[quote name='Amber']Niedobrze, niedobrze... Jak będziesz miał tyle wejść to będziesz sobie mógł sobie załatwić prywatną reklamę, jakiś banerek, żeby się wyświetlał przy wejściu i zarabiał na tym... Niektóre firmy na pewno były by zainteresowane współpracą :eviltong:
No i strach pomyśleć co by było jakbyś miał podlinkowany banerek, bo teraz to jest taka trochę galeria widmo... A i tak nieźle prosperuje ;)[/QUOTE]
producenci kulek analnych :evil_lol: