-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja się do niczego nie przyznaję...pytam czysto hipotetycznie :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czy jeżeli człowiek ma duże stężenie alkoholu we krwi i komar bądź kleszcz albo nawet nietoperz wampir ;) się tejże krwi opije to ponosi jakieś skutki uboczne? czy człowiek może być wtedy posądzony o znęcanie się nad zwierzętami? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek pindo czemu nic się na gadu do mnie nie odzywasz...phi! :roll: Cieszę się że wyszło na Twoje ale chcę, pragnę i muszę poznać szczegóły! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']kiedy ona sama tak[/QUOTE] łonaaa temu winna łoooona temu winna ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']pewno , dzielimy się nawet dragami :diabloti:[/QUOTE] mojej matki mi nie rozćpiuniowuj ;) -
Dogo Canario i Amstaff - Hunter i Sanhez zapraszają
jonQuilla replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
powiedzenie do niego 'żywe srebro' nabiera nowego znaczenia :) nic mu nie będzie :) w ogóle to urokliwe psisko :loveu:- 852 replies
-
- dog
- dogo canario
-
(and 8 more)
Tagged with:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Nie ma mnie...:angryy:[/QUOTE] ale dlaczemu :( -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
smroooooooooooooooooooooodzie! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
pies ideał....taki istnieje? Olek tyle zdjęć to ja dawno tutaj nie widziałam :-o -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Ja mam nawet koszulki Wojaka czarnego w domu, śpię w nich bo do pracy troszkę wstyd :evil_lol: 2,79 w butelce i w puszce też 3,39 :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Lucas świeci pindolem! :) Wojaki czarne nie są nowe mój drogi :) expert Ci to mówi :razz: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek mały łobuzie nigdy nie mów nigdy...czas czas czas i jeszcze raz czas, w końcu tak jak piszesz nauczysz się oglądać Czarkosława zdjęcia z uśmiechem na twarzy, jestem tego pewna. I takie wspomnienia typu 'żryj to sam plebejska cioto' będą też uśmiech przywoływać. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no ja też jeszcze nigdy nie miałam osobistego stylisty :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja mam luksusową :loveu::loveu::loveu::loveu: -
to że myślę 24 na dobę o moim psie to inna bajka...dopóki inni o tym nie wiedzą to nie mam się za skończonego świra także z moją psychozą się tajniaczę ile tylko się da :) :evil_lol: szczerze mówiąc to ja się jakiś czas temu złapałam na tym że chyba przedawkowałam swojego psa... bywało tak że faktycznie dużo za dużo rozmawiałam o psie, sobie to ukróciłam w znacznym stopniu :) pies to tylko pies...fajnie jak jest fajny ale nr.1 w życiu to on być nie może :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
brzydko mówicie, oj brzydko! :):razz: -
[quote name='Alicja']byłam ...tam tylko piszą co autor miał na myśli:diabloti: [/QUOTE] ale jak zapytasz to Ci powiedzą co to jest zdjęcie :):diabloti: fakt, najpierw zapytają czym chcesz te zdjęcia robić i czy w ogóle warto Ci powiedzieć czym są zdjęcia, następnie zapytana zostaniesz o to co chcesz przekazać światu przez swoje fotografię a potem ew. dowiesz się co to jest ZDJĘCIE! :):loveu: