-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Przypomniał mi się pies mojego wujka mieszkającego kawałek za Gdańskiem, posiadał on tam całkiem spore gospodarstwo i zawsze miał psy. Przeważnie były to owczarki niemieckie, mieszkały w swoich kojcach umieszczonych w różnych miejscach na podwórku i były spuszczane na noc bądź pod nieobecność właścicieli. Moim ulubieńcem był Benek, starszy ON i do jego kojca pozwalał nam wujek wchodzić bo lubił dzieci a potem jak Benek zdechł to wujek dostał od znajomego psa, wówczas nie wiedziałam co to za pies...raczej obstawiałam dużego kundla ale teraz już wiem że to było CAO a przynajmniej coś w ten deseń bo nawet nie wiem czy miał papiery. Pies ten dostał największy kojec na samym końcu podwórza i strasznie się denerwował jak ktoś za długo przebywał obok ogrodzenia. Wejść na luzie do niego mógł mój wujek jedynie, go tolerował i nawet lubił myślę... okazywał mu swoją sympatię w niezbyt wylewny sposób ale okazywał. Problem był jak wujek gdzieś wyjeżdżał... raz wyjechał i ciotka mu żarcie rzucała przez ogrodzenie a potem wujek kazał jej czasami chodzić ze sobą go karmić żeby i pies się przyzwyczaił i ona przestała tak panicznie się go bać. W jakiś sposób podziałało ale pies zawsze ją bacznie obserwował gdy mu sypała żarcie albo sprzątała w kojcu, jakby czekał na jakiś krzywy ruch. Na noc CAO też było spuszczane i wtedy był luz, miał w nosie nawet te ONki które też były spuszczone... wtedy pracował i liczyło się tylko to żeby nikt niepowołany nie wlazł na teren. To co było ciekawe w tym psie to jak czasami latem jakiegoś grilla mieliśmy przed domem do późna to ONki były pierwsze przy stole i żebrały a CAO dalej robił swoje i kompletnie miał w d... żarcie, gwar i ogólnie ludzi o ile nie wchodzili mu zbytnio w drogę, wujek zawsze powtarzał żeby go nie wołać, nie zaczepiać itd. Taki pies sam sobie...do stróżowania był no idealny ale kompletnie nie wyobrażam sobie takiego psa jako towarzysza. Wydawało mi się że ten pies to taki z lekka zepsuty był bo nie interesowałam się nigdy CAO ale tak teraz poczytałam Vectrę i uznałam że jednak był w sumie normalnym przedstawicielem swojej rasy. -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
mam 20zł do poniedziałku a Ty mi z takim przepisem tutaj...a idź Ty ;) chętnie pobawiłabym się z taką płaskomordą :)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no to jestem popatrzeć na blabladora w śniegu :) a na obróżkę i na zwróciłam uwagę, fajna jest :cool3:
-
Gram jest zażenowany jej zachowaniem xD
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Marta rządzi xD:evil_lol:[/QUOTE] a do tego ma fajnego typa xD hahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']a qmpela co brała :evil_lol:[/QUOTE] mam rozgarniętych znajomych :) :evil_lol: na szczęście po chwili sama zrozumiała co powiedziała :evil_lol: nawet nie zdążyłam na nią rzucić wzrokiem pełnym zażenowania xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja nic z tego nie rozumiem... przecież Ty zdaniem mojej kumpeli mieszkasz tuż za rogiem ;) - a skąd on jest? - okolice Gliwic - a to blisko więc jakim cudem Twoi sąsiedzi walą gwarą śląską? :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to ja wezmę tą drapaczkę :) kumpel jakiś czas temu mi powiedział "jak będziesz tyle oglądała meczy i piła jak facet to rano zamiast przeciągać będziesz się drapać po jajach" także ten...może się przyda :) :p -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]obrany dokładnie[/B][/I]:cool3:[/QUOTE] czyli skórkę ściągnęłaś ;> -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ostatnio mi znajomi pokazywali filmik jak laska (Heather Głębokie Gardło - dla zainteresowanych) pracowała :) od samego patrzenia mi się cofało xD hahahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]No ja przy włochatych genitaliach prawie cofnęłam banana :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] zawsze trzeba najpierw wybadać ręką xD hahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
e tam 2 latka ;) ja miałam lat 16 albo 17 i będąc na wsi z kumpelą pojechałyśmy z tamtejszymi znajomymi traktorem do lasu bo musieli wyciąć kilka drzewek...zakopaliśmy się traktorem przy takiej rzeczce błotnistej ;) jeden kumpel był na rowerze więc pojechał po drugi traktor zeby nas wyciagnąć a my w tym czasie urządziliśmy sobie wojnę na to błoto...rzucaliśmy się, tarzaliśmy i ogólnie było świetnie pomimo tego że breja ta nieziemsko cuchnęła a potem końskie muchy na nas siadały i gryzły ;) ogólnie wyszło na to że to bagienko to ulubione miejsce dzików więc zapewne było w nim wszystko :evil_lol: matka kumpeli jak nas zobaczyła to nie wpuściła nas na domek, dała ręczniki i kazała najpierw iść się opłukać do jeziora ;) ubrań nawet się doprać nie dało po tym ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']przecie to samo życie ...ja to mam w przedszkolu dziennie :lol:[/QUOTE] w tym przedziale wiekowym to jest wybaczalne xD człowiek wtedy się uczy i poznaje różne smaki także luz ale w dalszych etapach jest to straszne ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
strupy, baby z nosa.... chyba każdy spotkał się ze zjadaczem takich rzeczy w swojej karierze szkolnej xD hahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:mdleje: z kim mi przyszło rozmawiać? same oblechy!!! uwielbiam Was :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']aaaaaaaaaaaaaaaa...o nogach nie mów ...Kuba mój syn , w 1szej klasie szkoły podstawowej miał taką mądrą inaczej nauczycielkę , ale to nie ten temat ... i kiedyś przyszedł do domu i mówi ....mamo ja nie ide jutro do szkoły , bo ta pani jest STRASZNA , ma nogi jak YETI .... okazało się ze ona miała kłęby pod rajstopami ....takie prawie łoniaki na łydach i wszedzie ...ohyda[/QUOTE] miałam taką babkę od anglika w gimnazjum ;) ale ona ogólnie była dziwna bo po pisaniu kredą na tablicy oblizywała palce tak żeby niby nikt nie widział :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Luzia dzięki! obrzydziłaś mi śniadanie.... po co ja tu wchodziłam? :placz:było takie smaczne! ehhhh nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy się nie golą a szczególnie kobiet ... no ale cóż, nie muszę rozumieć wszystkiego co dzieje się na tym cholernym świecie :) -
[FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#800080]Wszystkiego najlepszego moja Ty Ty Ty!!! :):loveu::loveu::loveu: Sto lat w szczęściu i radości niechaj nikt mi Cię nie złości :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
- 78403 replies
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
cześć chlorowniku :) -
[quote name='motyleqq']nigdy nie wiem, czemu tak trudno zrozumieć, do czego służą sztuczki i że nie jest to jakaś tam fanaberia? i w ogóle to pijesz z tym postem do niewłaściwej osoby, bo Aniusia niewiele ma wspólnego z klikaniem ;)[/QUOTE] A ja nigdy nie zrozumiem czemu niektórzy nie czytają uważnie co piszą inni...czy ja napisałam że sztuczki to fanaberia? NIE! Gdyby tak było to mój pies paru by nie umiał a umie i w dodatku nauczone za pomocą klikera...po co? a po to żeby umiała się skupiać na mnie, moim głosie i żeby wykonywała moje polecenia. No ale są to bardzo podstawowe 'sztuczki' bo nie jest mi potrzebne aby pies wchodził do miski tudzież stawał na głowie choć owszem uwielbiam patrzeć np. na Brum w akcji i podziwiam Martynę za to ile czasu poświęca na pracę z nią ale ja przy moim psie mam trochę innych zmartwień i skupiam się raczej na innych rzeczach niż na sztuczkach. A co do zwracania się do niewłaściwej osoby to odniosłam się jedynie do słów Aniusi czyli do tego że psa można wybiegać i zmęczyć za pomocą piłki i klikania... no cóż, mam do takich stwierdzeń mieszane uczucia bo mam psa na którego jakoś to nie zawsze działa a gdy była młodsza i w lepszej kondycji to w ogóle nie działało :)
-
Aniusia dałabym Ci na parę dni mojego psa i ciekawa jestem co wtedy byś powiedziała o nadpobudliwości, energii i gotowości do działania. Zobaczyłabyś też psa na którego klikanie, smaczki i głaski nie działają...ba, powiedz do niej coś tonem miłym, chwalącym to Ci skoczy radośnie i wybije zęby głową bo ton radosny = rozpierducha totalna czyli ekstra zabawa. Ja się do psa zwracam poważnym tonem, praktycznie zawsze bo nie chcę włączać u niej głupawki w domu będąc a jak się sama nagle nakręci to trzeba ryknąć bo inaczej zdemoluje pół chaty i uwierz, ja nie przesadzam :) :) No ale tak, jesteśmy na dogo tu każdy pies musi być idealny a jak nie jest to na pewno klikiem wszystko się załatwi :loveu: Klikiem to ja jedynie mogę ją sztuczek nauczyć, które to do niczego mi nie są potrzebne...jej też nie.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Ja miewałem różnych.Od meneli ,po milionerów przyjeżdżających z dziwkami itd. :lol:Śmiesznie było.Mieliśmy zaprzyjaźnioną k..wkę z rogu z która rozprawiałem na tamet technik op....... :P wiadomo o co chodzi;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: jesteś niepoprawny politycznie ;) do pubu nad pracą czasami zajeżdżają niby ekskluzywne panie lekkich... ahhh, zabawnie wyglądają a jeszcze zabawniej się robi jak się odzywają nad ranem wsiadając do aut takie już poskładane nieco przez alko :evil_lol: jutro sobota, jutro mam nockę więc może znów się naoglądam tego typu scenek xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']HHAHHAHA żulów mówiłem ci ,że nie ma to jak monopol/stacja:evil_lol:[/QUOTE] taaa...można fajne persony poznać/zobaczyć/dotknąć :evil_lol::evil_lol: jak np. koleś który się rozebrał przed sklepem o 6 rano, zaczął wymachiwać w dzikim tańcu swoimi klejnotami przede mną i moją kumpelą...akurat to nie była moja zmiana, byłam w trakcie imprezy także równie dziko mu dopingowałyśmy... od tamtej pory z ów klientem jestem na Ty :evil_lol::evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Prawidłowo. Koleś ma już swoje lata więc postanowił się w końcu realizować :lol:[/QUOTE] widocznie uznał że bycie zwykłym, szarym emerytem jest do bani :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
do mnie do pracy przyłazi taki starszy pulchniutki gość, ma pewnie z 70 lat xD jest siwy z fryzurą na mnicha czyli łyso u góry, kępki włosów na bokach ale to jest najmniej istotne.... chodzi on w spódnicach różnych długości (czasami zrobione z koca), skarpetkach z koronkowymi falbankami, sandałkach różowych, bluzkach damskich w kwiaty albo jakiś różowych bądź też oczojebnych jaskrawych barwach, apaszki też takie jakieś różnobarwne... paznokcie ma pomalowane często na różne kolory oczywiście dające po oczach :) mistrzunio! :)mam gdzieś w tel jego foto ale od tyłu i kiepskiej jakości :roll: