-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
dzięki za wsparcie :D hahaha....takie jakieś wymuszone znając Ciebie -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja od niedawna tylko gram źrebaka i zobacz Oluś ukróci mi się za parę dni :evil_lol: zobaczysz że ta zupka chińska rzeczywiście będzie szkodliwa ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']:lol:Nie zagłębiam się AŻ tak w tematykę[/QUOTE] zacznij, miałam niezłą polewkę z tego xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']No ,ale fakt jęków się nie da znieść.To jest po prostu tak irytujące ,że mi prędzej klapnie niż się porzyga:diabloti:[/QUOTE] gdzieś na YT chyba oglądałam filmik jak nagrywają takie jęki i klaskanie ciałka o ciałko ;D siedzi stara raszpla, klaszcze w dłonie i stęka :evil_lol: podniecające jak mało co ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:evil_lol: Olek przestań....tak mi się napisało a Ty od razu wielkie halo z tego robisz, weź bo się zawstydze :diabloti: no właśnie większość tak ale niektóre są fajne...z tym że fakt, trzeba dobrze poszukać :) chociaż te przegięte też czasami oglądałam z moim człowiekiem :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja się zastanawiam ile dziewcząt ogląda filmy porno ze swoimi facetami ;) to jest fajna sprawa ogólnie o ile mamy do czynienia z 'normalnym' filmem a nie przegiętym niemalże z s-f :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
i leżąc jak pańciusia można mieć udany seks to w sumie zależy od partnera :) dla mnie seks seksowi jest nierówny...w łóżku się staram jak rzeczywiście mi na kimś zależy albo mam taki kaprys, jeśli chce mi się po prostu z kimś bzyknąć to jest to zazwyczaj najprostsze z najprostszych poczynań bo facet wtedy i tak dostaje lizaka i niech nie myśli że jeszcze za niego go pogryzę :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']To po co się bzykać z takim kolesiem jak Ci na nim nie zależy?? Nie kumam:hmmmm:[/QUOTE] Powód bardzo prosty i przyziemny - 'bo mi się bzykać chciało' :) Nie żyję w celibacie tylko dlatego że nie jestem w związku, nie tworzę przez to związków w których i tak chodziłoby tylko seks i które byłyby z góry spisane na straty. Potrafię zadbać o zaspokojenie swoich potrzeb i nie widzę w tym nic złego :diabloti: [quote name='FredziaFredzia']Też tak kiedyś myślałam, do pierwszego razu - o ja naiwna. :diabloti: [/QUOTE] ja też uważałam że to fuj ale z drugiej strony zawsze byłam ciekawa i to ciekawość zwyciężyła ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Żulówa wstała i teraz sobie poczytała :cool3: [quote name='Unbelievable']a wiecie skąd się biorą kłody? z pruderyjności i religii ;] nie mówię, że wszystkie katoliczki wierzące praktykujące trzymające się sztywno zasad (vide zero seksu przed ślubem) są takie, ale podejrzewam że większość. Co łączy się też dla mnie z nieumiejętnością samodzielnego myślenia i wyznaczania sobie granic. I tylko facetom współczuć ;) chociaż też są tacy, co to niewiele potrafią i niewiele im się chce :grins:[/QUOTE] Mi się wydaje że to też dużo zależy od stopnia zażyłości między partnerami, niektórzy się stopniowo otwierają przed partnerem i dlatego potrzebują czasami czasu żeby przejść z pozycji misjonarskiej do jakiejś nieco ciekawszej. W ogóle to ja mam tak że jeśli mi na facecie nie zależy to leżę jak pańciusia :evil_lol: nie daję z siebie zbyt wiele bo mnie nie obchodzi to czy mu się będzie podobało...no chyba że coś mi odpali i wtedy wymyślam ale też mam głównie siebie i swoje potrzeby na myśli :oops::evil_lol: No ale tak to wygląda w luźnych relacjach...każdy myśli o sobie na pierwszym miejscu, związki nieco inna sprawa. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Mniej to może ważne dla kobiet (niektórych) ale dla facetów sex jest BARDZO WAŻNY i dobrze to sobie zapamiętać ;). Babkom się nawet nie udaje czasem wyobrazić jak bardzo, bardzo, bardzo faceci potrzebują sexu. I to dobrego sexu. Facet wiele zniesie, ale jest większe prawdopodobieństwo, że na swoją wybrankę wybierze kobietę, która jest dobra w te klocki, niż nawet ładniejszą, mądrzejszą czy kasiastą. I nie chodzi tu wcale o jakieś zdziry - bo to też potrafią uchwycić, kobieta nie musi być zdzirą aby być dobra w łóżku. Ale wypadałoby coś dać od siebie i nie przejmować się właśnie, że facet sobie "coś pomyśli". To jest jedno z największych nieporozumień obu płci ;). Mężczyźni zupełnie inaczej na to patrzą. Dla niego kobieta, która jest elastyczna w łóżku, ma fantazję i wyobraźnie, a do tego poczucie humoru, jest najwspanialszym skarbem. Dla kobiet to podchodzi po dziwkarstwo. Ale jak można tak myśleć, skoro robisz to dla SWOJEGO faceta, nie tuzina innych. Męskie myślenie jest dużo bardziej logiczne. I jeszcze raz warto podkreślić. Zdzira to jest cały pakiet, a nie tylko jedna rzecz czyli wyuzdanie w łóżku. Od dobrego sexu nikt zdzirą nigdy nie został. Faceci dobrze to wiedzą, tylko baby tego nie czają i to jest smutne.[/QUOTE] :klacz: Poza tym facet jak facet ale każda kobieta też ma jakieś tam swoje fantazje i nigdy nie uwierzę jak któraś mi powie że nie, z tym że większość bab boi się do tego przyznać i zainicjować czy też poprosić partnera o spełnienie danych fantazji a czemu? a właśnie temu że się wstydzą i boją że facet odbierze je jako wyuzdane świruski a prawda taka ze przeciętny facet będzie zachwycony tym że ma do czynienia z kobietą która nie boi się mówić czego chce i która jest otwarta...na pewno doceniłby -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Ahaha... Nie prawie, a bardziej... :eviltong: (a NA SERIO to ja czekam z TYM do ślubu przecież ;) )[/QUOTE] to przed ślubem niektórzy to robią? :crazyeye: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']po 2 latach się zaczyna rozkręcać? :diabloti: jak dla mnie to się powinien rozkręcać po 1 dniu, a później to już "stabilizacja" w sensie wszystko wiadomo, niewiele nas zaskoczy, wspólne plany na przyszłe życie etc.[/QUOTE] dokładnie....jak miałabym czekać 2 lata aż mi się zwiazek rozkręci to miałabym pięciu innych facetów na boku, którzy rozkręcaliby sie szybciej bo ja nienawidzę nudy.... owszem poznawanie i docieranie się może trwać te dwa lata ale sam związek musi być rozkręcony od początku, musi mieć kopa żebym się nie rozglądała na boki -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='*Monia*']Nie wspomniałam że tego oczekuję ;). Ogólnie pokręcona jestem i mam zasady pewne których przestrzegam, dla wielu którzy mnie znają jest to dziwne bo generalnie jestem wariat :p[/QUOTE] a może po prostu nie poznałaś jeszcze faceta, przy którym byś się otworzyła i chciałabyś zrobić dla niego jak najwięcej żeby tylko go usatysfakcjonować bez względu na swoje przekonania :razz: z reguły jestem tego zdania żeby nigdy nie mówić nigdy -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']No to moim zdaniem takie trochę nie fajne podejście ,ale Twoje życie.Ja bym nie potrafił oczekiwać od kogoś i nie dać od siebie.[/QUOTE] i tu się muszę zgodzić :razz: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='*Monia*']tak mi się chciało jeść, pizza na mnie czeka i po opisie Aleksa chęć na jakikolwiek posiłek mi odeszła, może w końcu uda mi schudną :evil_lol:. Nigdy do buzi, bleeeeeee...... :shake:[/QUOTE] w drugą stronę też nie? :saint1: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']:lol::lol:Ja jak tylko powiem "jak wstane zaraz...." i jest popłoch:diabloti:[/QUOTE] że niby jesteś taki mocarny że siejesz postrach? :D hahaha ale ja wlazłam do domu przed chwilą i Salsa przyszła pomerdać ogonem, poklepałam ją i poszłam do kuchni po czym zaczęłam robić sobie kanapki....poklepanie było dla niej znakiem do tego że już wolno jej wszystko, zapomniała koleżanka że jak wracam z pracy to nie mam ochoty patrzeć na jej pysk skomlący przy blacie w kuchni podczas kiedy coś robię, kazałam jej wypierdzielniaszkać z kuchni, niemalże pobiegła do pokoju :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a Rudzielec nie drepta bo Rudzielec jest śpiochem i w nocy nie wstaje z łóżka, no chyba że ją zrzucę przypadkiem ;) ba! Teodor też wie że w nocy się śpi ale uczył się tego dość długo i czasami jak zapomni się to szybko mu przypominam że noc jest od spania...nie kliknąłby na fejsbÓku że lubi rzut kapciem w klatkę :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
hahahaha....nawet nie wiesz jak jebłam smiechem tutaj przed chwilką jak przeczytałam instruktaż Twój :evil_lol: przypominam że jestem w pracy i akurat jakiś człowiek wszedł, spojrzał na mnie z dość dziwną miną :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
też się zastanawiam czy wszyscy już śpią :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Ja i kolega[/QUOTE] to ja chcę! :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ktoś ciekawy uczestniczył w tym gejparty? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja tez chcę strachliwego mmsa xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
lodowiskowa pewnie :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
popłakałam się ze śmiechu....jesteście wszyscy psychiczni :evil_lol: a ja miałam noc z wrocławiem :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='A&L']To samo mu wczoraj powiedziałam, ale on nie słucha :mdleje:[/QUOTE] zdziwiłabym się gdyby Olek kogoś posłuchał :evil_lol: pewnie że wygląd jest ważny ale czasami mam tak że osoba, ogólnie mało atrakcyjna ma coś w sobie takiego że i tak jest w stanie mnie zainteresować... promocja z gratisami jest doskonałym przykładem....człowiek bardzo nie w moim typie ale jego sposób patrzenia, wyraz twarzy i ogólnie sposób bycia sprawił że mi się spodobał także fizycznie chociaż dupy nie urywa :evil_lol: