-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV']śledzi na pewno , miałam ją w znajomych na FB i od czasu jak zaczelam sie udzielac na watku Aleksa usunęła mnie ze znajomych , mimo iż nie rozmawialiśmy o niej ....[/QUOTE] hahahahha.... to już schizolskie! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie wiem czy masz czego żałować ;) swoją drogą czasami się zastanawiam czy ona nadal pod jakimś innym nickiem nie śledzi nas :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:roflt::roflt::roflt: przeróbka zdjęcia mistrzowska! :) Spójrzcie trochę inaczej na to... Deer to swojego rodzaju fenomen dogo ;) każdy miał styczność, każdy ją tam kojarzy (chociażby tylko w negatywny sposób). Minęło sporo czasu od najciekawszych akcji z jej udziałem a wciąż się rozmawia o niej, o danych sytuacjach pomimo że ona sama już dość dawno zrezygnowała z dogo. Może zawsze wychodziła z założenia 'nie ważne jak gadają, ważne że gadają' ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek rozebałeś mnie tym tekstem o ciasnocie! lecz się złamasie :evil_lol: kupiłam sobie na allegro koszuleczki do pracy z nadrukami: - mniej książków, więcej piwa! - nie mam drobnych i nocna koszula ;) - ja udaję że pracuję, oni udają że mi płacą -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Katerinas']Bo u nas mamy zdechły wymiar sprawiedliwości... :angryy: A kary są nieadekwatne do wykroczeń. :roll: Kto to słyszał, żeby osoba podejrzana o morderstwo dziecka + zrobienie w konia całej Polski, rok biegała sobie na wolności :angryy:[/QUOTE] oj tam zaraz biegała... czasami też jeździła konno na golasa ;) ale mówiąc całkiem poważnie to owszem jest to powalona sytuacja ... zwyczajnie w świecie kobieta śmiała się tyle czasu wszystkim prosto w twarz -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no a u nas matce wyślizgnie się dziecko i afera na cały kraj... -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Też nie widzę w tym nic złego... miałam okazję przeżyć opiekę nad niemalże leżącym człowiekiem i dzięki bardzo, mam nadzieję NIGDY WIĘCEJ! Mój dziadek z dobre 2 lata przed śmiercią był niemalże leżący...wstawać wstawał ale miał 94 lat kiedy zmarł i bardzo słabiutki ogólnie był więc trzeba było go prowadzać do kibla i przyprowadzać...z czasem było coraz gorzej. Wiecznie ktoś musiał być w domu bo dziadkowi czasami coś odpalało i postanawiał sobie zrobić spacer od siebie z pokoju na drugi koniec mieszkania, dużego mieszkania...w połowie drogi nogi odmawiały posłuszeństwa i padał na glebę rozbijając sobie przy tym często głowę. Ehhhh :roll: Serio nie życzę sobie ani innym takiej brzydkiej starości. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jedyne co mi babunia sprezentowała to wełniany, gryzący sweter ;) dziadek hm.... oj to nie wiem, żydek z niego był! :) kiedyś mnie kopnął dlatego że podkradłam się do jego pokoju i z pracowni (był zegarmistrzem) podwędziłam jakieś zepsute zegarki do zabawy xD dziadzio nigdy nie lubił dzieci! :):evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
właśnie się nad tym kiedyś zastanawiałam skąd Ty mały gejuszku masz to mieszkanie ale nie byłam na tyle bezczelna żeby zapytać ;) widzisz...czasami jestem taktowna! BTW a ja myslałam że to z moim dziadkiem było źle przed śmiercią...niemca nie miał ale bywało z nim różnie ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek ja już Ci mówiłam że Twoja babcia to agentka...poznaj mnie z nią kiedyś :) uwielbiam takie starsze panie! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Moja babcia niby nie moher ale mojej matce gadała swojego czasu że mam za dużo kolczyków w uszach... ale zbytnio natrętna w tym gadaniu nie była bo ogólnie nie lubi się wpindalać ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czyli jak nie lubisz to przed....spoko! :) podoba mi się to motto -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
moja w wieku 20 była mężatką także nie sądzę aby żyła po ślubie nadal w czystości :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Luzia czyli nie jestem sama :multi: Moja mamuśka teraz może już ma wątpliwości co do mojego niepokalania ale jeszcze 1,5 roku temu albo rok temu (mam 24 lata) była pewna że ja jestem dziewicą! :) Był to okres kiedy dość często u mnie sypiał pewien chłop o czym wiedziała bo ja nie kryłam tego gdyż wiedziałam że tak czy siak się dowie od osób życzliwych a zresztą przez ten incydent zrobiło się w rodzinie dość hucznie ;) Jej pytania mnie bawiły: gdzie spał, całowaliście się, po co, dlaczego, kiedy itd. itp. :) Też moherem nie jest ale chyba nie chce pewnych rzeczy widzieć :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Luzia a ile masz lat? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja pie.... :mdleje: będziemy się smażyć w piekle! przeczytałam tylko fragment i wstrząsnął mną tak że wyłączyłam i zaczęłam się gorliwie modlić xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
gratuluję wstrzemięźliwości :) to jest piękne że są związki gdzie seks spada na dalszy plan i liczy się głównie miłość i niewyuzdane całusy... aż łezka w oku się kręci -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja też i dlatego chcę z kumpelą w ten sposób stracić dziewictwo żeby wstydu potem nie było że taka stara i dziewica :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Strap-on???[/QUOTE] buahaha...no z kumpelą ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czytałam kiedyś o tym :) ciekawostka.... póki co na celowniku mam inną rzecz do sprawdzenia w łóżku ;> -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']żonkila, nie wiesz czy ten wet na lelewela ma rtg?[/QUOTE] chyba nie ale ręki uciąć sobie nie dam -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ale takie kurki przy kuchence masz na bank! ;) ta fioletowa obróżka jest ładniuśna! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jak napisałaś o kuchni to nie wiem czemu ale taka mi przyszła od razu na myśl ;) [IMG]http://image.made-in-china.com/2f0j00deKTGwzgYEcQ/Wooden-Toys-Big-Play-Kitchen-Set-J1841-.jpg[/IMG] -
zdjęcia potrafią nieźle zmylić ;) Salsa nie wydaje się na fotach mała, może nie byk ale jak widzimy się z kimś z dogo to przeważnie pierwsza uwaga 'ale ona malutka' xD
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
fiutków nigdy za wiele ale skoro Ona gardzi to ja chętnie przyjmę gratisowego fiutka :)