czas i jeszcze raz czas, w końcu tak jak piszesz nauczysz się oglądać Czarkosława zdjęcia z uśmiechem na twarzy, jestem tego pewna. I takie wspomnienia typu 'żryj to sam plebejska cioto' będą też uśmiech przywoływać.
  14. no ja też jeszcze nigdy nie miałam osobistego stylisty :loveu:
  15. ja mam luksusową :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. to że myślę 24 na dobę o moim psie to inna bajka...dopóki inni o tym nie wiedzą to nie mam się za skończonego świra także z moją psychozą się tajniaczę ile tylko się da :) :evil_lol: szczerze mówiąc to ja się jakiś czas temu złapałam na tym że chyba przedawkowałam swojego psa... bywało tak że faktycznie dużo za dużo rozmawiałam o psie, sobie to ukróciłam w znacznym stopniu :) pies to tylko pies...fajnie jak jest fajny ale nr.1 w życiu to on być nie może :evil_lol:
  17. ja też nie dlatego z dogo mi się zniknęło na trochę i coś czuję że nie wrócę na pitu pitu o jedzonku, kupkach, uzębieniu, merdaniu ogonków itp. itd. :)
  18. na pewno...ja czuję w kościach że coś się święci :) ostatnio u Oleczka był przedsmak :loveu: śmiem sądzić że donos już jakiś był
  19. tak poetycko chciałam :) mi tu jedno nie pasuje! ... coś za gwarno tu :evil_lol:
  20. [quote name='Alicja']:hmmmm:a po czemu ??[/QUOTE] aby było weselej na tym padole nieszczęścia :)
  21. [quote name='Vectra']coś mi tu nie pasuje , ale sama nie wiem co :hmmmm: :grins: :diabloti:[/QUOTE] jak coś wymyślisz to daj znać :)
  22. brzydko mówicie, oj brzydko! :):razz:
  23. [quote name='Alicja']to zbyt skomplikowane :diabloti::evil_lol:ONI są tacy móńdrzy[/QUOTE] móndrzy ludzie są poczebni :)
  24. [quote name='Alicja']byłam ...tam tylko piszą co autor miał na myśli:diabloti: [/QUOTE] ale jak zapytasz to Ci powiedzą co to jest zdjęcie :):diabloti: fakt, najpierw zapytają czym chcesz te zdjęcia robić i czy w ogóle warto Ci powiedzieć czym są zdjęcia, następnie zapytana zostaniesz o to co chcesz przekazać światu przez swoje fotografię a potem ew. dowiesz się co to jest ZDJĘCIE! :):loveu:
×
×
  • Create New...